Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie. W warszawskim Electronic dreams jest RE5 Gold Edition za 139 zł. Ponieważ nie miałem do tej pory styczności ze zwykłym ''Resem 5'' chciałbym wiedzieć , czy wersji rozszerzonej nie będę musiał tych dwóch epizodów ściągać z neta? Czy odblokowują się gdy ukończe ''piątkę'' , podobnie jak po ukończeniu re 4 odblokował nam sie dodatek z Adą w roli głównej?. Proszę o odpowiedź.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skonczylem RE5 i jestem rozczarowany. Piata czesc nie wciagnela mnie tak samo jak czwarta. Nie wiem skad ta 9 w PSX-ie. Gralem sam, wiec strasznie mnie irytowalo zachowanie mojej partnerki. Byla jak kula u nogi. Glupie zachowanie, nie potrzebne tracenie amunicji. Czesto mialem momenty, ze samemu chcialem ja zastrzelic hehe. Mial ktos podobnie?

Odnośnik do komentarza

Skonczylem RE5 i jestem rozczarowany. Piata czesc nie wciagnela mnie tak samo jak czwarta. Nie wiem skad ta 9 w PSX-ie. Gralem sam, wiec strasznie mnie irytowalo zachowanie mojej partnerki. Byla jak kula u nogi. Glupie zachowanie, nie potrzebne tracenie amunicji. Czesto mialem momenty, ze samemu chcialem ja zastrzelic hehe. Mial ktos podobnie?

9 w Psx Extreme!? Albo recenzent nie gral w Re4, albo recke pisal Kali (recenzet ktory na dwa sposby ocenia gry: na 9 i 10 :lol:). Swoja droga ludzie linczowali mnie, gdy mowiem ze Re5 to bezczelny skok na kase- gameplay i pomysly zywcem wyciagniete z Re4. :down:

Odnośnik do komentarza

Zwlaszcza że granie z jakimś anonimem też nie musi być przyjemne, trafi się jakiś dzieciak z głosem o niezwykłch decybelach i na dodatek jakimś uber strojem - najlepiej to grać z kimś znajomym normalnie po ludzku. Imo Zagrałem w tego Residenta dopiero teraz, w wersje gold i muszę powiedzieć sobie że, dobrze zrobiłem zamiast brać ten tytuł wtedy w dniu premiery - nic praktycznie nie straciłem, a wręcz zyskałem. Do czwórki nie dorasta fakt, ale ma u mnie plusa gdyż pokazuje dalsze dzieje

mojej kochanej Jill ^^

Odnośnik do komentarza

Mam mieszane uczucia co do tego bota, z jednej strony nieźle strzela, leczy też w dobrych momentach jak dla mnie, w wielu miejscach nieźle mi pomógł ( np z bossem Irvingiem i nie tylko ) z drugiej strony co on teraz wyrabiał w sekcji gdzie trzeba uważać na te palące promienie , co chwile na nie wpadał. 

 

My chyba mamy inne wersje gier, bo w mojej zachowanie Shevy jest naprawde bez zarzutu. Ucieka z miejsca gdzie chce strzelac, nie wpada na promienie itd. ,itp.

Odnośnik do komentarza

Sheva szczerze mówiąc jest randomowa - raz zachowuje się idiotycznie, innym razem nie. Ciężko zdefiniować aie imo to nie zmienia faktu, a nawet wręcz przekonuje bardziej do coopa.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja bym mimo wszystko wolał już taką opcję, jak była np w Mortal Kombat Shaolin Monks, gdzie na filmach widać było obie postaci (Liu Kang, Kung Lao), ale już podczas gameplayu można było grać samemu. Przynajmniej dla mnie lepsze już by było takie rozwiązanie, niż latanie z przymusowym botem, który najbardziej przeszkadza podczas wiadomej walki z

Jill i Weskerem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagraj sam na professional to dopiero będziesz wyklinał tego bota. Chyba gorsze SI miała tylko Eva w MGS3.

 

Przed pierwszym graniem zalozylem sobie, ze zagram jeszcze raz na professional. Ale po przejsciu gry zupelnie mi sie odechcialo. I wlasnie przez tego boota. Nie chce mi sie znowu z nia meczyc.

 

Plusem na pewno jest to, ze w tle przewija sie watek Umbrelli(notatki). Brakowalo mi tego w czworce.

 

Zastanawiam sie co wymysla w nastepnej czesci. Przez to bieganie po sawannie zatesknilem za Racoon city i zombiakami.

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej dla mnie lepsze już by było takie rozwiązanie, niż latanie z przymusowym botem, który najbardziej przeszkadza podczas wiadomej walki z

Jill i Weskerem

 

 

Tutaj przyznam Ci rację. Na Professional trzeba ją non stop wołać do siebie, żeby nie pobiegła gdzieś dalej np.

w stronę Jill

, bo wystarczy jedna seria z jej broni i Sheva pada na kolana, co rownoważy się z powtarzaniem tego fragmentu od nowa. Jeszcze wrócę do innej walki, mianowicie z

N-Desu - klonem El Gigante

. Na najwyższym poziomie to była prawie nie do przejścia samemu, musiałem z kimś online ta partię rozegrać. Ta walka jest strasznie nie wyważona, zresztą ja bym w ogóle ją wywalił i dał nawet taką, jaka była w RE4 z El Gigante.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam pytanie natury technicznej - jestem po pierwszym ukonczeniu gry, wykupilem w dodatkach nieskonczone ammo dla pewnej broni, tworze nowa gre z mozliwoscia grania z nieskonczona amunicja i niestety po wlaczeniu gry mam nadal ograniczona ilosc dla danej broni, czy trzeba cos wiecej wlaczyc lub zrobic??

 

 

Pozatym jest ktos chetny na gre w CO-OP od okolo 22 dzis na Veteranie chyba od 2-2??

 

Jesli co obok jest moj PSN-id to zapraszam ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam pytanie natury technicznej - jestem po pierwszym ukonczeniu gry, wykupilem w dodatkach nieskonczone ammo dla pewnej broni, tworze nowa gre z mozliwoscia grania z nieskonczona amunicja i niestety po wlaczeniu gry mam nadal ograniczona ilosc dla danej broni, czy trzeba cos wiecej wlaczyc lub zrobic??

 

 

Pozatym jest ktos chetny na gre w CO-OP od okolo 22 dzis na Veteranie chyba od 2-2??

 

Jesli co obok jest moj PSN-id to zapraszam ;)

 

Pozdrawiam

Musisz dodatkowo włączyć infinita w 'Special Settings'.

 

 

 

Graj bez nieskończonej amunicji ;)

Polecam :) zwłaszcza w coop.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...