Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co toczą się spory o grafikę. Po mimo tych szczegółów RE5 na PS3 i tak wygląda świetnie. Ważne żeby gameplay był kozacki, a na to się zapowiada. Ja czekam na z wywieszonym ozorem, grę będę miał za około 2 tyg. i już nie mogę się doczekać. Martwi mnie tylko dość krótki czas gry. Około 10h to zdecydowanie troszkę za mało jak na taką pozycję. 20h w RE4 było idealne:) stay tuned :D

pozdro

Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi o "wkładkę" czyli manuala z pudełka :) Co do tego zastanawiający jest napis na tyle pudełka:

 

"English text and manual (wkładka)" a zaraz obok "Inlay sheet" i flagi: Polski, Węgier, Czech, i Słowacji (chyba)" Pierdoła w sumie ale coś tu śmierdzi z tym Inlay Sheet" Tylko mi nie mówcie, że informują nas o tym, że tył pudełka jest z napisami w tych 4 językach po zejde ze śmiechu :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie pyka ;) ale jak bym mial X-a to wersje PS3 bym sobie odpuscil. Slabe AA, wszystkie tekstury porozmywane, jezioro to zart (brak refleksow - jak PS2) ale przede wszystkim framerate: non stop rwie w granicach 20-25...:(

Oj Capcom, Capcom...oni wiedza ze Japonczykom to tak bardzo nie przeszkadza (?!), a na Zachodzie i tak wersje na X-a sie lepiej sprzedaja....

Nic to, gram dalej.

Odnośnik do komentarza
a ja kupiłem tutaj - wyszlo z przesyłką 154 złote około bo zamawiałem wiecej gier

http://shop.gameplay.co.uk/webstore/plat_s...sp?platform=PS3

To ja nie wiem ile tych gier kupiłeś. Przy dzisiejszym kursie sama gra kosztuje prawie 150 zł. A przesyłka na pewno nie wyniesie 5 zł. Pozostaje czekać.

Capcom naprawdę się postarał. Po ostatnich różnych wpadkach wraca z nową jakością. Miejsce w Home prezentuje się świetnie. Jest zrobione w postaci planu filmowego. Ma oddzielny sklep oraz bonusy dla osób, które mają już pełną wersję gry. Na razie jednak nie ma do nich dostępu. Może dla tego, że nie mam pełnej wersji albo wszystko jest jeszcze w budowie. Opcja odpalenia gry bezpośrednio z Home jest genialnym rozwiązaniem.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Kurde gra sie fajnie bo to RE 4,5 :).

Ale Capcom moglby sie przestac blaznic: wyraznie w jednym z wywiadow zapowiadali "najladniejsza gre na next-geny" (mialy byc HDR-y i inne bajery), a wyrzucili na rynek cos co chodzi jak wersja beta (!), demo z targow sprzed roku chrupalo wcale nie wiecej.

I taki Uncharted wciaz jest wyraznie ladniejszy od RE5.

Lepiej zeby nie portowali Lost Planet2 na PS3 bo szkoda czasu.

Ten ich silnik MT Framework jest zrobiony na PC i pod PC i do dziwacznego PS3 pasuje jak piesc do nosa.

Pewnie dlatego zawolali za gre 40€ a nie 60€ w detalu :D - bo wiedzieli ze nie dostarczyli gry AAA.

Odnośnik do komentarza

Widzialem wiele filmikow z RE5, i mam nieodparte wrazenie, ze "piatka" to kalka poprzedniczki. El Gianto (w RE5 walka to porazka- strzelasz tylko z dzialka stacjonarnego), koles z pila, w dalszym etapie przeciwnicy z palkami eletrycznymi, puzzle z laserem odbijanym w lustrze, miejscowka pod ziemia... no kur%@ mac, toz to czworka!!!! Nie wspomne ze mechanika gry jest prawie taka sama, poza mozliwoscia strafe'owania. Dodac do tego nalezy pewien schemat- poczatek gry w RE4, to hiszpanska wioska, w RE5 to afrykanska wioska. Pod koniec gry to klimaty industrilane, w jednej, jak i drugiej grze. Co to ma byc! Jako fan serii, poczulem sie zgwalcony!... Czyzby dlugie lata przy projekcie RE sprawily, ze studio develeporskie Capcom stalo sie tworczym impotentem. Nie rozumiem tego!?... Ja tam wracam do KZ2... Japonczycy w erze Ps3, Xbox360 systematycznie daja ciala, odcinajac kupony od falgowych tytulow. Niech ich szlag!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...