Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie będzie sam blat. Tylko jednak zamiast nóżek będą po bokach szufladki podtrzymujące blat. Zawsze to większy porządek na biurku, a dużo miejsca nie zajmują. Coś jak IKEA Alex. Swoją drogą pełno takich "setupów" na youtubie prezentują. Tylko ja raczej u stolarza zamówię bo chcę głębsze niż to co w IKEI, no chyba że stolarz będzie chciał bardzo dużo $. To wtedy najwyżej kupię szafki i blat jakiś będę kombinował. Jeszcze tylko kwestię kabli muszę przemyśleć bo biurko będzie zwrócone plecami do środka salonu. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

kwestia kolumn - tak z 5lat miewam chęć kupna, później zaczynam to liczyć, czytać i mi się odechciewa....
niemniej jednak zawsze tak widziałem to stanowisko i pewnie kiedyś się skuszę.

tyle że - tv jest tylko fHD, w ciągu roku (tego roku) pewnie będzie przesiadka na coś Pro/Scorpio... no i tak nie wiadomo co z tym hcroomem dalej robić 
-w każdym razie obecne głośniczki to taki trochę unikat, Logi Z2300, jestem z nich bardzo zadowolony i nigdy nie sprzedam - choć ich cena raczej rośnie, a nie spada :P

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Najlepszy ten napis - NINTENDO COMPATIBLE  :obama:

 

Taki pokój 1000x lepszy od wypasionego naładowanego nowoczesnym sprzętem - no może oprócz tego komputera, tylko peryferia takie zabytkowe czy sama buda również?

Odnośnik do komentarza

Najlepszy ten napis - NINTENDO COMPATIBLE  :obama:

 

Taki pokój 1000x lepszy od wypasionego naładowanego nowoczesnym sprzętem - no może oprócz tego komputera, tylko peryferia takie zabytkowe czy sama buda również?

Komputer ma kilka lat ale nie jest jakiś tragiczny ( i3, 3GB RAMu, 9800 GT - starcza do neta ale planuje jakiś upgrade ).

A ta klawiatura ogólnie leżała trochę zapomniana, inna się zepsuła więc teraz mi służy :D

Odnośnik do komentarza

Przyjemnie się musi grać offline, bez aczików, tylko my, konsola i telewizor. Chociaż chyba do pełni szczęścia brakuje tv kineskopowego?

Nie ma miejsca, po drugie niedawno sprzedałem WiiU i Xboxa więc to nie jest tak że cały czas siedzę na starej generacji :P 

Gra się... inaczej, bez ciśnienia by zdobyć jakieś następne trofeum i powtarzać jakieś głupie czynności.

Odnośnik do komentarza

Fajny pokój.

 

Ja Wii mam pod moim głównym TV, czyli kineskopem 29'. Używamy tej konsoli do grania i Netflixa (seriale dla dzieciaków), muszę przyznać, że znacznie lepiej gry się prezentują niż na LCD, o PS2 to już w ogóle nie ma co gadać. Śliczny obraz na CRT, a jak podepnę do LCD komponentem to mi się wszystkiego odechciewa. Można oczywiście sporo zyskać odpowiednio rozmazując obraz w opcjach TV, ale w dalszym ciągu to nie to, poza tym nie wszystkie gry na PS2 są w 16:9, a ja nie lubię krótkich ludków i płaskich kółek.

Odnośnik do komentarza

część druga w nowej chałupie (kiedyś wstawiałem już podobne, są te same mebelki)

trochę dumny z  Mirkowania:
wyłapane za grosze stare logitech Z3 i autorskiej przeróbki z "drewnianych" na czarne
były takie:
logitech_z3_boxen.jpg

do tego zrobiona obowiązkowa wymiana przewodów satelit na audio 
i.... wlut drugiego jack'a 3,5 bezpośrednio w pilot
jeden dżek do PC
drugi do AUX w monitorze,
tym sposobem przepinam tylko HDMI w konsoli i mam obraz+dźwięk na obu zestawach (TV + biurko z kompem)...



hvox75.jpg

t851yd.jpg

Edytowane przez II Noxx II
  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oddawaj famicona i tego żółtego gameboy'a, który swoją drogą jest moim marzeniem z dzieciństwa właśnie w tym kolorze.

 

W takim razie to Cię może zainteresować.

 

http://allegro.pl/game-boy-color-pokemon-special-edition-gbc-pikachu-i6737556921.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...