Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, zwłaszcza jak sam napisałeś ty w Midnighta grałeś rok przed premierą zanim wyszło WIĘC czemu nie.

Zresztą Texz weź mnie nie rozśmieszaj, czy to nie Ty pisałeś o tym, że na pewno "Rockstar użyje wszystkiego z MP3 w GTAV". Hmmm???????????????

 

Serio nie kumam czego tu nie rozumieć. Trailer z GTAIV sparodiował trailer MP3 więc rzuciłem w LUŹNYM-OGÓLNYM znaczeniu, że silnik ten sam a różnica kolosalna. I tyle.

Nigdzie nie odwaliłem szczegółowej analizy tylko po prostu walnąłem hasłem (HASEŁKIEM). Nie wiem chyba, że zły link wkleiłem i nie ma tam parodii MP3 z GTAIV....

 

I tak wiem; sandbox <nierówna się> liniowy shooter, sam to pisałem jak kiedyś w temacie GTAV padały hasła. Że w GTAV na pewno też będzie taka fizyka i animacja (Texz :rolleyes: ).

 

EoT

 

PS. W pierwszych planach chciałem porównać do Table Tennis.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Yeeah, w końcu po wielu próbach udało mi się wyglądować na kominie ;D Dodatkowo obczaiłem, że stoi tam koleś (robotnik) który popełnia samobójstwo jeżeli podlecimy bliżej helikopterem ;p

77780993013299058688_thumb.jpg 77161982743835784688_thumb.jpg

 

BTW, wiedzieliście, że można urwać tylnie drzwi od lodziarki? i przednie zawieszenie (oś?) ;P (do takiego zdewastowania użyłem stacji metra jak i samego metra :D )

91866976560550650159_thumb.jpg 94192412247045819922_thumb.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Yeeah, w końcu po wielu próbach udało mi się wyglądować na kominie ;D Dodatkowo obczaiłem, że stoi tam koleś (robotnik) który popełnia samobójstwo jeżeli podlecimy bliżej helikopterem ;p

Skrypt kiedy NPC zobaczy lecący w jego stronę nisko śmigłowiec jest taki, aby (pipi)ć ile fabryka dała. Skoro go jakiś geniusz z R* postawił respawnem na samej górze komina ... efekt jest jeden.

 

Swoją drogą chciałbym żeby do czwórki na PC wyszedł mod ze sterowaniem z Max Payne 3. Jak to tam wygląda o_O. Piątka zarządzi, serio.

Edytowane przez Texz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mózg rozwalony

 

http://www.youtube.com/watch?v=x9jHN6--pmw&feature=g-vrec

 

Nie znam drugiej takiej serii która by posiadała takie fanowskie zaplecze. Przecież sam trailer GTAV doczekał się xxx przeróbek, a fanowskie filmiki z VC czy SA do dzisiaj wychodzą. Matko boska a co będzie po GTAV...

Edytowane przez SłupekPL
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...