Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Promocje świąteczne:

Afterburner Climax (400 MSP) - 50% off

Bastion (600 MSP) ONE DAY ONLY - 50% off

Bloodrayne Betrayal (600 MSP) 50% off

Insanely Twisted Shadow Planet (600 MSP) - 50% off

LA Noire Rockstar Season Pass (480 MSP) - 50% off

Peggle (400 MSP + 200 MSP for Peggle Nights DLC)

Plants vs Zombies (600 MSP) - 50% off

Portal Still Alive (600 MSP) - 50% off

Renegade Ops (600 MSP) - 50% off

Odnośnik do komentarza

ja zakupilem Insanely Twisted, Renegade Ops, BloodRyane oraz Bastion ciekawe jakie gry beda dorzucac na te jednodniowe wyprzedaze.

 

co do renegade ops to gra za(pipi)ista mam na ps3 co-op daje rade choc czesto na playstation mnie wywalalo ;/ mam nadzieje ze tutaj bedzie bardziej stabilnie do tego wychodzi jeszcze dlc dla mnie bomba :) jezeli ktos lubi czysty arcade to warto lyknac za 600msp

Odnośnik do komentarza

Całkowicie się zgadzam, wczoraj ściągnąłem triala i mając zamiar sprawdzić "jak to wygląda" wsiąkłem na dłużej, już sama oprawa graficzna jest po prostu niesamowita. jak dla mnie jest to bardzo dobra odskocznia od wszelakich tytułów akcji. Po nowym roku trzeba będzie zakupić, albo poczekać do jakiejś obniżki, miejsce na dysku jeszcze mam :)

Odnośnik do komentarza

Renegade Ops, taka gierka na 7-/10, za krótka tylko 9 misji, co-op nie daje rady i po krótkim czasie staje się monotonna ale przyjemna demolka.

 

Joe Danger SE 9/10 jak ktoś nie może się doczekać nowego Trails to musi sprawdzić Joe w akcji. Masa leveli, bonusów, wyzwań, przyjemny gameplay, edytor leveli, itd.

 

Crimson Alliance 8+10 znacznie lepsze od Torchlight, bardzo dobry co-op, dużo zróżnicowanych leveli, świetna oprawa graficzna...jedynie audio leży, słaba muzyka i voice acting, no jeszcze mogli więcej bossów dorzucić.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeden chłopak ode mnie z ekipy recenzuje i podobno wieje kupą, ale takie wrażenie sam miałem przeskakując z minuty na minutę w 18-minutowym gameplay'u :/ Szkoda, bo miałem nadzieję na coś ciekawego.

 

Mam za to dla tych, którzy nie są zdecydowani, recenzję Cholplifter HD - drugiej gry z ostatniego rzutu: LINK.

Odnośnik do komentarza

w lato pojawi się Deadlight na XBLA.

Niezależne studio deweloperskie, Tequila Works ogłosiło, iż pracuje nad bardzo smakowicie zapowiadającym się tytułem dla platformy Xbox LIVE Arcade. FrapująceDeadlight jest pierwszą grą, nad jaką dłubią hiszpańscy twórcy, co nie znaczy, że są żółtodziobami.

 

 

 

Akcja gry rozgrywa się na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych w 1986 roku. Realia są wybitnie postapokaliptyczne - większość ludności została wybita przez tajemniczą epidemię. Głównym bohaterem jest Randall Wayne, który po wkroczeniu na teren opustoszałego West Coast odkrywa, iż próba przeżycia to coś więcej, niż codzienna rutyna. Sam Wayne jest postacią tragiczną - jak wspominają twórcy, gość stracił sens życia (śmierć rodziny?). Od strony mechaniki mamy mieć do czynienia zmieszanką puzzli i platformera. W Tequila Games pracują ludzie odpowiedzialni wcześniej m.in. za Motorstorm, deweloping Diablo III, Heavy Rain czy najświeższą odsłonę Castlevani, więc jest na co czekać, w czym tylko utwierdzają poniższe, mega klimatyczne screeny.

ppe

13_prensa_rgb.jpg

10_prensa_rgb.jpg

11_prensa_rgb.jpg

82229.deadlight_180112_3.jpg

82227.deadlight_180112_1.jpg

 

Nowa gra ''diablo-podobna''

Sine Mora i poziomy trudności

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...