Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

. Jednak mimo to RE5 i tak grzeje mnie duzo bardziej niz Killzone 2. Dlaczego? Bo mimo wad mam zagwarantowana doskonala oprawe graficzna, wspaniala przygode(walka z krokodylami rula! :lol: ), przepiekna Sheve i mase cut-scenek w najlepszym stylu! N

No tak, w końcu killzone 2 to graficzny crap, przygody to tam w ogóle nie ma, a klimatu przez tą zrąbaną grafikę i animację tym bardziej; o cutscenkach nawet nie mówię bo nie będzie ich prawie w ogóle, a jak już to będą przypominały rozmowę przez codec w mgs...Ujęło mnie stwierdzenie, że re5 będzie kalibru mgs4, tak sobie myślę, że jednak za skromnie podszedłeś do tematu bo re5 to już miecie rozmachem biednego mgs4. Ahhh i ta Siwa, bardzo fajnie będzie trzymać się za rączki, szczególnie gdy będzie ciemno. Szkoda, że główny bohater nie nauczył się iść i strzelać, już nie mówiąc o przeładowaniu, mówi się trudno. Może kiedy człowiek będzie zasiedlać marsa, już nie zwykli pracownicy capcomu, a androidy stworzą na swojej podstawie AI dzięki, któremu IQ przeciwników wzejdzie z poziomu młodego szympansa do np. mądrego psa.

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Jakim, fakt, zombie nie strzelaja, jeno rzuca czasem toporkiem conajwyzej ^_^

 

Zle zostalem zrozumiany. Nie twierdze, ze KZ2 to slaba gra, co to to nie! Nic z tych rzeczy! Po prostu wole japonska szkole tworzenia gier - w RE5 beda wzruszajace scenki, charyzmatyczni bohaterowie i fantastyczne, zroznicowane przygody np. walki z bossami, aligatorami, dojdzie pewnie jak w RE4 strzelanie podczas jazdy na wozku po torach czy tez ogromna ilosc przeroznych fantastycznych miejscowek do odwiedzenia!

 

KZ2 to zupelnie inna gra - czysta strzelanina FPP z mrocznym klimatem i madafakami w roli glownych bohaterow, ktorzy co drugie slowo klną jak szewce, hehe. Jak kto lubi.

 

Co do bossow - wiem, ze pojawia sie w KZ2, ale jednak nie sa oni tak zmyslni jak w serii RE.

 

ogolem, mimo ze zarowno w KZ2 i RE5 sie strzela, sa to dwie zupelnie rozne gry. KZ2 to czysta strzelanina FPP, natomiast RE5 to gra action/adventure. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Zle zostalem zrozumiany. Nie twierdze, ze KZ2 to slaba gra, co to to nie! Nic z tych rzeczy! Po prostu wole japonska szkole tworzenia gier - w RE5 beda wzruszajace scenki, charyzmatyczni bohaterowie i fantastyczne, zroznicowane przygody np. walki z bossami, aligatorami, dojdzie pewnie jak w RE4 strzelanie podczas jazdy na wozku po torach czy tez ogromna ilosc przeroznych fantastycznych miejscowek do odwiedzenia!

 

 

Aha,czyli juz wszystko wiesz co bedzie w RE5? Taaa,beda "wzruszajace scenki i charyzmatyczni bohaterowie" ;D Jakos nie widze tam charyzmatycznych bohaterow, giera na pewni bedzie wypas ale pod tym wzgledem na pewno bedzie przypominac RE4 (historia,bohaterowie itd.) czyli miernie.

Odnośnik do komentarza

RE5 należy traktować tylko i wyłącznie jako sequal. Ulepszona grafika, parę nowości (np. Shiva) + szkielet gry z RE4. I chyba nikt nie spodziewa się niczego więcej. Zwykła rzemieślnicza praca, conajwyżej poziom wykonania może nas w jakimś sensie zadziwić i tylko i wyłącznie o tym myśli Capcom. Po co zmieniać sprawdzoną formułę?

 

A KZ2 to sequal tylko z nazwy, z poprzednim KZ od za dużo wspólnego mieć nie będzie. Sony sypnęło pieniędzmi, dało Guerilla Games czas, zaplecze itd. To widać. Mimo "2" w tytule to zupełnie nowy tytuł.

Odnośnik do komentarza

RE5 będzie "powiązany" z filmem RE Degeneration. Pisze "powiązany" dlatego, że fabuła filmu jest oparta na starych wyeksploatowanych schematach, którą można streścić w pięciu zdniach. Warto obejrzeć bo jest to totalna kopia drugiej części. Taki sentymentalny powrót do korzeni serii. A powiązanie dotyczy pewnej firmy, której logo pojawia się w epilogu i najnowszym trailerze RE5.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
RE5 należy traktować tylko i wyłącznie jako sequal. Ulepszona grafika, parę nowości (np. Shiva) + szkielet gry z RE4. I chyba nikt nie spodziewa się niczego więcej. Zwykła rzemieślnicza praca, conajwyżej poziom wykonania może nas w jakimś sensie zadziwić i tylko i wyłącznie o tym myśli Capcom. Po co zmieniać sprawdzoną formułę?

