Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

GT_LandingPage_Header._V272879589_.jpg

 

After months of deliberation and lots of useful suggestions from the public, for which the guys are very grateful, Jeremy Clarkson, Richard Hammond and James May have decided that, because they are taking their new Amazon Prime Show around the world, it will be called The Grand Tour.

Not only will the guys travel to different locations, but for the first time ever the studio audience recordings will travel every week, all housed within a giant tent. Amazon customers will have the chance to be in the audience when tickets are released through prize draws this summer.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tu nie chodzi o oglądanie programu motoryzacyjnego, tu ogląda się show, jest wiele innych lepszych programów motoryzacyjnych z których dowiesz się tego co Cie o samochodach lub danym modelu interesuje, i to właśnie było w Top Gearze fajne, motoryzacja była tapetą do fajnego show w którym człowiek śmiał się z angielskiego humoru, zgadzał się z trafnymi porównaniami i podzielał zdanie, przy okazji dowiadując się ciekawostek motoryzacyjnych podanych na tacy w humorystyczny sposób, to pogram który można było oglądać całą rodziną i się przy tym nie nudzić a nie 45 minut gadania o czymś czego Twoja partnerka nie zrozumie.

To właśnie za to kocha się ekipę starego TG.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

owszem, ostatnie sezony były nieco wymuszone ale tamtej ekipie mogłem to wybaczyć. po tylu seriach mogli się zmęczyć ale i tak ich lubiłem, może z przyzwyczajenia, nie wiem. nawet słabsze odcinki się obejrzało i było ok.

 

jestem po seansie i cóż mogę napisać. słabo w uj. fakt, patrzy się przez pryzmat starej ekipy ale ogólnie realizacja show słaba. więcej tam reżyserki niż w dow(pipi)ch na gali oskarów. test nomada ok, dał radę, goście ok, nowy rallycrossowy tor na plus. pojedynek us-uk ok, klasyka którą widzieliśmy wielokrotnie.

2 rzeczy które w mojej opinii poprawiły by show - wywalić rudego a sabine dać zakaz otwierania ust. joey daje radę i w sumie gdyby jego nie było to ten ep byłby smutny jak rozklapciucha po 7 porodzie. czy będę oglądał dalej? pewnie tak bo zapowiadają się fajne fury i ciekaw jestem materiałów z mattem, chociażby jego upalania hoonicorna z blockiem. TG extra może jeszcze ogarnę ale parcia nie mam.

3/10 to max jako TG, 4/10 jako show motoryzacyjne.

Odnośnik do komentarza

Takie to nudne, że trochę przysypiałem niestety momentami, ale jakoś dotrwałem do końca.

 

Rudy na siłę stara się być jak Jeremy, Matt jest bardziej stonowany i wręcz momentami wydawało mi się jakby przytrzymany, pewnie swego rodzaju trema i nieumiejętność zgrania z Evansem go zjadły. Sabine ciągle tylko rzuca mięsem, ale to w sumie taka typowa Helga więc nic dziwnego. Ogólnie nie wiem co tak słabo, prowadzący 2/10.

 

Co do samej formuły programu to wiele się nie zmieniła, widać, że chcieli wprowadzić jakąś świeżość, ale nowy tor dla gości jakoś średnio mi się widzi. Beczkę miałem z tablicy wyników najszybszych samochodów - przepisali wszystkie czasy, które zapisywał Clarkson (zniknęły np. czasy Koenigsoegoeaningseg'ów przez niego zapisane), wszystko zapisane od nowa "poprawną" czcionką.

 

Ogólnie ciężko mi wydać jakiś jednoznaczny werdykt. Czy warto obejrzeć? Na pewno dla kogoś kto tak jak ja od początku "nowożytnego" Top Geara oglądał wszystkie odcinki i z niecierpliwością oczekiwał kolejnych epizodów tak, ale głównie po to, żeby się przekonać jak to teraz wygląda. Nie wiem czy będę dalej oglądał, być może będę śledził jak się dalej sytuacja rozwinie i potraktuję nowy TG jako swoistą zapchajdziurę w oczekiwaniu na TGT. Tak czy inaczej to nigdy już nie będzie choćby namiastka tego co było kiedyś, bo po starym Top Gear została już tylko nazwa i nostalgiczne westchnienie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...