Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale tez mi sie jakos nie podoba :/ Grafika jest (przynajmniej w tych lokacjach) nienajlepsza... brak dynamicznego oswietlenia (tylko postacie), slabe otoczenie. Jedynie model Chrisa jest dobrze zrobiony.

Poza tym to jest Resident Evil czy jakis szalony shooter z zombiakami? O.o Bo po tych filmikach mam wrazenie, ze to drugie.

Odnośnik do komentarza

już RE4 to był "szalony shooter z zombiakami".Mi tam się materiały podobają i na pewno kupie bo RE4 uwielbiałem.

 

Trochę negatywnie zdziwiony jestem jednak oprawą-pierwsze trailery dawały nadzieją,że to będzie najładniejsza gra na tą generację(wtedy jeszcze tyle gameplaów z K2 nie było) ale ostatnie gameplaye ewidetnie pokazują,że jest dość spora różnica między grafą w grze właściwej ,a scenkach przerywnikowych.Dalej jest bardzo ładnie,żeby nie było

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć talent, żeby oceniać jakość gry, po filmiku w małym okienku, zamiast na TV z filmikiem w nieskompresowanym HD. Nie wspominając o tym, że jeżeli chodzi o obie wersje, to trzeba byłoby je obok siebie postawić. No ale, żeby Xymek, pracownik firmy developerskiej gadał takie nonsensy to mi się w głowie nie mieści. :o

Odnośnik do komentarza

Generalnie niektore osoby strasznie narzekaja na grafe. Tez na poczatku jak kupilem PS3 to tak sie przygladalem, ale teraz sie do tego przyzwyczailem i mi to wisi ;] Wszystkie gry maja dobra grafe, jakos na PSXie sie gralo z pixeloza, wazna jest gra. Taki MGS - grafa jak na dzisiejsze czasy zalosna, ale i tak swietnie sie gra w ta gre, i to sie liczy.

Odnośnik do komentarza
Generalnie niektore osoby strasznie narzekaja na grafe.

 

bo sie cudów spodziewali po tej generacji a teraz narzekają ze to tam jakiś papierek ma zła teksturę , to cos tam itp..

najważniejsze żeby gry płynnie chodziły a ze tam gdzieś jest jakaś słabsza tekstura to mi to latta :)

a po tych dwóch filmikach niema co porównywać bo ich jakość jest koszmarna..

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

A wogole to wezcie przyklad ze mnie. Ja dopiero ostatnio zaczolem grac w RE 4 juz na ps3 i jestem zachwycony tą grą. I tak grafika wedlug mnie jest naprawde super szczyt poprzedniej generacji. To jak walczą przeciwnicy to juz wogole wymiata. Na poczatku gry tam gdzie jest kosciol nagle pojawilo sie pelno wiesniakow. Ja mialem malo zycia a oni naparzali we mnie widlami. No to ja jazda w gore na najwyzsza wierze zeby tam chwile odetchnąc i pokminic co dalej?? Ale nic z tych rzeczy wiesniaki wzioly koktajle molotowa i zaczely we mnie rzucac tak ze wierza zaczela sie palic a ja musialem spieprzac spowrotem na dol. Toz to cudo ile jest niby takich gier na tej generacji??!! Mi wystarczy ze grafika bedzie podciagnieta w stosunku do RE 4 i w HD i juz bede za(pipi)iscie zadowolony bo juz teraz grajac w RE 4 czuje ze gram chyba w jedna z najlepszyc gier z jakimi mialem doczynienia w historii..

 

jedyne czeggo sie boje to w nowym RE to to ze przez to iz bedzie nam pomagac laseczka a miejscowki są dzienne nie bedzie az takiego klimatu i przerazenia ale badzmy dobrej mysli!!

Odnośnik do komentarza

Wszyscy narzekaja a i tak ja kazdy kupi.

 

Tak samo jak Killzone2 - jaki by nie bylo to i tak kazdy go kupi z tego forum

 

A jest na to kilka teori

 

1. W ciagu 3 miesiecy 2009 roku wyjdzie w sumie moze z 10 gier, z czego tylko 2 naprawde bardzo mocne.

 

Dla ludzi, ktorzy kupuja srednio 1 gre na miesiac, nawet 1 na dwa miesiace, Bedzie to jedyny mozliwy wydatek

 

I tak 27.02 wszysscy pobiegna po Killzone2 -> najbardzoej wyczekiwany tytul na ps3

 

A 13.03 Kazdy poprawi zakupem RE5-> kolejnej czesci jednej z czolowych gier na PS2

Odnośnik do komentarza

http://www.giantbomb.com/news/resident-evi...-mega-post/692/

 

ten drugi filmik z poprzedniej strony tylko w lepszej jakości dla narzekaczy :)

 

ps. Welna jeszcze w tym samym czasie pojawi sie inFamous mi sie podoba może cos wyjdzie dobrego z tego tytułu

 

 

edit.

