Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozna sobie strzelac z czegokolwiek, jezdzic czymkolwiek.. przyleci Warhawk i i tak wszystko rozwali. Moze nowy dodatek cos tam pomoze.. do tego jednak czasu bez dobrego opanowania samolotu nie ma w sumie jak grac

 

Ja WH latam na gałkach z invertem... Nie trzeba wcale go opanowywać żeby dobrze grać. Ja go olałem bo mi nie podpasował i wsiadam do niego tylko żeby szybko się przemieścić z miejsca na miejsce. Preferuję czołgi i działa stacjonarne i całkiem nieźle sobie radzę :P

Odnośnik do komentarza
Ja WH latam na gałkach z invertem... Nie trzeba wcale go opanowywać żeby dobrze grać. Ja go olałem bo mi nie podpasował i wsiadam do niego tylko żeby szybko się przemieścić z miejsca na miejsce. Preferuję czołgi i działa stacjonarne i całkiem nieźle sobie radzę :P

 

Tez tak gram ale dosc irytujace jest jak WH rozwali ci czolg lub ty zanim sie obrocisz z dzialem to on zdazy obleciec cala mape kilka razy, przejac jakas rakiete i wpakowac ci ja w tylek. Albo jak jedziesz samochodzikiem a WH cie taranuje albo zasypuje cie deszczem bombek jak przejmujesz baze albo... ogolnie dobry WH jest wkurzajacy.

Zreszta gram glownie na 24 osobowych zonach i tam WH moze mocno namieszac. Zawezilem granie najpierw do Zone a teraz do Zone 24 (male mapy) jak jest okazja i jest troche ludzi w rozgrywce. Badlands - Skirmish jest chyba najciekawsza do takiej rozgrywki. Przejecie bazy srodkowej i jej utrzymanie a pozniej walka o totalna dominacje.. ufff wtedy sie dzieje.. ojj dzieje :blink:. Bieganie z flaga to nie dla mnie.

 

Wlasnie przez czolgi nie wciagnal mnie CoD... nie ma to jak masakrowanie piechurow z czolgu.

 

Aaa i jeszcze jedno.. sa juz niebieskie mapy gdzie majac Omege Dawn mozna poszalec Dropshipem po dotychczasowych 5 mapach (o ile sie nie myle wczesniej tego nie bylo.. albo nie zauwazylem).

Odnośnik do komentarza
ech kupilem noobie jak cholera...

 

Po jakiejś godzince to przechodzi :P

Ja też niedawno kupiłem, współgracze szybko wybili mi z głowy chęć polatania sobie ale frycowe trzeba niestety zebrać :o

 

gra mi nie przypadla do gustu... w sumie to teraz zaluje tej wydanej kasy.

Wkurza brak tutoriala, bo nie mam pojecia jak latac tym samolocikiem... :blink:

pewnie w pudelkowym jest chociaz ksiazeczka z instrukcja co naciskac...

UTIII na PS3 jest o niebo lepsze...

w ogole pierwszy mecz to byla mega porazka i chyba zabilem jedna osobe i zginalem 20 razy... ale tak to jest jak sie nie sprawdza opcji domyslnych i wchodzisz do gry z wlaczonym invertem.

Potem juz szlo troche lepiej ale ogolnie megaporazka.

Pewnie jakbym nie mial alternatywy to bym ja pomeczyl, ale ze jest halo...

Odnośnik do komentarza
ech kupilem noobie jak cholera...

 

Po jakiejś godzince to przechodzi :P

Ja też niedawno kupiłem, współgracze szybko wybili mi z głowy chęć polatania sobie ale frycowe trzeba niestety zebrać :o

 

gra mi nie przypadla do gustu... w sumie to teraz zaluje tej wydanej kasy.

Wkurza brak tutoriala, bo nie mam pojecia jak latac tym samolocikiem... :blink:

pewnie w pudelkowym jest chociaz ksiazeczka z instrukcja co naciskac...

UTIII na PS3 jest o niebo lepsze...

w ogole pierwszy mecz to byla mega porazka i chyba zabilem jedna osobe i zginalem 20 razy... ale tak to jest jak sie nie sprawdza opcji domyslnych i wchodzisz do gry z wlaczonym invertem.

Potem juz szlo troche lepiej ale ogolnie megaporazka.

Pewnie jakbym nie mial alternatywy to bym ja pomeczyl, ale ze jest halo...

Załóż sobie prywatny meczyk chroniony hasłem i poćwicz

Fakt, że na żywca nie zaskoczysz ale jak potrenujesz to ta gra może przynieść sporo frajdy.

Odnośnik do komentarza

A ja tam ciągle czekam na Broken Mirror :-D - nie wiem czy ktoś zauważył ale ostatnio jak loguję się to wyświetliło się że niedługo ma wyjść update 1.31 - Z tego co skapowałem to ma wprowadzać kilka zmian dla kolesi nabijających dużą ilość pkt nielegalnie - np. koniec z nieograniczoną ilością razy kiedy można donieść flagę na serwerze rankowanym

Odnośnik do komentarza

Panowie w końcu uporałem się z tym przeklętym NAt'em 3 i mam już NAT1 więc dołączam do gry. Na Sparingi raczej nie ma sensu abym wpadł bo mięso armatnie ze mnie jak siemasz. Mój IDnetwork to MeserPL posiadam headset i z miłą chęcią pogram z Polakami, którzy będą mieli chęć nauczyć nową osobę grać w WH:) Od czwartku mam prawie nonstop czas na granie więc proszę o inveanty

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie nie byłem obecny przez cały sparing wczoraj(ile w ogóle trwał?), ale muszę powiedzieć, że granie z rodakami ma jakiś taki mistyczny wymiar. Gdy słyszy się w tle te wszystkie epitety... Aż rwie człowieka do walki :P Tylko szkoda, że nie sprawdziłem przed meczem słuchawki, bo mi nie działała, ale następnym razem się przygotuje :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...