Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Graliśmy 1,5 godziny. Troche krótko, zawsze trwało to 2 godziny. Akurat jak ostatni pojedynek udało mi się wygrać to wyłączyli serwer. Ech...

było 7 meczyków...więcej niż zwykle, ale wszystkim idzie coraz lepiej i limit punktów okazał się zbyt niski:) i zamiast 20minut niektóre rozgrywki trwały 10...

Odnośnik do komentarza

Zgadza się ta ostatnia którą wygrałem trwała około 7 minut. Zakończyłem ją z wynikiem 42 punktów a był to tryb zone więc tam można nabić sporo punktów. We wszystkich poprzednich grach lider kończył z wynikiem w okolicach setki.

 

Przed chwilą kupiłem dodatek broken mirror i podziele się kilkoma uwagami. Nowy pojazd jest bardzo fajny ale powolny. Jeździ tylko troche szybciej niż czołg. Za to jest od niego bardziej opancerzony. Dopiero piąte trafienie z czołgu go rozwala. Rakieta TOW niszczy go od razu. Jeżeli chodzi o ładowność to jest dokładnie tak samo jak w przypadku dropshipa, oprócz kierowcy może wsiąść jeszcze 6 osób i po wychyleniu się z górnego włazu ładować do wrogów z tego co mają w plecaku. Tutaj na szczęście w każdej chwili można wysiąść co w przypadku dropshipa było niemożliwe i nałeżało czekać aż pilot łaskawie wyląduje żeby wysiąść.

Teraz dochodzimy do dwóch ciekawych funkcji APC. Pierwsza z nich to rzucenie pola siłowego które pokrywa całkiem spory obszar. Wygląda to dokładnie jak na końcu filmu Star wars Mroczne widmo kiedy te śmieszne stworki z długimi uszami przykryły całą swoją armie takim samym polem siłowy. Żaden pocisk, rakieta ani nawet granat nie przenika przez bariere. Oczywiście do środka można wjechać lub wejść. Jedyne co można wrzucić to mina. Jest nieograniczona ilość tych pól tylko długo się czeka aż załaduje się nowe.

Druga funkcja to turbo-taran. Używa się tego podobnie jak turbo w warhawku czyli należy szybko nacisnąć 2 razy R2. Tutaj podobieństwo się kończy ponieważ po dwukrotnym kliknięci R2 pojazd zatrzymuje się i przez chwile ładuje się pasek turbo. Jak się naładuje puszczamy R2 i nasz APC wystrzeliwuje do przody jak z katapulty a na jego dziobie pojawia się tarcza energetyczna. Oznacza to że nie można jechać i ładować turbo, trzeba się zatrzymać. A jaka jest tego funkcjonalność? Ogromna! Koniec z taranowaniem warhawkami jeepka wiozącego flage. APC jadące na turbo rozwala warhawka i jeepka w drobny mak tracąc przy tym tylko 20% energii. Jedynie czołg jest niewrażliwy na taranowanie ale to w sumie logiczne.

Nowa mapa to całkiem spory teren pokryty śniegiem, skuty lodem i ze śnieżną zawieruchą. Aż czuć chłód wylewający się z ekranu. Mapa jest mało skomplikowana, przynajmniej nie aż tak jak omega factor. Na środku są dwie rozpadliny po wpadnięciu spadamy w nicość. Niestety ślady stóp i kół nie zostają na śniegu, tak samo jak jazda po lodzie nie ma wpływu na prowadzenie pojazdu. Mnie się mapa podoba ale trzeba troche pograć żeby poznać jej funkcjonalność.

Odnośnik do komentarza

W Przyszla srode 23.04 odbedzie sie kolejny sparing, termin moze ulec zmianie wstepna godzina 21.

Jezeli nie bedzie wystarczajacej liczby graczy (24) to serwer bedzie mial charakter otwarty.

Wszystkich chetnych serdecznie zapraszam, no i jeszcze najwazniejsza sprawa, piszcie czy posiadacie dodatek "Broken Mirror" bo napewno bedzie na sparingu.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.Kilka postow wczesniej przeczytalem jak ktos z niezadowoleniem stwierdzal ze dany temat byl juz wczesniej omawiany i zeby sobie przejrzec topic...Powiem na to tak:mysle ze nie brakuje chetnych do tego zeby odpowiedziec na pytanie poraz setny i zajmuje im to zdecydwanie mniej czasu niz przekopywanie sie zainteresowanych przez 60 podstron tematu...uprzedzajac niezadowolonych chcialem zadac pytanie:

1.Jak zdobyc wymagane do awansu zaliczenia?Np. pisze ze mam latac 4 minuty,zabic jednego troopa(pieszego),zestrzelic wehikul i zdobyc 3 bonusowe punkty...i co?mam to zrobic naraz?znaczy przez te 4 minuty ciaglego lotu?Czy moge to porozbijac?

