Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

jako, ze mam syf w pokoju, a ten temat troche sie zakopuje... postanowilem strzlic foty :D

w sumie po staremu... aha wii nie jest moje.

jeszcze nie oszalalem, zeby kupowac konsole, ktora oferuje 3 gry dla mnie;]

 

 

ALIM1333.JPG

ALIM1330.JPG

 

jeden z najlepszych HC jakie widziałem. Stół idelany na wszystko, no i te zabudowane swiatła , super pomysł. i dreamcast :)

Odnośnik do komentarza

jako, ze mam syf w pokoju, a ten temat troche sie zakopuje... postanowilem strzlic foty :D

w sumie po staremu... aha wii nie jest moje.

jeszcze nie oszalalem, zeby kupowac konsole, ktora oferuje 3 gry dla mnie;]

 

 

ALIM1333.JPG

ALIM1330.JPG

 

jeden z najlepszych HC jakie widziałem. Stół idelany na wszystko, no i te zabudowane swiatła , super pomysł. i dreamcast :)

Te światła też mi się podobają, kiedyś też miałem taki dłuuuugi stół, ale obecnie idę w minimalizm. Tylko po co Ci aż tyle PSP? :) I te origami w takim nieładzie.

Odnośnik do komentarza

Ciasny ale własny. Zdjęcie stare bo PS2 i PSX juz nie mam ;p Trzeba będzie kable schować ale szykuje sie remont wiec porobie co trzeba. Dostwiam sobie jeszcze fotel, nogi na biurko i gram ;)

 

http://zapodaj.net/0...41d207.jpg.html

 

sry za jakosc ale zdjecie robione fonem

 

Nie rozumiem dlaczego ludzie sobie tak wysoko TV dają...przecież to w (pipi) nie wygodne jest...dla mnie przynajmniej :] Ja swojego HC nie pokaże dopóki TV nie dostanę,gdybyście zobaczyli te świece przy maszynkach wyśmialibyście mnie :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trochę na zdjęciu to wszystko takie większe wyszło, a tv taki mały, w realu proporcje są trochę inne. To chyba dlatego, że jest to na brzegu zdjęcia. Nie jest tak źle, ale rzeczywiście do grania dosuwam kanapę do połowy okna.

A i do sprzętu wchodzą mi pająki zza okna. Jak się włączy to spieprzają.

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem całkiem przyzwoicie :) A tak schludnie to cały czas, czy do zdjęcia? :P

Szczerze? Jutro miałem zamiar posprzątać ten pokój, bo wpada ekipa na Rock Banda ;) Zawsze mam czysto w pokoju, a przynajmniej staram się, inaczej źle się czuję.

 

Świetnie, chociaż ja bym dał tv bardziej na środek biurka i rozstawił tym samym szerzej kolumny. Plusik za cztery gitary

btw. co to za kierownica?

Wiem, wiem, ale dopiero dzisiaj kupiłem ponownie PS3 i postawiłem tam, gdzie miałem wolne miejsce. Cztery gitary, z czego dwie nie działają, ale ciii. A kierownica to Logitech Driving Force GT.

 

odlep naklejkę z monitora/tv :| i co to za glosniki?

Ooo, nawet nie zwracałem uwagi na nalepkę, już ściągnięta. Głośniki to Geniusy HF1250X, już nie produkowane, kupione z 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...