Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

This week on Arcade: NBA 2k10 Draft Combine and Watchmen 2

 

 

NBA 2K10 Draft Combine (400 points) and Watchmen: The End is Nigh Part 2 (1200 points) will be available this Wednesday

 

Nic ciekawego, nawet w jedynke Watchmena nie gralem... a moze powinienem >>'

 

+

 

It is official! Defense Grid: The Awakening appears on Xbox LIVE Arcade starting September 2nd, 2009. Not only does the Xbox 360 get protected by your towers, but the game will be avialable for 800 MS points ($10). Now that's exciting!

 

Tower Defence? Nagralem sie w Warcrafcie :P

Odnośnik do komentarza

Na tej samej konsoli na ktorej sciagniesz gre kontem z USA tak, ale jak dostaniesz rroda, wyslesz na gware i dostaniesz nowa konsole to nie bedziesz juz na niej mogl grac w ta gre, chyba ze na tym koncie na USA, ale tylko ONLINE. No chyba ze przekopiujesz licencje dzieki tej stronce MS, ale nie wiem dokladnie jak to dziala ;P

 

 

btw. ta gra Invincible Tiger co dzis pojawila sie na arcade niezbyt fajna imo, nic szczegolnego, dosc nudna nawet po chwili grania i na dodatek az 1200msp. Podnosza te ceny z pulapu 800msp bez powodu :/ Rozumiem BF czy SC, ale IT? nah :/

 

btw2. Pojawil sie dodatek do Castle Crashers.

 

http://news.vgchartz.com/news.php?id=4936

 

2 nowe postacie, jakies bronie itp, no i tylko 160msp :) Fajna cena, tyle powinny kosztowac takie rzeczy. Pomyslec ze sa takie drogie bajery jak ciuchy dla awatarow nawet za 400 msp >_<

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

dodatek do cc tak samo niepotrzebny jak king pack 2 nowe postaci i animal orb :(

grał już ktoś w invisible tiger, w demie w opcjach da sie ustawić efekt 3D:) jak wrażenia ktoś już grał na goglach 3D 8)

sama gra całkiem przyjemna buzioklepka:)

 

trufs- 1200 za IT pewnie przez efekt 3D :)

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

Niepotrzebny? Dla mnie tak bo nie mam CC, ale jak komus sie podobal CC i przeszedl wszystkimi postaciami to 2 nowe postacie to powod do dwukrotnego ponownego przejscia wiec chyba nie jest taki niepotrzebny :>

 

Lol, efekt 3d? Nie zauwazylem takiej mozliwosci, fajny bajer ale trzeba miec okulary :<

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

pierwszy boss mi się bardzo podobał, drugi był fatalny wręcz. do trzeciego jeszcze nie doszedłem.

walka z nimi polega na znalezieniu schematu, a później wykorzystywanie go do bólu... mało taktyki w tym.

imho bossowie to najsłabszy element tej skądinąd rewelacyjnej platformówki.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

co sądzicie o Invincible Tiger ?

demko zapowiada naprawdę solidnego reprezentanta beat 'em up.

odstrasza nieco cena, ale porównując do Turtles Re-shelled, ta gra prezentuje się znakomicie. toteż głupio byłoby chcieć za nią podobne punkty.

prawdę mówiąc jedyne co mnie hamuje przed zakupem, to 1100M$P na koncie ; ]

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza
co sądzicie o Invincible Tiger ?

demko zapowiada naprawdę solidnego reprezentanta beat 'em up.

odstrasza nieco cena, ale porównując do Turtles Re-shelled, ta gra prezentuje się znakomicie. toteż głupio byłoby chcieć za nią podobne punkty.

prawdę mówiąc jedyne co mnie hamuje przed zakupem, to 1100M$P na koncie ; ]

 

 

pamiętaj :) jeśli posiadasz gogle 3d :) to poczujesz real 3d

 

ale cena mogła być ciut niższa :(

Odnośnik do komentarza

Pojawiły sie już dzisiejsze gry arcade - Defense Grid (tower defence -300mb) i Yo Ho Kablamo (136mb).

 

TD nagralem sie juz w warcrafcie, ale tego Yo Ho lookne, choc nie mam zbyt wielkich nadziei xd

 

edit: ta gra kablamo calkiem fajna, plywa sie statkami i napieprza innych :P nawet local multi jest, ale raczej 800msp nie warta.

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru gry Arcade na Xlive to powiem krótko. Shadow Complex. Gra jest niesamowita w każdym calu: dźwięk, grafika, gameplay. Strasznie przypomina mi Castlevanię: Symphony of the Night. Naprawdę fajnie eksploruje się teren bazy, zdobywa nowe przedmioty czy levele. Kapitalna gra.

Odnośnik do komentarza

Beginner-medium są łatwe i każdy je przejdzie bez problemu, hard jest wymagający ale też spokojnie do zaliczenia, expert to już prawdziwe wyzwanie i wielu graczy pewnie sobie te trasy odpuści. Z GS to 130 jest stosunkowo proste, 160 wymaga długiego treningu, ale już zdobycie 200 jest pewnie dla większości graczy niewykonalne.

Próbuję po trochu z expertem, zaliczyłem dwie trasy, ale inferno i going up na razie pozostają niezdobyte, na inferno nie mogę przejść tego miejsca z dwiema postawionymi pod kątem paletami i skokiem, na going up nie daję rady przeskoczyć przez skrzynkę zaraz za miejscem ze skokiem do tyłu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...