Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ogrywam wlasnie po raz pierwszy IVke przed premiera V. Spodziewalem sie czegos duuzo lepszego. Jestem po okolo 20h gry i zmuszam sie do kolejnych misji. GTA III i SA wspominam bardzo dobrze - zdecydowanie gralo mi sie w nie lepiej. W Sleeping Dogs zakochalem sie a GTA IV nie moge strawic. Strzelanie - do niczego. Misje na jedno kopyto - dojedz, zaciukaj, dojdzie, zaciukaj... Prowadzenie pojazdow ok, ale bardziej przypasowal mi arkadowy model jazdy ze SD. Mecze juz to GTA od miesiaca i pewnie jeszcze drugie tyle mi zleci do ukonczenia fabuly.

 

Nad grafika nie bede sie pastwil. Powiem jedynie, ze te szarobure kolory przyprawiaja mnie o mdlosci. Gra wyglada jakby ktos mi telewizor ponczochom nakryl.

Odnośnik do komentarza

Motorami sie swietnie imo jeździło w SD, autami tez nie było tak źle, mnie bardziej rozwaalaja osoby które maja takie parcie na pseudo symulacyjne prowadzenie pojazdu w gierce xD która ma dostarczać radości z grania i nic poza tym

 

Zeby nie było uwielbiam model jazdy w GTA oprócz motorów, wszystko jest praktycznie perfekcyjnie zrobione, ale jazda w SD rownież sprawiała przyjemność

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu. Dalej mam okolo 40% postepu w fabule i nie daje juz rady meczyc tej gry. Mam ochote na piatke w okolicach premiery ale tak mnie IV zmula, ze chyba odczekam troche. Niech poprawia schematycznosc i powtarzalnosci misji. Nad dodatkami sie zastanowie (do IV ofkoz). Slyszalem pochlebne opinie to moze one uratuja gre jako calosc.

 

Co do jazdy motorami w SD to zgodze sie. Nikt mi nie powie, ze prowadzenie motorow w GTA IV sprawia przyjemnosc.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...