Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakies info na temat promocji resident evil 5 może znowu dadzą jakiś film na blu ray lub grę za 1 grosz

A widział ktoś chociaż RE5 w jakimś sklepie wysyłkowym poniżej 219zł ? Ciekawe czy w ofercie S i MM będzie.

Mysle ze na jakis czas skonczyly sie dla nas tanie gry : / Niestetykursy walut zrobily swoje :(

Odnośnik do komentarza
http://www.cynamite.de/_misc/galleries/det...ge=1&order=

 

Porównanie wersji x360/ps3 , jak dla mnie to tam większych różnic niema także wychodzi na to że się Capcom nawet postarał :lol:

 

 

Nie do końca. RE5 na PS3 ma framerate dropy i chodzi w 30fps-ach, a taki DMC4 na PS3 (także ten sam silnik) chodzi w 60 fps-ach i nie gubi klatek.

Nie wspominająć już o tym, że gra ma taki same bugi co DMC4 (gra nie radzi sobie z loadingami/ freezuje gdy ściągamy pliki w tle).

Odnośnik do komentarza

Gram już 3 dzień w pełną wersję i powiem krótko CAPCOM odwalił kawał dobrej roboty (po demku miałem mieszane uczucia) ale Full wymiata :D .

 

Jeśli chodzi o problemy z vsyncem to wygląda to tak:

 

jesli w opcjach konsoli (XBOX 360) mamy ustawione 1080P to vsync pojawia się ale tylko w cutscenkach. Żeby zlikwidować całkowicie problem z vsyncem (tearing) należy po prostu przestawić NXE na 720P.

 

Znalazłem rozwiązanie tutaj:

 

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage....;topic=48417108

 

Nie wiem jak to będzie wyglądało w przypadku PS3 (ja mam wersję na x360)

Odnośnik do komentarza
Ja przestaje oglądać i czytać jakiekolwiek informacje na temat tej gry. Spece od marketingu popełnili niewybaczalny błąd pozwalając na taki wysyp materiałów. Na youtube można obejrzeć prawie całą historię. Tylko zakończenia brakuje. A potem zacznie się jazgot, że gra jest przewidywalna a fabuła nie zaskakuje. Śmiech na sali. Trzeba być niezłym idiotą, żeby obejrzeć te wszystkie materiały. Tym bardziej, że Capcom starał się napisać nieco ambitniejszą fabułę.

 

Zakończenie jest już na youtubie :P.Po drugie ostatnio to nagminne,że przed premierą można zobaczyć całą grę w internecie.I to nie wina przecieków tylko celowy zabieg marketingowców :/.Killzone2 w trailerach miał pokazane praktycznie wszystkie lokacje w grze :/

Macie w garach... Ja nic na YT nie ogladalem i zyje ...

Odnośnik do komentarza
Nie do końca. RE5 na PS3 ma framerate dropy i chodzi w 30fps-ach, a taki DMC4 na PS3 (także ten sam silnik) chodzi w 60 fps-ach i nie gubi klatek.

Nie wspominająć już o tym, że gra ma taki same bugi co DMC4 (gra nie radzi sobie z loadingami/ freezuje gdy ściągamy pliki w tle).

Niestety podobnie jak w demie. Brak niektorych efektow, brak AA, cienie o rozdzialce rodem z PSX'a (tylko, ze rozmyte) i mniej dokladne cieniowanie na wstawkach (niektore elementy postaci nie rzucaja w ogole cieniu). Pisze o wersji na PS3 bo na X360 wszystko jest jak trzeba... <_<

Odnośnik do komentarza

Dziwne bo RE5 chodzi na tym samym silniku co DMC4,a przygody Dantego wyglądały podobno nawet minimalnie lepiej na ps3 i chodziły super płynnie w 60fps.Mi tam zresztą grafa w demie się podobała,byle nie było spadków animacji bo tego nie trawię w grach,gorszą teksturą się nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Niestety podobnie jak w demie. Brak niektorych efektow, brak AA, cienie o rozdzialce rodem z PSX'a (tylko, ze rozmyte) i mniej dokladne cieniowanie na wstawkach (niektore elementy postaci nie rzucaja w ogole cieniu). Pisze o wersji na PS3 bo na X360 wszystko jest jak trzeba... <_<

Nie wiem, jak patrzę na te screeny (pootwierałem wszystkie w nowych oknach, żeby móc łatwo między nimi przeskakiwać) to dla mnie wresja na PS3 wygląda lepiej, chociaż nie na wszystkich.

Odnośnik do komentarza

@Incognitos

Zrobiłbym ci zestawienie screenów i pozaznaczał braki w wersji na PS3 ale mi sie nie chce :P Na 90% screenów wersja na PS3 wygląda gorzej.

 

E: Nudzi mi się trochę więc jednak zrobiłem klika przykładów :P

 

re1.th.jpg

re2m.th.jpg

re3.th.jpg

re4g.th.jpg

 

Tekstury pomijam bo to chyba każdy zauważył. Zwróćcie uwagę na to, że podczas gry cienie są w dużo niższej rozdzielczości a podczas wstawek cienie są mniej dokładne albo nie ma ich w ogóle. Poza tym wygląda na to, ze na PS3 nie ma AA w ogóle.

Dla niektórych to szczegół, którego nawet nie zauważą ale mnie to irytuje, że capcom tak sobie olewa sprawę.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Te DLC nie miało być czasem ekskluzywne dla PS3?W każdym razie jeśli nawet nie to na 100% wychodzi DLC do PS3 plus ekskluzywne dodatki w strefie RE5 w Home(jakaś gra arcadowa plus pokoje do których można wejść posiadając grę)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...