2.Co znaczy global serwer i iar serwer(czy jakos tak)?Czym sie roznia?(jest to w wymaganiach na bandit,master,warhawk)

3.Skoro jest tyle niebieskich serwerow(ponoc tylko na nich mozna robic punkty rankingowe) to po co wokol tworzy sie biale serwery,jesli te niebieskie swieca pustkami?Chodzi o osobiste ustawienia ktore ulepszaja gameplay?

4.Czy czerwone,zolte kropki przy serwerach to dodatki ktore nalezy miec aby wejsc na serwer?

5.Co znaczy puchary przy serwerach?To inne oznaczenie ze licza sie punkty rankingowe?

Odnośnik do komentarza

1. to nie problem zeby w warhawku spedzic 4 minuty, generalnie wszystko masz zrobic w jednej rundzie(grze).

2. nie jestem pewnien ale global oznacza sume a IAR chyba dana runde w grze

3. biale to zalozone przez zwyklych graczy moga byc rankingowe i zwykle.

4. czerwony oznacza ze nie wejdziesz z powodu: brak dodatku,za niska ranga, pelny serwer itp. zolty to chyba serwer klanowy, dodatki zaznaczone sa charakterystyczna ikonka.

5. puchar oznacza wlasnie czy serwer jest rankingowy czy nie.

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisał killdante wcześniej następny sparing z nowym dodatkiem więc zachęcam wszystkich do zakupu. Brokem mirror jest o wiele ciekawszy niż Omega. Mam tylko nadzieje że nie dojdzie do sytuacji jak na jednym z poprzednich sparingów kiedy pod koniec włączono Omege i z 24 graczy na placu boju pozostało 10 osób.

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza

Lista graczy na sparing 23.02.2008 (Sroda) godz. 21

 

1. JA

2. SM1

3. Damian_pl

4. Crusher

5. Arthurek

6. Furio2000

7. Piter-Pol

8. Michal919

9. pablo_PL

10. classicgod

11. Spajder

12. Ra2e7oR

13. Marioo33

14. Didu

15. Styku

16. Rozzpl

17. kostuch

18. webster8

 

Wszystkich chetnych serdecznie zapraszam.

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Mapy na najblizszy sparing, nie koniecznie w tej kolejnosci...

 

Vapourfield Glacier "Grinder" DM

Vapourfield Glacier "Express Lane" CTF

Vapourfield Glacier "Espionage" ZONE

Vapourfield Glacier "Communique" CTF

Vapourfield Glacier "Tundra Assault" ZONE

Eucadia "Valley Battle" CTF +"BM" APC

Archipelag "Acropolis Assault" ZONE +"BM" APC

 

Jak widzicie dodatek jest wymagany ale prawie wszyscy z listy go maja a reszta sie wlasnie organizuje z zakupem.

Odnośnik do komentarza

No nic szkoda raczej jutro karty nie dostane wiec dodatku tez nie bede mial wec milej gry.

BTW: Chetnie zagram z Polakami z headsetami (omawianie taktyk itp) mój PSN id= MeserPL jak ktos chetny nniech sie odzywa

 

No nic szkoda raczej jutro karty nie dostane wiec dodatku tez nie bede mial wec milej gry.

BTW: Chetnie zagram z Polakami z headsetami (omawianie taktyk itp) mój PSN id= MeserPL jak ktos chetny nniech sie odzywa

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy sparing na nowej mapie był super ale miałem wrażenie że z każdą grą przybywa nowych osób i bynajmniej nie byli to polacy. W jednej rozgrywce po placu boju biegał koleś z rangą generała. Jeżeli na następny sparing zgłosi się chociaż 20 osób to może lepiej będzie zabezpieczyć wejście na serwer hasłem.

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza

Czy to ze ktos ma range generala w jakis sposob powoduje drzenie lydek u innych?Jak dla mnie to wiecej radosci zabic generala.Ale osobiscie wprowadzilbym(po kilku tygodniach grania,kiepski ze mnie gracz) zmiany, ktore nieco stonowalyby przewage (pipi)ch warhawkow.

1.Jeden strzal z bazooki piechura,zgon warhawka.

2.Czolg trafia warhawka nie tylko punktem ale calym celownikiem.

3.Uderzenie warhawka w czolg,w gazika= zgon warhawka

 

Uwazam ze bronie na kazda okazje,samonaprowadzajaca sie rakieta ktora ubija wszystko jednym strzalem i inne przewagi daja im i tak miazdzaca przewage nad innymi specjalizacjami.Wiem,ciezko warhawki manualnie opanowac i Ci ktorzy je opanuja zasluguja na przewage za placu boju,ale bez przesady...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...