Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie obadalem nowy patch 1.3 ale jak zwykle serwery sa wylaczone, nie wiem jak dlugo ale chcialbym juz wypropowac klucz francuski i nowe leczenie na polu walki. A po odpaleniu gry juz na samymy wstepie na ekranie logowania wita nas nowa (stara muzyczka) bardziej mi pasuje niz poprzednia, dalej obadalem kustomizacje, sa nowe insygnia oraz skurki na samoloty calkiem ciekawe no i wspomniany wczesniej kluczi leczenie ktore wybieramy kolejno pod minami i pod nozem za kazdy razem jak wychylamy krzyzak to przelaczamy pomiedzy minami a leczeniem i tak samo klucz i noz, nie sprawdzalem nowych layoutow (zreszta nie wiem czy sa) czekam az wystartuje serwer...

 

tak na marginesie to klucz daje spore mozliwosci w polaczeniu z leczeniem mozna stworzyc nie zly odzial szturmowy, teraz jeszcze poczekajmy na nowy pojazd i bedzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli chodzi o możliwość zastosowania klucza i gazu leczniczego to już kiedyś o tym pisałem więc może wkleje tu swój tekst sprzed kilku tygodni. Trzeba zebrać kilku żołnierzy i np. 2 czołgi. W każdym czołgu dodatkowo w wieżyczce siedzi koleś z rakietnicą. Za każdym czołgiem idzie dwóch żołnierzy z kluczami którzy cały czas na bieżąco naprawiają czołgi jak dochodzi do starcia. Dodatkowo do każdego czołgu doczepiony jest rozpylacz gazu który leczy żołnierzy. I taka ekipa idzie np. na baze przeciwnika. Trzeba tylko uważać żeby nie zarobić rakietą TOW :D

Odnośnik do komentarza

Dajcie znac jak servery zaczna dzialac :D Klucz wyprobowalem na prywatnym serwerze... jechalem czolgiem jaac klucz .. spotkalem czolg przeciwnika zaczely sie strzaly... on sztral ja strzal tylko ze ja szybko wychodzilem z mojego naprawiem na szybko i strzal .. wiec albo jest to plus albo minus zobaczymy jak to bedzie wygladalo juz na wiekszych rozgrywkach...

Odnośnik do komentarza

Ogolnie calkiem fajny patent i z gazem i z kluczem. Mozna kombinowac i z czolgiem niezle namieszac. Walka czolg-czolg wychodzi calkiem fajnie. Wyskakujesz, naprawiasz i znowu strzelasz. Uwazac nalezy przy naprawie bo w koncu musimy wysiasc z czolgu i nic nas nie oslania..... Tylko co robil przciwnik z kluczem przy moim czolgu... rozwalal go??? Musze to jeszcze przetestowac bo troche idiotyczne byloby gdybys kluczem mogl podbiec do czolgu i go zniszczyc (rozkrecic ;p )

 

Aha.. niebieskie serwery juz dzialaja.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam pytania dotyczace Warhawka i licze ze nam pomozecie:)

1.Jestemy nowi(w tej grze,zeby nie bylo),wiec leja nas rowno Ci co lepsi.Moze to zludzenie...ale czy jesli rank jest wyzszy to wzrastaja jakies statystyki?W sensie ze postac wyzsza ranga ma wieksza wytrzymalosc,szybciej strzela,celniej strzela,ma wieksza sile ognia itp.?Jak w grach rpg?Kilka razy nam sie wydawalo ze jakby ciezej takiego spasa zabic a jakze latwo zginac z jego rek.Oczywiscie moze to wynikac z roznicy w umiejetnosciach,ale wole sie upewnic.

2.Jak zdobywac ranki?Kiedy licza nam sie punkty do awansu a kiedy nie?Bo walcze i walcze(o ile mozna to nazwac walaka:)) apunktow wciaz nie przybywa.

3.Czy moge jakos zmienic swojego nicka w grze?Bo sciagalem gre z us,tam mialem kinto na nie swoim ulubionym nicku i mi tak zostalo,pomimo ze zmienilem potem nicka na konsolce to tak juz zostalo:(

 

Dziekuje za ewentualne podpowiezi,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie koledzy...

Dlaczego na niebieskich serwerach nie mozna zmienic druzyny i czy mam jakis wplyw na to zeby kolega byl ze mna w teamie?Bo chcielibysmy raczej wspolpracowac niz ze soba walczyc.

No i jak rozpoznac czy to co wchodzi na nasz serwer to bot czy nie?I czy mozna boty jakos poblokowac?

Edytowane przez aureliusz
Odnośnik do komentarza
Hmm...to jak nazwac logujace sie naraz cztery postacie o nickach:

 

blabla@

bla@bla

@blabla

@@bla bla

 

i jak banuje jedna wychodza wszystkie cztery w tym samym momencie..

 

 

Za co dostajemy negatywne punkty?Myslalem ze tylko za zrywanie...jakie rzeczy sa jeszcze karalne?

aureliusz weź ty kiedy przejrzyj ten temat sobie, bo było podawane

http://www.warhawkstats.com/points.php

Negative Action Points

Suicide -1

Team Kill -2

Team Kill Flag Carrier -25

 

a co do botów to ja nic nie wiem na ten temat, ale nigdy nie spotkałem

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o takie ludki z '@' w nicku to raz jak otworzyłem serwer dla siebie i dla brata(chcieliśmy się pozarzynać w samotności :) ), ale go nie zahasłowałem(natomiast ustawiłem tylko dla ziomków z listy) to pojawiło mi się dwóch takich bubków i też nie wiedziałem o co chodzi... Może ktoś się coś wie?

Odnośnik do komentarza
Hmm...to jak nazwac logujace sie naraz cztery postacie o nickach:

 

blabla@

bla@bla

@blabla

@@bla bla

 

i jak banuje jedna wychodza wszystkie cztery w tym samym momencie..

 

 

Za co dostajemy negatywne punkty?Myslalem ze tylko za zrywanie...jakie rzeczy sa jeszcze karalne?

To nie są boty bo w Warhawku NIE MA botów. Po prostu zalogowało się czterech kolesi którzy pewnie grali w czwórke na split screenie.

Ostatnio jak grałem przez sieć w Motorstorm to trafiłem do grupy z takimi gośćmi: IHHF, IHHFjr, IHHFjr2.

A tak przy okazji to jeżeli chcesz się na 100% upewnić czy to były boty czy nie to po prostu wyślij wiadomość z menu głównego na ich ksywki.

Odnośnik do komentarza

Damian_pl... zdradz jakie masz ustawienia do sterowania Warhawkiem? Jak sie uczyc to od najlepszych :P

 

Mozna sobie strzelac z czegokolwiek, jezdzic czymkolwiek.. przyleci Warhawk i i tak wszystko rozwali. Moze nowy dodatek cos tam pomoze.. do tego jednak czasu bez dobrego opanowania samolotu nie ma w sumie jak grac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...