Skocz do zawartości

Dragon Quest 8


Rekomendowane odpowiedzi

szukam teraz mighty human sword jak ktoś wie gdzie jest to proszę o odpowiedź ;]

 

Po pokonaniu ostatniego smoka w bonusowej lokacji wziąłem legendary team monster czy coś takiego i nie wiem co to jest może mi ktoś powiedzieć co to jest?

 

EDIT: Nikt nie wie co to jest to legendary team monster czy coś takiego za pokonanie tego dragovians wybrałem to i nie wiem co to jest :pinch::/

Edytowane przez KrzysiekMaster
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
szukam teraz mighty human sword jak ktoś wie gdzie jest to proszę o odpowiedź ;]

 

Po pokonaniu ostatniego smoka w bonusowej lokacji wziąłem legendary team monster czy coś takiego i nie wiem co to jest może mi ktoś powiedzieć co to jest?

 

EDIT: Nikt nie wie co to jest to legendary team monster czy coś takiego za pokonanie tego dragovians wybrałem to i nie wiem co to jest :pinch::/

 

dawno nie grałem ale z tego co pamietam to daje to możliwość złapania 3 metal slimów (zwykłego, liquid metal slime i jeszcze 3) do swojego monster teama. Ta drużyna ma specjalny atak leczący i chyba wskrzeszający całą naszą drużynę.

Odnośnik do komentarza
Miałem podobnie, pierwsze 3 godziny świetne, kolejne 7 tak sobie, następnie przerwa 9 miesięczna w syfie i kolejne 100 najpiękniejszych godzin!! Szkoda, że DQIX nie wychodzi na stacjonarkę

 

Bo żyjemy w zacofanym rynku !, dla Japońców prawdziwym sellerem byłoby wydać grę na Wii, DS, PSP, albo PS2 (z czego DS najbardziej, ewentualnie powoli lepiej prosperujący i silniejszy technicznie PSP), to jest w ich rozumowaniu rynkowym ,,rozwój" , wydać grę z którą możesz szaleć wszędzie, nawet w kiblu :/ (niewiele przy tym tracąc na produkcji i świadomością grubych jenów w kieszeni).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ja w lekko ponad 100 godzin przeszłem cała grę z smokami w bonusowej lokacji obecnie mam 76lvl i dzięki za pomoc :D

 

 

pokręciłem się po mieście w bonusowej lokacji i znalazłem przepis na miecz nie mam teraz jego nazwy a to są składniki : ten sword co można dostać po pokonaniu tego gostka co sie z mienia w smoka i mighty human sword ale tego sworda nie moge znaleźć jeśli ktoś wie gdzie jest to niech napisze proszę

Edytowane przez KrzysiekMaster
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć Wszystkim. Wyszedłem z Swordsman's Labyrinth i z tego co wiem mam pójść do reda z Farmer's Scythe który rzekomo znajduję się w skrzyni nieopodal. Sęk w tym że ta skrzynia jest zamknięta i nie mogę rozgryźć jak mogę ją otworzyć. Z tego co zauważyłem w Pickham jest złodziej ale nie mam zielonego pojęcia jak to rozwiązać liczę na waszą fachową pomoc.

 

Jak się otwiera zamknięte skrzynie?

 

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Cześć Wszystkim. Wyszedłem z Swordsman's Labyrinth i z tego co wiem mam pójść do reda z Farmer's Scythe który rzekomo znajduję się w skrzyni nieopodal. Sęk w tym że ta skrzynia jest zamknięta i nie mogę rozgryźć jak mogę ją otworzyć. Z tego co zauważyłem w Pickham jest złodziej ale nie mam zielonego pojęcia jak to rozwiązać liczę na waszą fachową pomoc.

 

Jak się otwiera zamknięte skrzynie?

 

Pozdrawiam Piotr.

Po tym labiryncie nie musisz czasem wrócić do chatki Reda skąd dostałeś cynk ,że musisz tam się udać?Przecież item potrzebny do Reda dostaniesz jak pokonasz ostatniego Bossa tego labiryntu taką przerośniętą Skrzynię-venus coś tam to się chyba nazywało :P

 

ps.pierwszy klucz do skrzyń gotuje się w kociołku-ale on nie jest potrzebny do tego by dalej kontynuować fabułę

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

chyba tak :P dawano nie grałem :P z tego co pamiętam właśnie z tego miejsca dostałeś info ,że musisz iść do tego labiryntu.W zamian za venus(przedmiot,który dostałęś po pokonaniu ostatniego bossa tego labiryntu) odda Ci chyba konia....pamięć mi szwankuje,ja tą grę z 3 lata temu przechodziłem :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...