Opublikowano 13 lutego 200916 l A ja odradzam ogladanie - za duzo spoilerow tylko sobie czlowiek zabawe psuje...
Opublikowano 13 lutego 200916 l Zobaczyłem urywkami, moment kiedy Chris podbiega do działka na łodzi i strzela do tego bydlaka :o Nie wiem czy to jest podrasowane jakoś, czy coś ale zmiażdżyło mnie to pod względem grafy.
Opublikowano 13 lutego 200916 l A ja odradzam ogladanie - za duzo spoilerow tylko sobie czlowiek zabawe psuje... Moze i za duzo, ale znowu wrocila mi ochota na ten tytul. Demko mnie strasznie odrzucilo(pewnie to przez akurat te 2 lokacje) a po tym trailerze wrecz nie moge sie doczekac..
Opublikowano 13 lutego 200916 l Heh to ja mam calkiem odwrotnie...demkiem sie zachwycilem - co-op power...klimat, afryka, rewelacja...a ten trailer to dla mnie przestepstwo... mega psucie niespodzianek
Opublikowano 13 lutego 200916 l Ok filmik fajny. Ale co ten j*bany Capcom wyprawia. Po co w tej grze kolejny Del Lago i El Gigante. Nawet jeśli wyglądają superowo. Czy oni naprawdę nie mają więcej pomysłów.
Opublikowano 14 lutego 200916 l To właśnie dzięki temu tematowi zostałem rozdziewiczony 'ostrzeżeniem' więc nie wypowiem się ponad to co już deklarowałem i wiernie broniłem wcześniej. RE5 dobry jest i basta, a wszystkich twierdzących inaczej niechaj na wpół umarty truchlak pochłonie łapskiem zgangreniałym. A wszelkie pretensję o 'archaiczne' sterowanie proszę kierować pod adresem Shigeru Miyamoto po zagraniu w full wypas wersję. Bo to ten pan był zagorzałym uzurpatorem niezmienionej formuły, tak samo jak prosił o pozostawienie nazwy BioHazard za czasów wydania pierwszej z serii tejże gry na Starym Lądzie. Co nie przeszło i poleciały tuzy niczym ze 'Szklanej Pułapki', czyli odtąd znany Resident Evil. Pewne rzeczy warto - pewne pewnie nie warto zmieniać. Kto na tym wyjdzie najlepiej, okazuje się, że raczej wcześniej niż później się dowiemy po czasie. O so chosi? Zapytacie? O to, że nie warto dzielić skóry na żywym niedźwiedziu i lepiej dać szansę tytułowi zaistnieć niż go zsyłać na Sybir po 'średniej jakości' demku. Szanujmy się
Opublikowano 14 lutego 200916 l nowy trailer oglądać w HD trailer super tylko 1-albo te demko to na prawdę stary build albo działają tu jakieś magiczne moce bo cutsceny na filmikach wyglądają z 3 razy lepiej niż sam gameplay. 2-za dużo w nim pokazują 3-RE5 to będzie nie tylko RE4 w HD jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki i sterowanie ale również jeśli chodzi o walki z bossami...piepszone nieroby z Capcomu,serio nie potrafili nic nowego wymyśleć tylko kalki bossów z czwórki
Opublikowano 14 lutego 200916 l To właśnie dzięki temu tematowi zostałem rozdziewiczony 'ostrzeżeniem' więc nie wypowiem się ponad to co już deklarowałem i wiernie broniłem wcześniej. RE5 dobry jest i basta, a wszystkich twierdzących inaczej niechaj na wpół umarty truchlak pochłonie łapskiem zgangreniałym. Ja się całkowicie zgadam. Gra jest świetna i może jest jakimś ulepszonym RE4 no ale co-operacja z dziewczyną zmienia postać rzeczy. Ja nie mogę się doczekać i to co najważniejsze i najbardziej podoba mi się w ekipie CAPAOMU to to, że nie zrezygnowali ze strzelania z miejsca. Tak zawsze było w RE, od wieków i dlaczego mieliby to zmieniać? dzięki temu można poczuć, że jest to RE dzięki czemu poziom trudności wzrasta i dodaje więcej emocji i strachu, a JAK
