Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Nie wyrobiłbym z taką ilością kabli. Nie irytują Cię one ? :>

ja mam ich więcej. 2 listwy zasilające po 7 wejść każda.

ngc jeden scart + jeden zasilający

ps3 jeden hdmi + zasilający + optic + kabel od netu

ps2 jeden zasilający + component + optic

x360 + jeden zasilający + component + kabel od netu

 

dalej idą kable od kompa

 

hdmi + zasilający + kabel do netu i wszystkie kable do amplitunera

ampiluner swoją drogą kolejne kable. ich nie da się uniknąć ona są jak Judgment Day. nieuniknione

 

Odnośnik do komentarza

a ja tam nie wstydzilbym sie przyprowadzac panny do pokoju z takim wy(pipi)czastym malowidlem :) bo niby czemu...

 

wypas grafitti ;) tez kiedys sobie cos takiego sprawie :]

 

Jesli ty wstydzilbys sie przyprowadzac panne do takiego pokoju....to do mojego bys nawet menela z ulicy nie wprowadzil :] plakaty na scianach...gry na parapecie i wszedzie gdzie sie da..kartony na szafkach, pudla z grami i filmami na dywanie i na regalach tez gry i filmy...w calym pokoju filmy, konsole i gry i wszelka elektronika...gdzies tu na forum stare zdjecie sie panoszy :P

 

ale ja tam Panne przyprowadzam i jakos nadal zemna jest ^_^

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich

 

 

imag1717.jpg w1600.png

 

Nie razi was w oczy ten kabel zasilajacy, ktory wychodzi z konsoli pod skosem w gore do gniazdka w scianie? o_O Generalnie ja bym w zyciu tak sciany nie pomalowal, kiedys ci przejdzie i bedzie malowanie, poza tym malo proporcjonalny ten rysunek do wielkosci sciany... Jakis ladny mebelek na konsole by sie przydal a nie to szklane cos, w ogole wyglada na to jakbys to trzymal w kacie i pomalowal/oznaczyl sciane zeby ci nikt tu niczego innego nie postawil, nad kuchenka tez namalowales napis "Wrozamet"? :P Mi sie srednio podoba, wole cos wywazonego a nie walacego po galach. Kwestia gustu ale dla mnie to zwyczajny objaw jego braku. No offence of koz.

 

 

Moja wina :) miałem zrobić zdjęcie bez podłaczonego tego kabla. A co do napisu Wrozamet to mogę Ci go namalować :lol:

 

Odnośnik do komentarza

ta :D wam przeszkadza jeden kabelek a u mnie od kabelkow meble sie uginaja :P

 

kabelki od kolumn, od amplitunera, od konsol, 2 listwy, od kompa od sluchawek od wszystkiego :P jakbym mial jakies (pipi) i rureczki na scianach robic, zaklejac to czy inne glupoty to szlag by mnie trafil...najwazniejsze zeby sie o nie nie potykac....a ze sie nie potykam to wszystko jest GITES :]

Odnośnik do komentarza
Ofeck pewnie wszystkie konsole zrzuca do piwnicy jak panna do niego przychodzi.

Nie no akurat mam tylko ps2 i ok. 10 oryginalnych gier, raczej zestawik nie rzuca sie w oczy, nie wiem czy moja laska zwrocila na to uwage wogole:) w sumie tak na drugi rzut oka to ten pokoj Robaka nie wyglada tak zle, ale jak ktos pisal o grach walajacych sie wszedzie i ogolnym syfie to raczej nie sprzyja to nawiazywaniu blizszych relacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...