Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Kącik godny pochwały, porządek i minimalizm tak jak lubię. Półka na gry też się fajnie wtapia w pokój. O dziwo nawet same grzbiety okładek też nie wyróżniają się jakoś znacząco co akurat muszę uznać za plus.

Tak przy okazji to można wiedzieć, gdzie kupiłeś te biurko? Całkiem fajne, jakie wymiary ono ma?

Odnośnik do komentarza

Haha, raczej nie, okupuję go już z 8lat dlatego nazbierało się trochę wszystkiego. Natomiast jeśli interesują Cię z niego jakieś konkretne rzeczy to wal na pw, może uda mi się pomóc w poszukiwaniach.

 

Dzięki wszystkim za miłe słowa, cieszy strasznie, że nie narobiłem się na marne i jakoś to wygląda :)

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

HC ROOM    Ja tam nie widzę nic złego w pokazywaniu swojej gralni, tu nie o to chodzi że ktoś się chwali co ma jaki tv kino gry i spieranie się który ma lepiej więcej, ale co osiągnął samemu ciężką pracą :ermm:.  Grałem na konsoli będąc dzieckiem  szaraczek ps  tv 21'' i na wiecej nie było mnie stać :blush: + jedna gierka orginał i tyle :unsure:  ale człowiek sie rozwija najlepiej gdy rozwija swoją pasję, zaineresowania swoją przyszłą pracę w życiu  sukces murowany + niezastąpiona satysfakcja.  Trzeba iść do przodu a nie cofać się w życiu, dlatego dzisiaj moge spełniać swoje marzenia  jest własna  sala kinowa  w domu, z własnymi kolumnami własnego specjalnego projektu  najwyszej klasy   oraz subwooferami aktywnymi ważącymi  ponad 300kg  które zabijają falą akustyczną  nie ma jak głośniki ( przetworniki) TC Sounds  ;)   jest projektor full hd jest  4K są gry filmy oraz  piekielne wzmakami amplitunery monoblokami , które jedzą kosztuja mnie kilka tyś zł za prąd miesięcznie zależnie ile przesiaduję w sali , oczywiście do tego  specjalnie z tuningowane przeze mnie aby jak najlepiej napędzić sprzęt i co jak się pochwale to jestem łeeee ?  Zapomniałem dopisać  Pozdrawiam :yes:                  

 

Ja też nie widzę nic złego w pokazywaniu swojego HC room'a, więc chętnie zobaczymy jakimi lampami napędzasz to swoje hi-end'owe audio?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mała zmiana u mnie

 

855e348421646.jpg

 

większy telewizor. 32 cale więc jakis gigantyczny nie jest, ale jak na odległość na którą gram sprawdza się idealnie, szczególnie w samochodówkach na kierownicy. Pomyślę o czymś większym jak zmienie lokum może. 1080p, więc TV nowe konsolki jak najbardziej obsłuży.

 

7542702aef252.jpg

 

szrot za TV bo wstyd na widok stawiać.

  • Plusik 6
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...