Skocz do zawartości

Dragon Quest 8


Rekomendowane odpowiedzi

W koncu sie zabrałem, bo musialem jechac do walbrzycha na pare dni, to wzialem ps2 ze soba, i kurde ale masakrycznie mnie wkręciła xD jest super, fajne postacie, ciekawa fabuła, super dialogi, ogromny swiat, potem mozna sie nawet w pokemony bawic xD nie grałem w wiele jRPG ale ten chyba bedzie moim ulubionym :D jestem teraz na etapie walczenia z Dolmagusem (czy jak on sie tam zwie), ale wiac 23-25lvl to na niego za mało. na którym wy go pokonaliście ? bo mnie gniecie jak chce. aha, gov używa bumerangu, Yangus Axe'a, Jessica Staffa, a Trunks miecza.

 

Dobij "Trunks'owi" ;) 30 poziom, dostanie wtedy bardzo przydatny w tej walce czar - Multiheal.

Odnośnik do komentarza

Witam ! Jestem nowy na tym forum-ale ...uj w to ! :D Właśnie meczę Dragon Quest 8 - na liczniku mam ponad 45 h jestem już w Empycchu-postacie mam na ( średnia leveli - 40-długo ie bawiłem w Dragon Graveyard z Kingami ) i powiem szczerze ta gra wciaga jak dobry towar :D heh i ciągle nie mam dosyć ! Wszystko w kasynie w Baccarat zebrane i teraz bede polował na Gold Golem bo potrzabuje troche sianka by sie pobawic " Kociołkiem" :D

ps. gdzie jest najlepsza miejscówka na GOLD golemy ??

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich fanów Dragon Quest VIII,moja nowiutka kopia już jest zamówiona w Ultimie(29,90!)i niedługo sam zacznę zabawę z tym tytułem,przyda się coś nowego po 300 godzinnym masterowaniu FF XII,sądząc po opiniach na tym forum,to dobrze wybrałem,gra wydaje się sympatyczna i na poziomie.Pozdrawiam serdecznie.

 

Edit:Gra jest naprawdę super,co prawda gram krótko,doszedłem fabularnie do drugiej mieściny,ale ta gra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie,piękna grafika,baśniowy klimat,humor,wygląd i animacja postaci,npc,potworów,wygląd miasteczek,menusy,muzyka,wszystko mi się podoba.Eksploracja pięknego świata jest bardzo przyjemna,walki są fajne,proste i nieskomplikowane ale to nie minus,podobnie że są losowe.Gram krótko ale pokuszę się już o stwierdzenie że jest to jeden z najlepszych,najprzyjemniejszych i najbardziej wciągających erpegów w jakie grałem.Dawno już nie szarpałem w tytuł z tak fajnym klimatem,to prawdziwy rodzynek.

Edytowane przez Alien00
Odnośnik do komentarza
Witam ! Jestem nowy na tym forum-ale ...uj w to ! :D Właśnie meczę Dragon Quest 8 - na liczniku mam ponad 45 h jestem już w Empycchu-postacie mam na ( średnia leveli - 40-długo ie bawiłem w Dragon Graveyard z Kingami ) i powiem szczerze ta gra wciaga jak dobry towar :D heh i ciągle nie mam dosyć ! Wszystko w kasynie w Baccarat zebrane i teraz bede polował na Gold Golem bo potrzabuje troche sianka by sie pobawic " Kociołkiem" :D

ps. gdzie jest najlepsza miejscówka na GOLD golemy ??

 

 

polecam okolice neos często się tam trafiają ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Witam poraz kolejny ;D

 

stanąłem z akcja :<

 

jestem na etapie(Rapthorne)

http://www.youtube.com/watch?v=GEvdwLGTCkM

 

moja druzyna ma ~50lvl

 

i juz 2 razy zginąłem z tym bosem z jakim lvlem moge tam sie wybrac ?

