Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio wyszła logiczno-muzyczna gierka Chime, kosztuje tylko 400 z czego większość idzie na cele charytatywne, a gra się przyjemnie. To coś w stylu tetrisa, gdzie klocki nie spadają z góry, a trzeba samemu je ustawić by formować czworoboki, które znikając zmieniają kolor planszy, przy czym celem jest pokolorowanie całej. Co ciekawe klocki w zależności od położenia wydają różne dźwięki, niskie lub wysokie, a czworoboki mogą dodawać np. różne elementy wokalu.

Z achievementów to 50GS wpada za samo odpalenie gry, 165 jest do zrobienia, ale 200 wydaje się być naprawdę trudne.

Zdecydowanie jedna z najlepszych gier za 400, polecam fanom "tetrisopodobnych" układanek i amatorom gier muzycznych w rodzaju Reza.

Odnośnik do komentarza

wszyscy mówią w kółko o reatilowych grach, na które czekają w tym roku. a na co czekacie z rynku XBLA ?

 

ja osobiście nie mogę się doczekać przede wszystkim na...

Scrap Metal

Greed Corp

Toy Soldiers

Afterburner Climax

Earthworm Jim

 

intryguje mnie również jak będą wyglądać Talisman oraz Risk: Factions. mam sentyment do wszelkich planszówek, stąd z otwartymi rękami przyjmę te gry, jeśli okażą się równie dobre, co ich papierowe odpowiedniki.

Odnośnik do komentarza

marzec miesiącem exów na XBLA...

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7566297,Marzec_oznacza_imprezke_w_XBLA.html

 

mnie interesują szczególnie dwie pierwsze pozycje.

Toy Soldiers prezentuje się sycąco na filmikach.

natomiast Scrap Metal wygląda na duchowego spadkobiercę Death Rally, w którego swego czasu się zagrywałem do upadłego z kumplami.

 

remake Perfect Dark mnie nie przekonuje kompletnie. podobnie jak remake Serious Sam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Microsoft postanowił ujawnić daty premier wszystkich gier, które wylądują na Xbox Live Arcade w marcu. Miesiąc dobrej zabawy ma rozpocząć 3 marca Toy Soldiers (1200 MSP). Kolejne tytuły to Scrap Metal (10 marca, 1200 MSP) oraz Perfect Dark (17 marca, 800 MSP). Listę zamyka aplikacja "Game Room", którą będzie można pobrać za darmo, lecz za dostępne w niej produkcje zapłacimy 400 MSP (możliwość korzystania na Xbox 360 i PC) lub 240 MSP (tylko jedna platforma). Ponadto pojawi się opcja wrzucania monety do automatu - tutaj 40 MSP. Każdy kto pobierze wszystkie marcowe pozycje otrzyma zwrot 400 MSP, a opłacający abonament jeszcze bonusowo jeden miesiąc Xbox Live Gold.

zródło: onlinecenter.pl

 

 

Toy Soldiers i Scrap Metal zapowiadaja sie nawet ciekawie :P

 

Tu trailer z SM :

 

edit: stary link wygasł

Edytowane przez Trufs
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
This week on Arcade: Fret Nice

 

 

Fret Nice will be available this Wednesday for 1200 points.

 

 

 

Update: Greed Corp (800 points) and Lazy Raiders (800 points) will also be available on Wednesday.

 

Zaciekawil mnie Greed Corp. Turowa gra strategiczna ze zniszczalnym otoczeniem. Wyglada ciekawie :P

 

 

Lazy Raiders-

 

Fret Nice -

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...