Skocz do zawartości

Topgear


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem zdecydowanie za mało zmienili w konwencji programu. Przez to wszyscy patrzą na to przez pryzmat poprzednich sezonów z ekpią CHM i w porównaniu wygląda to blado. Poprzedni prowadzący też wcale nie byli tacy wspaniali od samego początku, tylko, że to było 20 sezonów temu i już nikt o tym nie pamięta. Tutaj też z czasem powinno być tylko lepiej aczkolwiek Evans to póki co zdecydowanie największy minus, zwłaszcza sekcje nagrywane w studiu, LeBlanc zdecydowanie lepszy.

 

Realizacja za to została na równie wysokim poziomie jak w poprzednich sezonach, więc chociażby z tego względu obejrzę kolejne odcinki w oczekiwaniu na powrót CHM.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sabine, Evans i Leblanc nie potrafią w żaden sposób opowiadać o samochodach, ani o wrażeniach z jazdy. To akurat zauważyłem oglądając 3 odcinki. Nie wypowiadają swojego zdania. 

 

Pełny profesjonalizm. Czasami Leblanc jest śmieszny, gęba Sabine mnie drażni a o Evansie to już szkoda się wypowiadać. 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej z nich wszystkich wypada Rory Reid, nie słyszałem o nim wcześniej ale ma zdecydowanie najlepsze materiały. Harris też daje radę a Leblanc ujdzie. Reszta jest do wywalenia:

- Sabine - potrafi jeździć ale nic ponad to, w dodatku ma fatalny akcent, więc kompletnie nie pasuje do brytyjskiego show ;)

- Evans - STFU, w dodatku rzucanie tekstów typu "Hammerhead has never been this exciting" w drugim odcinku jest wręcz żenujące, nie jest ani dobrym prezenterem ani pasjonatem samochodów a wszędzie go pełno

- Jordan - nie wiem po co on w ogóle jest w tym programie, ciągle wyglada jakby się tam zaplątał przypadkiem

 

Poza tym cała sekcja z wywiadami jest do wywalenia, w drugim odcinku zajęło to z 1/3 całości. Nigdy nie byłem fanem tego segmentu ale teraz to już nawet nie próbuję tego oglądać.

 

Jakby została trójka Reid, Harris i Leblanc to moze byłyby przynajmniej szanse na to, że wytworzy się między nimi interakcja jak u CHM a tak to tylko oglądalność leci w dół.

 

Nie dałem rady zmęczyć do końca pierwszego odcinka i oglądałem na 3 raty - dalej jest lepiej czy gorzej?

2 ep jest lepszy, 3 słaby. Pojawiają sie Harris i Reid, więc przynajmniej te kawałki da się obejrzeć, chociaż to i tak niewiele z całego odcinka.

Edytowane przez DaN3000
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

- zabić rudego, najlepiej w show na żywo w stylu faweli (parę opon i trochę benzyny, kto oglądał elitarnych albo ograł MP3 skuma)

- zakneblować sabine. lubię ją, umie prowadzić ale ilekroć otwiera usta traci cały urok tak ciężko wypracowany

- więcej czarnego. przypomina mi trochę jamesa. merytorycznie, konkretnie, troszkę pod prąd ale i co nieco humoru subtelnie przemyci

- więcej joeya, daje radę

- wy(pipi)ać scenarzystów od tych suchych jak pustynia "żarcików"

- CH nawet już tak nie wkurza więc może zostać tak jak jest

 

to chyba jedyny ratunek dla TG. jeśli rudy zostanie to wszyscy powinni odejść i bbc zostanie z kutangiem w buzi bo im się należy za ten cyrk

Odnośnik do komentarza

Evans cały czas zachowuje się jak naćpany yuppie z Vice City, nie mogę go zdzierżyć. Harris zaś w tych ekstra odcinkach wypada jakoś miałko, o wiele lepiej szły mu solowe produkcje. Reszta - bez komentarza. No, jedyny LeBlanc daje radę, ale to w końcu aktor. Niezły humor jak na Amerykanina.

Edytowane przez Grzaewoo
Odnośnik do komentarza

aaa, jeszcze zapomniałbym o "tym dziwnym dziadku" co to czasami się trafia w rodzinie czyli o eddim. nie wiem co on bierze, czy za mało czy za dużo ale czasami jest tak oderwany od rzeczywistości że aż troszkę przykro. poza tym chyba jakiś niedogrzany w nocy bo co chwilę do kogoś się przytula albo maca w ten czy inny sposób  :ermm:

Odnośnik do komentarza

Evansovi to raczej kazali spadać a nie sam odszedł, tutaj o jego "upodobaniach":

http://jalopnik.com/chris-evans-stepped-down-from-top-gear-after-police-con-1783079430?

 

In an interview with the Sunday Times in 2005, Evans admitted his penchant for exposing himself at work.

The newspaper reported that Evans “frequently exposed himself at the offices of Ginger Media Group, which owned Virgin Radio and television shows such as TFI Friday. He would interrupt meetings by standing up to pull down his tracksuit bottoms to reveal that he was sexually aroused.”

 

Najśmieszniejsze jest to, że Clarksona wywalili za nieetyczne zachowanie i wzięli na jego miejsce kogoś takiego :dynia:

Odnośnik do komentarza

A oglądaliście w 6 odcinku film Leblanca o Porsche 911R ??  :obama:  :fsg:  :ohboy: Chce więcej takich materiałów. Matt w końcu pokazał że nadaje się do tego programu idealnie. Inni zdecydowanie mniej. 

 

Moje rokowania się takie że do TG trafi teraz Vicky Butler Henderson albo nawet sam Tiff Needel gdyż oboje stracili swoje posady po zaprzestaniu kręcenia Fifth Gear. 

 

Vicky??? Dawać mi ją !!!! 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnie Sezony nawet z ekipą Hammond May Clarkson trwały tylko 6 odcinków więc po prostu zakończył się sezon. Twórcy teraz wyciągają wnioski i podejmują decyzje kogo zwolnić kogo zostawić kogo zatrudnić. 

 

Pierwszą ofiarą został Chris Evans i jego głowa potoczyła się pomiędzy nogami publiczności. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...