 

i mozna jakos cofnąć punkty

 

JESSICA dalem w SEX APPEAL i teraz nie mam Megic Barier i ciężko mi jest

Ja skonczylem gre majac 41 lvl, wiec z poziomem spokojnie wystarczy

 

Nie wiem jak rozdysponowales punkty ale nie da sie ich cofnac :/

Odnośnik do komentarza
No i ukonczylem, po 10 miesiacach grania:)
Masz tępo chłopie :D

walki są fajne,proste i nieskomplikowane ale to nie minus,
Dopiero na samym końcu gry po kilkukrotnym pokonaniu bossa (nie pamiętam czy fabularny czy opcjonalny-dawno temu grałem) staje się on coraz potężniejszy i można mieć tam spore problemy. A tak poza tym gra jest w miarę łatwa, ale nie znowu taka, że wciska się tylko X. Ogólnie bardzo mi się podobała. Mam nadzieję, że w końcu obecne konsole doczekają się KONKRETNEGO RPG-a.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

walka przeważnie nie trwa dlugo...

 

najpierw leca Depresive pozniej usypia mi Angelo i nie mam jak uleczyc.

 

jak probouje wskrzesic postacie tez mnie uzypia : )

 

btw. nie mam MAGIC BARIER poniewaz dalem w Sexy apel, mozna to jakos zastąpic ?

 

do wygrania nie potrzebne ci te czary zmniejszające obrażenia przeciwnika jedynie kabuff

 

nie wiem jak przebiega walka ani czym jaka twoja postać walczy więc więcej nie pomogę chyba ze napiszesz szczegóły ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i DQ VIII ukończony,ogólnie mogę powiedzieć że to całkiem udany erpeg.Plusy to śliczna grafika,w porządku fabuła,humor;oryginalny,fajny klimat.Doczepić mogę się do sposobu levelovania,bardzo żmudny,powolny,bez szlachtowania metali awans o jeden poziom zabiera wieczność,patent z uczeniem się abilities przez ręczne przyznawanie punktów też jest nieudany.Można stracić szansę na rozwój niektórych statystyk przez źle przyznane punkty,choć nie jest to wina gracza,tych punktów jest za mało w późniejszym czasie gry.System walki hmm...baardzo prosty,ale nie przeszkadzało mi to.Grę zatrzymam w mojej stałej kolekcji dobrych tytułów,ponieważ jest pod pewnym względem wyjątkowa,ma dobrą historię,klimat,śliczną grafikę,dobry humor,no i wciągnęła mnie na 180 godzin.A co myślicie o zakończeniu?Ja powiem tylko że szkoda że Hero jest niemową+zero mimiki,bo żadnych emocji nie wyraża i głupio,prymitywnie i śmiesznie to wygląda,bezsens.No ale zakończenie historii wydaje mi się sensowne.Będę tą grę miło wspominał i mogę ją szczerze polecić,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No i DQ VIII ukończony,ogólnie mogę powiedzieć że to całkiem udany erpeg.Plusy to śliczna grafika,w porządku fabuła,humor;oryginalny,fajny klimat.Doczepić mogę się do sposobu levelovania,bardzo żmudny,powolny,bez szlachtowania metali awans o jeden poziom zabiera wieczność,patent z uczeniem się abilities przez ręczne przyznawanie punktów też jest nieudany.Można stracić szansę na rozwój niektórych statystyk przez źle przyznane punkty,choć nie jest to wina gracza,tych punktów jest za mało w późniejszym czasie gry.System walki hmm...baardzo prosty,ale nie przeszkadzało mi to.Grę zatrzymam w mojej stałej kolekcji dobrych tytułów,ponieważ jest pod pewnym względem wyjątkowa,ma dobrą historię,klimat,śliczną grafikę,dobry humor,no i wciągnęła mnie na 180 godzin.A co myślicie o zakończeniu?Ja powiem tylko że szkoda że Hero jest niemową+zero mimiki,bo żadnych emocji nie wyraża i głupio,prymitywnie i śmiesznie to wygląda,bezsens.No ale zakończenie historii wydaje mi się sensowne.Będę tą grę miło wspominał i mogę ją szczerze polecić,pozdrawiam.

