Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

tghbqp2.jpg

 

fajny taki koncik, ja narazie nie mam miejsca ale zbieram "graty" zalatwilem sobie 14" crt ale zle mi sie na tym gra. Za malo jak na dzisiejsze czasy. Takze zamazane troche ps2 gierki ale ktos na fejsbook oddawal za darmo 28" trinitron wiec odebralem wciagu 15 minut...z 50kg to ma, zmeczylem sie ale bylo warto!

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Teraz takie telewizory to perełki. Ale niestety trzeba mieć miejsce na oldskulowe kąciki z nimi.

Dobrze jest mieć Babcie u których takie sprzęty jeszcze stoją. Wystraszy tylko kupić Babci coś nieco bardziej współczesnego z dekoderem mpeg-4.

'A starym się babcia nie martwi, nie, nie będziemy go na strych nieść, ja się nim zajmę'.

Mówię jak było.:)

Odnośnik do komentarza

Ja ciągle mam w domu 29"  Samsunga w klasycznym formacie 4:3 jako główny TV, aktualnie Wii pod nim stoi, sporadycznie PS2, do X-klocka starcza mi monitor, kupowanie nowego TV w tym momencie jest dla mnie pozbawione kompletnie sensu. Pomyśli się jak ten padnie, ale muszę przyznać, że solidna maszyna, no i gry z PS2 wyglądają na nim miodnie.

Odnośnik do komentarza

Wypraszam sobie, mam w pokoju 14" sony trinitron ale oprócz tego smart tv LCD 32" :)

 

@up 4K to był tylko przykład, równie dobrze mogłem napisać fullhd :)

 

No więc w czym problem? Sam widzisz, że jedno nie wyklucza drugiego ;). Pierwszy Telewizor Wysokiej Definicji (TWD) zakupiłem w 2007 roku, dziś mamy 2014, mam dwa CRTki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ping, może to Cię zmotywuje:

10367584_790237171043776_309752099052919

 

Nie ma sensu, jak tam typy prowadzące sklep wrzucają takie rzeczy:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=832451106798275&set=p.832451106798275&type=1

 

I piszą takie farmazony:

"Chociaż czasami jak widziałem na promocji po 9,90zł Homefronty czy po 34,90zł Grid'y w sklepach potrafiłem kupić po kilka sztuk - było co kumplom rozdawać na prezenty - bo czy można przejść obojętnie obok takich promocji ? Dodatkowo miałem przynajmniej z gim grać w sieci w określone pozycje "

 

A na profilu typa widać to samo foto z info o wyprzedaży:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=812648118778574&set=a.521396074570448.1073741825.100001001812567&type=1&theater

 

To aż się słabo robi :Coolface:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...