Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Można kłócić się na liczby ale wystarczy obejrzeć test i wszystko jasne. 918 Vor Allem

Nein :P

http://skiddmark.com/2016/01/judgement-day-holy-trinity-mclaren-p1-vs-porsche-918-spyder-vs-laferrari-wvideos/

U Harrisa też P1 wygrało.

 

Zresztą to są ułamki sekund. Jak przychodzi do wyboru to i tak większośc wskazuje Ferrari, które nic nie "wygrało".

Odnośnik do komentarza

Dla mnie we wszystkich testach wygrywa Bugatti, jakoś żadnej firmie nie udało się stworzyć tego samego co Bugatti. Jest w Veyronie jakaś taka magia, ten silnik, te turbo sprężarki, te radiatory, opony, moc i prędkość. Mam nadzieje że Super Veyron jako kolejna evolucja również zaszokuje osiągami.  

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Przeczytałem i polecam (fanom). Książka jest dokładnie o tych aspektach, które autor wymienia na filmiku. Zasadniczo pokazuje jak program wyglądał od kuchni, z jednej strony opisując historię Top Gear oraz proces tworzenia kolejnych odcinków za czasów jego świetności, z drugiej dogłębniej przedstawiając osobowości prezenterów i ich zachowanie poza planem (nie ma tu nic szokującego, podobno nawet prywatnie zachowywali się podobnie jak na wizji). Jest sporo anegdot, szczera ocena wielu materiałów i dokładny opis wydarzeń, które doprowadziły do krytyki programu (afera z Clarksonem "rasistą", bałagan w Argentynie) i finalnie do zwolnienia Jeremy'ego.

 

Ogólnie interesująca pozycja, jeśli ktoś lubił prezenterów i oglądał program regularnie, bo trzeba oczywiście wiedzieć o czym mowa i warto chociaż kojarzyć opisywanie materiały.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pierwsze odcinki mogą być rzeczywiście słabe, ale wierzę, że potem się rozkręci. Nie wiem czy oglądaliście pierwszy sezon jak Clarkson testował Citroena Berlingo? z czasem się dopiero formuła zmieniła.

 

Za to ostatnio May mówił, że ich nowe show to będzie taki serial samochodowy, bez elementów studio itd. czyste filmiki. Nie wiem czy mi się taka formuła spodoba.

Odnośnik do komentarza

pierwsze odcinki mogą być rzeczywiście słabe, ale wierzę, że potem się rozkręci. Nie wiem czy oglądaliście pierwszy sezon jak Clarkson testował Citroena Berlingo? z czasem się dopiero formuła zmieniła.

 

Za to ostatnio May mówił, że ich nowe show to będzie taki serial samochodowy, bez elementów studio itd. czyste filmiki. Nie wiem czy mi się taka formuła spodoba.

 

Co jakiś czas kręcili też elementy bez studia, Top Gear Specials jak wyprawa przez Birmę czy Argentynę ratowały formułę skostniałego studia i powtarzalność odcinków. Więc nie powinno być nudnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...