 

 

Mi sie zakonczenie(a wlasciwie dwa)podobalo.Przez prawie cala gre myslalem ze to tylko pogon za blaznem a tu taka niespodzianka;]

Niestety system walki bardzo prymitywny przez co czasem nie chce sie walczyc i co jest dziwne jak na rpg nigdy nie udalo mi sie nic ukrasc wrogom(choc zbyt wiele razy nie probowalem),steal dziala tu bardzo rzadko:/

Edytowane przez Wicked
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

zaczalem grac od początku w DQ8

 

obecnie postacie 30+

 

pokonałem dhoulmagus i jestem juz w Arcadia

 

pkt rozdałem tak:

 

Hero:

66pkt w boomerang

12 pkt w Spear

32 Sword

 

Yangus:

AXE - 90

Club%hammer - 40cos

Fisticuffs - 18

Hummanity - 4

 

Jessica:

Whip - 43

Staff - 85

 

Angelo:

Sword - 22

Bow - 76

 

 

dobrze sie gra jak narazie i mam pytanie:

 

dla hero w boomerang nie pakuje wiecej bo wiem ze sie nie oplaca bo skile slabe sa

pakowac w sword czy spear

 

dla Yangusa pakowalem w Club ale pozniej zobaczylem ze przy 100pkt w fisticuffs jest stal Boulder Toss to zaczalem tam pakowac

 

dla Jessica najwazniejsze w co pakować???? chce wymaksowac Staff i pozniej dawac w Whip ?

 

dla Angelo wazne chce wymaksowac Bow i reszte dawac w sword ?

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Jedna z moich ulubionych gier na PS2. Cudo! Klimat miażdzy, muza też kopie zad! Osobiście wymasterowałem wszystko postacie, a widok king metalslime'a, który ukazywał się podczas ładowania losowej walki i dawał nadzieję na sporą ilośc expa do zgarnięcia, do dziś wywołuje u mnie uczucie niesamowitej radości (serio!). Już wcześniej lubiłem szary kolor, ale po pakowaniu leveli w DQ8, widok tej okrągłej kuli z koroną na głowie(?) wywołuje u mnie prawie że orgazm. Stoodio, przywołałeś moje uzależnienie z przeszłości tym avkiem, dzięki stary!

Odnośnik do komentarza

Jedna z moich ulubionych gier na PS2.

Same here :thumbsup:

 

Osobiście wymasterowałem wszystko postacie

Nieźle, ja za swoim najlepszym podejściem odpuściłem na ~80lvl...

 

a widok king metalslime'a, który ukazywał się podczas ładowania losowej walki i dawał nadzieję na sporą ilośc expa do zgarnięcia, do dziś wywołuje u mnie uczucie niesamowitej radości (serio!). Już wcześniej lubiłem szary kolor, ale po pakowaniu leveli w DQ8, widok tej okrągłej kuli z koroną na głowie(?) wywołuje u mnie prawie że orgazm

Heh - mam to samo :D Na widok MSK, cieszę się jak małpa do banana, i ta nadzieja, że tym razem nie spierdzieli - bezcenne XD

 

Informacje z frontu:

 

Poziom postaci: ~15

Czas gry: ~6h

 

Zaczęło się bardzo fartownie - już na początku, Bunicorn dropn'nął mi Bunny Tail (szansa: 0,78), w sumie mam już 3 (wszystkie z drop'ów).

Postanowiłem władować Yangus'owi w kosy - chciałem sprawdzić czy kradzież rzeczywiście ssie i... ssie po całości (używam non stop od ~2,5h, efekt: jedna udana próba :P).

Teraz trochę żałuję bo osłabiłem sobie tym samym Yangus'a...

Mimo, że bardzo dobrze znam grę, to gra mi się przednio - ta seria ma w sobie niesamowite pokłady miodu - coś czego brakowało mi na PS3... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...