Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem ,że w MC istnieje auto-save ,ale jednak okazało się inaczej. Dzisiaj wy(pipi)iło mnie z mojego serwera gdy grałem offline oczywiście nic się nie zapisało i 4 godziny gry poszły w cholore... Nosz by to (pipi) mać strzeliła ,ale najlepsza była wiadomość lost connection to server. Odkładam grę na wirtualną półkę do końca swoich dni.

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam :

ostatnio przeglądałem XBLA i zauważyłem że JUŻ nie można kupić za MSP np. takich tytułów jak :

1. Resident Evil: Code Veronica

2. Crysis (1)

Pamiętam że wcześniej można było kupić Crysis za MSP (bodaj za 1600 MSP) ;

któś wie co się stało że nie można tych gier (i zapewne jakiś innych tytułów) już kupić za MSP ? ,

a można kupić tylko za pomocą karty płatniczej .

To są gry z Games on Demand, nie Xbox Live Arcade. W ich przypadku można przeskakiwać pomiędzy płatnością gotówką a MSP (sprawdziłem przed chwilą na swoim amerykańskim koncie i mogłem wybrać zarówno płatność MSP, jak i kasą).

 

W polsce płatność (wciąż) tylko gotówką ; dziwne że w USA są obie płatności , a w PL tylko kasa .

Odnośnik do komentarza

No jak? Można punktami płacić.

 

w polsce ? ja nie znalazłem jak ; RÓŻNYMI DROGAMI WCHODZIŁEM na te gry i zawsze było je można kupić tylko za

pomocą płatności kartą - jak wiesz to podaj krok po kroku jak kupić te gry za MSP w PL .

 

edit : faktycznie można kupić , np. CRYSIS 1 za 1360msp , ale nie jest to (taka możliwość i koszt)

podane "na pierwszej lini" .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

4J Studios mówi o najważniejszej aktualizacji dla Minecrafta

 

Niedawno informowaliśmy Was o zawartości najbliższej aktualizacji, która podbije wersję gry do numerka 1.7.3. Dzisiaj mamy dla was potwierdzone nowinki, które trafią do konsolowego Minecrafta przy okazji kolejnej poprawki o nazwie „Adventure Update”, która bardziej będzie przypominać bezpłatne DLC.

 

<bumcfksz> :potter:

Odnośnik do komentarza

Cieszyłbym się, gdyby to miało mieć poważne podejście, jak w oryginale(ach te połacie terenu w Motocross Madness 2!), ale skoro ma być faktycznie przystosowane do naszych czasów, to odpadam. Tzn. pewnie sprawdzę, ale hype'u nie ma.

 

EDIT: Cofam moje słowa, z sentymentu odpaliłem sobie filmiki na YT i cóż... jak miałem kilkanaście lat, to to się wydawało bardziej realistyczne ;)

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nowe gry na XBLA z konfy MS:

 

coś jak marble blast + portal ? może być ciekawie

 

http://www.youtube.com/watch?v=3uJROBJ3yEo&feature=related

pewnie futurystyczny racer, x360 w tym segmencie ma lukę, nintendo ma f-zero, sony wipeouta więc coś by się przydało, może coś podobnego do xtreme-g z n64

 

http://www.youtube.com/watch?v=BgBr6iYgWTw

gra F2P, mi się nie podba

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...