Opublikowano 14 lutego 200916 l To właśnie dzięki temu tematowi zostałem rozdziewiczony 'ostrzeżeniem' więc nie wypowiem się ponad to co już deklarowałem i wiernie broniłem wcześniej. RE5 dobry jest i basta, a wszystkich twierdzących inaczej niechaj na wpół umarty truchlak pochłonie łapskiem zgangreniałym. A wszelkie pretensję o 'archaiczne' sterowanie proszę kierować pod adresem Shigeru Miyamoto po zagraniu w full wypas wersję. Bo to ten pan był zagorzałym uzurpatorem niezmienionej formuły, tak samo jak prosił o pozostawienie nazwy BioHazard za czasów wydania pierwszej z serii tejże gry na Starym Lądzie. Co nie przeszło i poleciały tuzy niczym ze 'Szklanej Pułapki', czyli odtąd znany Resident Evil. Pewne rzeczy warto - pewne pewnie nie warto zmieniać. Kto na tym wyjdzie najlepiej, okazuje się, że raczej wcześniej niż później się dowiemy po czasie. O so chosi? Zapytacie? O to, że nie warto dzielić skóry na żywym niedźwiedziu i lepiej dać szansę tytułowi zaistnieć niż go zsyłać na Sybir po 'średniej jakości' demku. Szanujmy się Ekhm....Shigeru Miyamoto jest odpowiedzialny za sterowanie w Residencie i pozostawienie nazwy Biohazard ? Czyżby macki "Nintendo" sięgały az tak daleko ?
Opublikowano 14 lutego 200916 l no ok wchodzę na ps store i nie mogę go znaleźć. jestem zalogowany na uk. jak można to napisz gdzie znalazłeś bo ja go nie widze
Opublikowano 14 lutego 200916 l w zakładce, gdzie są wszystkie dema, chyba nie wycofali Edytowane 14 lutego 200916 l przez davidkoz
Opublikowano 14 lutego 200916 l no to raczej wycofali bo wszędzie szukałem. mógłby ktoś u siebie sprawdzić? z góry dziękuję.
Opublikowano 15 lutego 200916 l Demko jest super.Osobiscie bardzo fajnie mi sie gralo.Polecam (chwilowo demo )
Opublikowano 18 lutego 200916 l Ja tam nie śledzę tematu jakoś bardzo ale na grę się zamierzam. Niepokoi mnie tylko jedna rzecz. Irracjonalnie zrobiony split na multi. WTF? Oni mają zamiar zostawić tak podcięty ekran??
Opublikowano 18 lutego 200916 l A jak ty bys chcial?Na jednym ekranie nie daloby rady sie bardzo od siebie oddalic a czasmi trzeba.Sa misje gdzie jeden jest bardzo daleko od drugiego
Opublikowano 18 lutego 200916 l Myślę, że chodzi mu raczej o format tego split'a... na początku mnie tez to drażniło, ale w ferworze walki jakoś się przymyka oko co-op rządzi :1pl:
Opublikowano 18 lutego 200916 l Właśnie chodziło mi o format. Bo sam co-op jest świetny (wnioskując z demka) ale faktycznie jak zobaczyłem te czarne niewykorzystane pole na początku to mi się słabo zrobiło. Mogli by po prostu rozciągnąć na cały ekran i wsio.
Opublikowano 19 lutego 200916 l nie moge sie polaczyc z kumplem z listy znajomych w zwiazku z tym mam pyatanie.. czy jest podzial na regiony: "usa,eu i azje ?? byc moze to jest powodem?
Opublikowano 19 lutego 200916 l hmm dema nie ma juz na PSNie...nie mozna sie polaczyc w On-Line...ciekawe co sie stalo...czyzby glosy krytyki za sterowanie i nie tylko doatarly do Capcomu?
Opublikowano 19 lutego 200916 l No wiesz, tym dłużej demo było dostępne tym więcej osób rezygnowało z zakupu gry, nie ma się co dziwić. ;]
Opublikowano 19 lutego 200916 l absurdem jest strzelanie z pozycji stojacej tylko i wyłacznie Edytowane 19 lutego 200916 l przez hixx360
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.