 

A KZ2 to sequal tylko z nazwy, z poprzednim KZ od za dużo wspólnego mieć nie będzie. Sony sypnęło pieniędzmi, dało Guerilla Games czas, zaplecze itd. To widać. Mimo "2" w tytule to zupełnie nowy tytuł.

 

Co to jest sequal?

 

Zestaw zawiera konsole 80GB, 2 pady i gre.

 

Powinien jescze zawierac dodatkowy telewizor, bo granie na dwoch na tym "podziale" jaki nam serwuja w RE5 to jest jakas drwina, nie wspominajac juz o ograniczeniach graficznych. No to dodatkowa konsole jescze, a no i Live.

 

 

Odnośnik do komentarza
O co Wam chodzi z tym splitem? :huh:

 

Czyżby były z nim jakieś problemy? Oświećcie mnie, bo nie jestem w temacie.

Chodzi o to że mamy obraz w dwu małych okienkach , a resztę ekranu zajmuje czarne tło, w wyniku czego na małym tv raczej słabo będzie się grało.

He he Jacobss dlaczego piszesz w temacie w którym rzadko się udzielasz ?? (wiesz o co chodzi ;) )

Odnośnik do komentarza
Chodzi o to że mamy obraz w dwu małych okienkach , a resztę ekranu zajmuje czarne tło, w wyniku czego na małym tv raczej słabo będzie się grało.

Czyli jak w Halo 3? No to niezła kiszka.

 

He he Jacobss dlaczego piszesz w temacie w którym rzadko się udzielasz ?? (wiesz o co chodzi ;) )

Źle mnie zrozumiałeś. Nie udzielam się w tematach o grach, które mnie nie interesują. A na RE5 czekam z wypiekami na twarzy, jako wielbiciel serii.

Odnośnik do komentarza

W Motorstormie mamy bardzo podobnie jeśli ustawimy tak jak tutaj horyzontalnie. Z tym że oba obrazki sa równo pod sobą. Jest to z pewnościa wina proporcji obrazu- gra jak każda teraz jest robiona pod tv Hd 16:9, który jak wiadomo ma większy stosunek szerokości do wysokości niż w przypadku zwykłych crt. Wyobraźcie sobie teraz że dzielisz ten obraz jeszcze na pół co daje ci niesamowita proporcję 16:4,5. W tym wypadku cały obraz musiał by być sztucznie rozszerzony. Dla zachowania proporcji dodano czarne paski z boków.

 

Jednak jak widac na zamieszczonym obrazku wyżej da się to zrobić ale wtedy panowie z Capcom musieli by oczywiście zmieniać coś w kodzie gry a im sie zapewne po prostu nie chce. W gow2 dało radę.

 

 

Odnośnik do komentarza
KZ2 to zupelnie inna gra - czysta strzelanina FPP z mrocznym klimatem i madafakami w roli glownych bohaterow, ktorzy co drugie slowo klną jak szewce, hehe. Jak kto lubi.

 

Co do bossow - wiem, ze pojawia sie w KZ2, ale jednak nie sa oni tak zmyslni jak w serii RE.

 

ogolem, mimo ze zarowno w KZ2 i RE5 sie strzela, sa to dwie zupelnie rozne gry. KZ2 to czysta strzelanina FPP, natomiast RE5 to gra action/adventure. :rolleyes:

 

Zostałeś zrozumiany doskonale i wedle twojego zamiaru. Nie wiem jaki sens jest porównywać dwie gry z dwóch różnych gatunków?Po co to robisz? Poza tym chciałbym Cię uświadomić że wszystkie gry z serii RE miały tak durną fabułę że sam się człowiek uśmiechał pod nosem, no ale cóż, kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza

Demo Resident Evil 5 nadchodzi!

Tak, tak moi mili, nareszcie jest oficjalne info na temat owej wersji demonstracyjnej! Demko będzie do pobrania 5 lutego z Playstation Store i będzie oferowało 2 levele żywcem wyjęte z pełnej wersji gry oraz 3 etapy, które będą wyłącznie przeznaczone do zabawy multi w trybie coop zarówno online jak i offline na jednej konsoli ! Co więcej, będziemy również mieli wybór pomiędzy stary sposobem sterowania znanym z Resident Evil 4 oraz nowym, zmodyfikowanym oraz wzorowanym na takich tytułach jak Gears of War - szczegółów brak.

http://www.ps3info.pl/forum/Demo-Resident-...odzi-t9467.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...