Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

To właśnie dzięki temu tematowi zostałem rozdziewiczony 'ostrzeżeniem' więc nie wypowiem się ponad to co już deklarowałem i wiernie broniłem wcześniej. RE5 dobry jest i basta, a wszystkich twierdzących inaczej niechaj na wpół umarty truchlak pochłonie łapskiem zgangreniałym. :D

 

A wszelkie pretensję o 'archaiczne' sterowanie proszę kierować pod adresem Shigeru Miyamoto po zagraniu w full wypas wersję.

Bo to ten pan był zagorzałym uzurpatorem niezmienionej formuły, tak samo jak prosił o pozostawienie nazwy BioHazard za czasów wydania pierwszej z serii tejże gry na Starym Lądzie. Co nie przeszło i poleciały tuzy niczym ze 'Szklanej Pułapki', czyli odtąd znany Resident Evil.

 

Pewne rzeczy warto - pewne pewnie nie warto zmieniać. Kto na tym wyjdzie najlepiej, okazuje się, że raczej wcześniej niż później się dowiemy po czasie.

O so chosi? Zapytacie?

 

O to, że nie warto dzielić skóry na żywym niedźwiedziu i lepiej dać szansę tytułowi zaistnieć niż go zsyłać na Sybir po 'średniej jakości' demku. Szanujmy się :P

Odnośnik do komentarza
nowy trailer oglądać w HD

trailer super tylko

1-albo te demko to na prawdę stary build albo działają tu jakieś magiczne moce bo cutsceny na filmikach wyglądają z 3 razy lepiej niż sam gameplay.

2-za dużo w nim pokazują

3-RE5 to będzie nie tylko RE4 w HD jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki i sterowanie ale również jeśli chodzi o walki z bossami...piepszone nieroby z Capcomu,serio nie potrafili nic nowego wymyśleć tylko kalki bossów z czwórki :/

Odnośnik do komentarza
To właśnie dzięki temu tematowi zostałem rozdziewiczony 'ostrzeżeniem' więc nie wypowiem się ponad to co już deklarowałem i wiernie broniłem wcześniej. RE5 dobry jest i basta, a wszystkich twierdzących inaczej niechaj na wpół umarty truchlak pochłonie łapskiem zgangreniałym. :D

 

Ja się całkowicie zgadam. Gra jest świetna i może jest jakimś ulepszonym RE4 no ale co-operacja z dziewczyną zmienia postać rzeczy. Ja nie mogę się doczekać i to co najważniejsze i najbardziej podoba mi się w ekipie CAPAOMU to to, że nie zrezygnowali ze strzelania z miejsca. Tak zawsze było w RE, od wieków i dlaczego mieliby to zmieniać? dzięki temu można poczuć, że jest to RE dzięki czemu poziom trudności wzrasta i dodaje więcej emocji i strachu, a JAK :D

 

Odnośnik do komentarza
To właśnie dzięki temu tematowi zostałem rozdziewiczony 'ostrzeżeniem' więc nie wypowiem się ponad to co już deklarowałem i wiernie broniłem wcześniej. RE5 dobry jest i basta, a wszystkich twierdzących inaczej niechaj na wpół umarty truchlak pochłonie łapskiem zgangreniałym. :D

 

A wszelkie pretensję o 'archaiczne' sterowanie proszę kierować pod adresem Shigeru Miyamoto po zagraniu w full wypas wersję.

Bo to ten pan był zagorzałym uzurpatorem niezmienionej formuły, tak samo jak prosił o pozostawienie nazwy BioHazard za czasów wydania pierwszej z serii tejże gry na Starym Lądzie. Co nie przeszło i poleciały tuzy niczym ze 'Szklanej Pułapki', czyli odtąd znany Resident Evil.

 

Pewne rzeczy warto - pewne pewnie nie warto zmieniać. Kto na tym wyjdzie najlepiej, okazuje się, że raczej wcześniej niż później się dowiemy po czasie.

O so chosi? Zapytacie?

 

O to, że nie warto dzielić skóry na żywym niedźwiedziu i lepiej dać szansę tytułowi zaistnieć niż go zsyłać na Sybir po 'średniej jakości' demku. Szanujmy się :P

Ekhm....Shigeru Miyamoto jest odpowiedzialny za sterowanie w Residencie i pozostawienie nazwy Biohazard ?

Czyżby macki "Nintendo" sięgały az tak daleko ? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...