 

porównanie obu wersji

 

http://www.gametrailers.com/player/43925.html

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
Trzeba mieć talent, żeby oceniać jakość gry, po filmiku w małym okienku, zamiast na TV z filmikiem w nieskompresowanym HD. Nie wspominając o tym, że jeżeli chodzi o obie wersje, to trzeba byłoby je obok siebie postawić. No ale, żeby Xymek, pracownik firmy developerskiej gadał takie nonsensy to mi się w głowie nie mieści. :o

Widzisz chlopaku ja materialy z RE5 widzialem w bardzo dobrej jakosci... :] wiec nie gadam bzdur...widze roznice pomiedzy wersjami i tyle...mam prawo do swojego zdania...nie faworyzuje zadnej z platform...

 

Nie wiem po co bijesz piane? Wogole zauwazylem ze robisz z siebie taka alfe i omege w wielu tematach - wszystko widziales wszystko slyszales - zwlaszcza widac to w temacie Killzone i Guerrilla wymadrzasz sie tam wrecz jak bys byl ich producentem i wiedzial wszystko co sie dzieje w ich studiu...a wiekszosc z tego co piszesz to jakies domniemane przypuszczenia...(ta wiem blogi tworcow oficjalne forum - powiesz...tylko zapominasz ze to bardzo czesto ma sie nijak do stanu faktycznego i jest marketingowym belkotem)

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Xymek, dziwny jesteś.

 

Widzisz chlopaku ja materialy z RE5 widzialem w bardzo dobrej jakosci... :] wiec nie gadam bzdur...widze roznice pomiedzy wersjami i tyle...mam prawo do swojego zdania...nie faworyzuje zadnej z platform...

Przeczytaj najpierw co napisałeś. "Ostatnie gameplaye". Wnioskuję z tego, że chodzi ci o to:

 

 

Tak wynika z twojego postu. Nie moja wina, że piszesz co innego niż myślisz. Jeżeli mówiłeś o innych gameplayach, bardzo mi przykro, ale twój post wskazuje na coś innego.

Nie wiem po co bijesz piane? Wogole zauwazylem ze robisz z siebie taka alfe i omege w wielu tematach

 

Jakieś konkrety? Cytaty, tematy? Równie dobrze mogę powiedzieć, że jesteś Świętym Piotrem. Nie mam wprawdzie na to dowodów, ale jest w tym tyle prawdy, ile w twoim poście. Dla twojej wiedzy, nie wypowiadam się w tematach, o których nie mam pojęcia. Piszę wyłącznie o grach, na których się trochę znam. Nie wchodzę do tematu np. o Little Big Planet i nie prawię tam mądrości, bo się na tym nie znam. Taką mam zasadę - nie wypowiadam się o sprawach, o których nie mam pojęcia :).

- wszystko widziales wszystko slyszales - zwlaszcza widac to w temacie Killzone i Guerrilla wymadrzasz sie tam wrecz jak bys byl ich producentem i wiedzial wszystko co sie dzieje w ich studiu...a wiekszosc z tego co piszesz to jakies domniemane przypuszczenia...(ta wiem blogi tworcow oficjalne forum - powiesz...tylko zapominasz ze to bardzo czesto ma sie nijak do stanu faktycznego i jest marketingowym belkotem)

Jeżeli chodzi o KZ2, to owszem, widziałem wiele i wiele słyszałem. Czytam o tej grze, od kilku lat. Zresztą, przypominam ci, jaki to byłeś niezadowolony z KZ2 w lipcu 2007 (wysławiając Halo 3, kilka miesięcy później), aby teraz znowu zmienić swoje zdanie. Jak ci wtedy pisałem, że w KZ2 się wiele poprawi itd. to się z tego śmiałeś. I kto miał rację? :rolleyes:

 

Wiesz skąd (poza słowami twórców) wnioskuję, że wiele się zmieni? Po tym, że za każdym razem mówią, co będzie poprawione i faktycznie przy następnym pokazie zawsze to poprawiają.

 

Natomiast jeżeli chodzi o marketingowy bełkot, to KZ2 jest jedną z wielu gier Sony (szczególnie to widać w grach Sony) w sprawie której praktycznie żadnego przechwalania się, wielkich liter ala halo killer i tym podobne nie ma. W ciągu 4 lat, twórcy wydali raptem kilka wywiadów i tyle. Reszta to odpowiedzi Seb'a Downie na forum i materiały prezentowane przez Sony.

 

Nic do ciebie nie mam, ale przesadzasz. Jeżeli coś wiem, to się po prostu tym dzielę z forumowiczami, od tego jest forum. Mnóstwo ludzi mi ciągle wysyła/wysyłało pytania dotyczące KZ2 - np. bety, daty premiery i tym podobne. Skoro wiem, to czemu mam o tym nie mówić? Nikt na tym nie ucierpi. To chyba lepsze, od 10000 pytania, jaki kupić TV i jaki monitor do 900 zł bedzie dobry (nie wspominając, że już jest ze 100 odpowiedzi na ten temat).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Xymek, dziwny jesteś.

