Skocz do zawartości

Dragon Quest 8


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys przeszedłem, bardzo mi się podobała. Nie wiem czemu, ale przypomina mi Dragon Ball'a :potter: Hmm, chyba wybiorę się na giełde w niedziele i kupie swoją kopie gry i jeszcze raz wsiąknę w tą historyjkę. Wtedy odpuściłem odrazu po przejsciu finalnego bossa, teraz może już się skusze na przejścię tych dodatkowych bossów.

Odnośnik do komentarza

Ja już tak mam, że jak gram w jakiegoś rpga, to za pierwszym razem muszę zrobić wszystko. Pamiętam, że nie dało się wymasterować wszyskich skili osiągając lvl 99. Ale podobno zaliczając bonusowy quest ze smokami, można było otrzymać przedmioty, które pozwalały dopakować resztę umiejętności. Mi się osobiście to nie udało(próbowałem parę razy), po pokonaniu smoki nie zostawialy mi tych dropów. Udało sie to komuś zrobić?

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zacna gra, nie spodziewałem się, że tak mnie wciągnie. Przede wszystkim przemówił do mnie humor, oprawa graficzna, rozległość terenów i wyzwanie. Bo co tu kryć, DQ VIII jest niewąskie, pierwszy boss skopał mi zad, a z niejednego erpega potiony wypijałem. Ost jest okej, ale bez rewelacji. Fabuła niby prosta, ale ma swój urok, to taka bajka po prostu, w dobrym znaczeniu tego słowa. Najbardziej wkurzało mnie sejwowanie, nie musi być zaraz wszędzie, ale żeby tylko w kościołkach mijanych raz na ruski rok...

 

Mimo wszystko polecam tym co nie grali a mają ochotę łyknąć jakiegoś rpga i powalczyć z glutami, tym bardziej że gra jest obecnie łatwo dostępna za grosze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To prawda, gra jest wspaniała. Jeszcze jej nie ukończyłem, ale gdy kiedyś będę miał ps2 z dobrym laserem... Ahh powrócę do tego świata, bo jest on MAGICZNY.

Mam podobny problem z moim PS2. Co ja bym dał żeby mi to wydali w HD na PS3....

Plus dla Ciebie :)

Mając w pamięci lifting Sly'a, uważam że gra naprawdę kapitalnie by się prezentowała :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Jestem pedantem w grach i tutaj mnie to zgubiło. Próba zajrzenia w każdy kąt dużej mapy + co kilka kroków losowe starcie doprowadziło do obrzydzenia gry. Szkoda, bo klimat jedyny w swoim rodzaju. Niestety uważam , że częstotliwość potyczek na tak spory obszar popsuło grę. Nie wiem czy kiedyś powrócę. Cholera, nie mogli zrobić wszystkich rywali widocznych a nie tylko niektórych ???

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Pewnie jest później ale nie dałem rady do tego itemka dotrzeć ; d Nie do przezwyciężenia nawyk spenetrowania każdej tekstury doprowadził po kilku godzinach do chyba 1000 potyczek na koncie i obrzydzenia. Uciekanie czy wystraszenie wrogów wiele nie zmienia ponieważ dotarcie do byle drzewka czy krzaczka zajmuje i taaaak bardzo długo. Damm! A byłoby takie cudo z widocznymi rywalami. Na DS mogli, na PS2 nie. Jest jakiś mod na widocznych oponentów ? xDDDD Lubię pakować ale bez przesady. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

DQ 8 to erpeg wyjątkowy. Ma w sobie to "coś". Coś zwane GENIALNYM ŚWIATEM. Muzyka, klimat, widoki, poczucie oldschoolu, przecudowne. System walki, owszem, trochę prosty w obsłudze, nie głęboki, ale co tam. W tym świecie chciało się żyć.

 

A te sielankowe miasteczka... Ahhh. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Pierwszy boss mnie poskładał, 4lvl chyba za niski. Całkiem niezle sie gra na telefonie.

przygotuj sie na czeste farmienie, jak z marszu przystepujesz do walki z bossami to z reguly od razu padasz, a farmi sie w tej grze powoli....wg mnie najwieksza wada tytulu

procz tego to magiczna, cudowna gra, ja potrafilem stanac sobie na jakims pagorku na mapie swiata i odlozyc pada i patrzec przez kilka minut jak zmienia sie dynamicznie pora dnia i jak wszystko sie rusza w akopaniamencie tej genialnej muzyki

 

szkoda ze baza forum i postow jest od 2008r przez co mega duzo postow i ciekawych tematow padlo, szczegolnie w kaciku rpg gdzie swego czasu udzielalem sie gesto i czesto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...