Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Liczy się przede wszystkim odległość od jakiej się siedzi. 40 wystarcza na niecałe 2m odległości. Nie ma żadnego logicznego powodu na to żeby dawać większy. Tyle.

 

Wmawianie komuś że ma za małego to wiecie panowie, ale nie tutaj. :cool:

 

No nie właśnie. To rzuć sobie 15 calowy, jak nie ma logicznego wytłumaczenia. Kable od ps2 sięgną. Logika rodem z CRT. 2 metry to spokojnie 50 cali. SPOKOJNIE. I nie ma żadnego wytłumaczenia żeby było mniej (jedynie brak kasy).

 

 

Jest logiczne wytłumaczenie - na 50" z odległości do 2m już bardzo ładnie i wyraźnie widać wszelkie niedoróbki techniczne, słabsze tekstury itp. Lepiej IMHO zachować jakiś umiar z wielkością TV żeby później nie płakać, że co drugiej grze bardziej w oczy rzuca się mamałyga na ekranie niż sama gra ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Większość gier aby zachować jako taką wydajność na pierwszym planie na drugim planie kompensuje to teksturami, efektami, odświeżaniem o dużo niższej jakości, więc przy dużych i jeszcze większych TV z małej odległości takie pierdoły zaczynają się zmieniać w istotny problem, więc jaranie się samą wielkością matrycy to tak trochę nie bardzo. Sam obraz z 2 m prawie nigdy nie będzie za duży pod względem możliwości ogarnięcia wzrokiem, jednak jakość tego co jest wyświetlane jeszcze nie dorasta do tego żeby siedzieć na taborecie przed 60".

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Ludzie z małymi TV < Ludzie z TV od Samsunga.

32' od Samsunga :czesc:

 

Niby 8 lat, ale działa dobrze, więc jeszcze nie skusiłem się na zmianę.

 

 

Heh, miałem na początku z Xone jakiegoś badziewiastego Phillipsa LCD, jak kupiłem po roku Bravię, to jakbym przeskoczył o generację, więc polecam zainwestować w jakiś TV za kosmiczne 2 tys. zł ;)

Odnośnik do komentarza

Ladne wrota. To te anty zatrzaskowe?

 

W sensie?

 

Ładny kącik Subek.

 

Dzięki.

 

Tv to chyba Soniaczek taki jak mój tylko większy. Co to za głośniki i czemu leżą na szafce. :whyyy:

 

Głośniki Quadrala, na ścianie z tyłu mam jeszcze sorroundy i subwoofer. A gdzie indziej mam je wsadzić? :) TV XD9305.

Edytowane przez subek
Odnośnik do komentarza

Mhm, tv wygląda podobnie do tego mojego sprzed 3 lat, a to jest nówka. Spoko. Ładny.

 

Głośniki chyba lepiej na podłodze trzymać. Może przed szafką rtv? Jakoś tak niefajnie to wygląda na szafce.

Odnośnik do komentarza

Ogralbym tego Rise of... mam takie parcie, ze nawet z toba subek :P

 

Jakbyś z flachą wpadł to może nawet bym cie wpuścił :D

 

Mhm, tv wygląda podobnie do tego mojego sprzed 3 lat, a to jest nówka. Spoko. Ładny.

 

Głośniki chyba lepiej na podłodze trzymać. Może przed szafką rtv? Jakoś tak niefajnie to wygląda na szafce.

 

Nie no przed szafką będzie jeszcze gorzej, a z boku nie ma miejsca. Jak dla mnie grają OK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...