 

Widzisz chlopaku ja materialy z RE5 widzialem w bardzo dobrej jakosci... :] wiec nie gadam bzdur...widze roznice pomiedzy wersjami i tyle...mam prawo do swojego zdania...nie faworyzuje zadnej z platform...

Przeczytaj najpierw co napisałeś. "Ostatnie gameplaye". Wnioskuję z tego, że chodzi ci o to:

 

 

Tak wynika z twojego postu. Nie moja wina, że piszesz co innego niż myślisz. Jeżeli mówiłeś o innych gameplayach, bardzo mi przykro, ale twój post wskazuje na coś innego.

Nie wiem po co bijesz piane? Wogole zauwazylem ze robisz z siebie taka alfe i omege w wielu tematach

 

Jakieś konkrety? Cytaty, tematy? Równie dobrze mogę powiedzieć, że jesteś Świętym Piotrem. Nie mam wprawdzie na to dowodów, ale jest w tym tyle prawdy, ile w twoim poście. Dla twojej wiedzy, nie wypowiadam się w tematach, o których nie mam pojęcia. Piszę wyłącznie o grach, na których się trochę znam. Nie wchodzę do tematu np. o Little Big Planet i nie prawię tam mądrości, bo się na tym nie znam. Taką mam zasadę - nie wypowiadam się o sprawach, o których nie mam pojęcia :).

- wszystko widziales wszystko slyszales - zwlaszcza widac to w temacie Killzone i Guerrilla wymadrzasz sie tam wrecz jak bys byl ich producentem i wiedzial wszystko co sie dzieje w ich studiu...a wiekszosc z tego co piszesz to jakies domniemane przypuszczenia...(ta wiem blogi tworcow oficjalne forum - powiesz...tylko zapominasz ze to bardzo czesto ma sie nijak do stanu faktycznego i jest marketingowym belkotem)

Jeżeli chodzi o KZ2, to owszem, widziałem wiele i wiele słyszałem. Czytam o tej grze, od kilku lat. Zresztą, przypominam ci, jaki to byłeś niezadowolony z KZ2 w lipcu 2007 (wysławiając Halo 3, kilka miesięcy później), aby teraz znowu zmienić swoje zdanie. Jak ci wtedy pisałem, że w KZ2 się wiele poprawi itd. to się z tego śmiałeś. I kto miał rację? :rolleyes:

 

Wiesz skąd (poza słowami twórców) wnioskuję, że wiele się zmieni? Po tym, że za każdym razem mówią, co będzie poprawione i faktycznie przy następnym pokazie zawsze to poprawiają.

 

Natomiast jeżeli chodzi o marketingowy bełkot, to KZ2 jest jedną z wielu gier Sony (szczególnie to widać w grach Sony) w sprawie której praktycznie żadnego przechwalania się, wielkich liter ala halo killer i tym podobne nie ma. W ciągu 4 lat, twórcy wydali raptem kilka wywiadów i tyle. Reszta to odpowiedzi Seb'a Downie na forum i materiały prezentowane przez Sony.

 

Nic do ciebie nie mam, ale przesadzasz. Jeżeli coś wiem, to się po prostu tym dzielę z forumowiczami, od tego jest forum. Mnóstwo ludzi mi ciągle wysyła/wysyłało pytania dotyczące KZ2 - np. bety, daty premiery i tym podobne. Skoro wiem, to czemu mam o tym nie mówić? Nikt na tym nie ucierpi. To chyba lepsze, od 10000 pytania, jaki kupić TV i jaki monitor do 900 zł bedzie dobry (nie wspominając, że już jest ze 100 odpowiedzi na ten temat).

 

Mozna czepiac sie tak bez konca - napisalem ostatnie gameplay - nie powiedzialem, ze chodzi mi dokladnie o te ktore byly zamieszczone strone wczesniej i ze to wlasnie je ogladalem (bo one rzeczywiscie sa tragicznej jakosci) gdyby tak bylo zacytowal bym tamta wypowiedz z linkami...

 

Ale ok skonczmy temat...

 

Co do Killzone - mialem okazje pograc w killzone kilka razy w przeciagu ostatnich 2 lat...i uwierz ta gra dopiero od niedawna (w domysle kilka miesiecy) wyglada tak jak wyglada...ale tak jest zawsze - bo tak wlasnie powstaja gry...natomiast kilka osob na tym forum juz ponad rok temu piala z zachwytu jak to nie jest cudownie ble ble ble...a wtedy jeszcze nie bylo - bylo dosc daleko do cudownie...

 

Zakonczmy temat - zaatakowales mnie, glupio podchodzac pod moja wiarygodnosc textem co ze mnie za dev skoro takie a nie inne glupoty pisze...wiec odpowiedzialem na Twoj zarzut tyle...

 

Nie bije piany...koniec prywaty...

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...