Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz konto na US to możesz kupić za pomocą PayPal-a te brakujące punkty.

 

Niestety konto niemieckie :/. trza bedzie zas kupic najwidoczniej 2100 MP :)

 

przyznaję.

jest to tytuł co najmniej bardzo dobry. trudny i wymagający, ale sprawiający masę frajdy po pokonaniu trudności.

i jest to jedna z gier 'jeszcze tylko jeden raz'.

 

Tylko 1 raz i 120 powtorzen na pilkach :)

Odnośnik do komentarza
Battlefield 1943 wygląda bardzo obiecująco.

 

Jak na tytuł XBLA jest OK, jednak jeden tryb, 3 mapy i żadnych customizacji sprawia że zdobędziesz wszystkie acziki i gra raczej pójdzie na bok. Cięzko to określic, ale ja osobiście cierpię na syndrom "poCOD" i każda inna gra FPS w multi jest tylko na chwilę, zaraz po tym wracam do MW.

Odnośnik do komentarza

Hejo, zostalo mi 1800msp i zastanawiam sie jak je wydac. Podoba mi sie Trails, ale wydaje mi sie ze po przejsciu wszystkich plansz by mi sie znudzil, a bicie wysrubowanych w kosmos rekordow przez hardkorowcow to chyba nie dla mnie. Jak jest z trasami robionymi przez graczy? Duzo ich, sa jakies fajne? Latwo jest znalezc, czy sie ukrywaja gdzies miedzy samymi kiepskimi?

 

Interesuje mnie takze castle crashers, wyglada na fajna rozgrywke i mozna grac w coopie, ale pewnie dosc repetatywna sie robi po czasie hmm?

 

Fajnie jakby dalo sie kupic 200msp to moglbym kupic 2 gry - za 1200 i 800 ... kiedys byly kody na 100 i 800msp (30 zl jak pamietam) na allegro, ktos wie moze czy beda znow i kiedy?

 

Jakie sa fajne gry arcade, ktore moglem pominac? Podawajcie wszystko, choc fajnie jakby mialy np coop albo vs lub online zeby bylo co robic jak sie skonczy kampanie :P

 

A moze sa jakies fajne gry arcade zapowiedziane na przyszlosc? Moglbym troche ewentualnie poczekac, choc teraz po tym calym 'lecie z arcade' pewnie bedzie posucha :/

 

 

btw. ze swojej strony polecam Shadow Complex, Battlefielda i Magic the Gathering.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Magic the Gathering: DoP to crap, mówię to jako stary Magicowiec grający od 12 lat.

Polecam Ci Banjo-Kazooie albo Tooie. Genialne platformery, które nie zestarzały się wcale. Graficznie i designowo świetne, długie (ponad 20h każda), trudne. RARE w najwyższej formie. A co do punktów to znam ból, mam na koncie 1100

Odnośnik do komentarza

IMO magic jest bardzo fajna gra, kampania, coop, online, challange, czyli duza zywotnosc + duzo funu. Problem w tym, ze jak sam mowisz jestes 'stary Magicowiec', wiec moze Ci sie nie podobac niemozliwosc customizacji i ustalone z gory talie, ale dla osob ktore pierwszy raz graja w magica, lub tak jak ja kiedys graly ale niezbyt duzo ta gra jest swietna.

 

Dzieki za rekomendacje ale platformery raczej teraz mnie niezbyt interesuja. Jak cos to moge pograc w mariana w galaktyce na wii :P

Odnośnik do komentarza

Repetatywna w sensie, ze idzie sie caly czas w prawo i nawala w jeden przycisk zeby przejsc gre a zmieniaja sie tylko przeciwnicy tlo, no i jakies nowe ataki :P Choc wsumie system levelowania, jakies moze nowe czary kombosy bronie.... moze jednak sie skusze xd.

 

edit: kurde, myslalem ze castle crashers po 800 ale az 1200 ;/ A za 1200 tez jest Trails ktore jakos bardziej mnie interesuje.... ale moglbym tez kupic 2 gry po 800msp... kurde trudny wybor xd. Jak to jest z tym deal of the week, CC chyba kiedys bylo tansze przez jakis czas, moze sie to znow potworzyc czy jak to dziala?

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

z gier, które zostaly już potwierdzone i na które czekam niecierpliwie to Earthworm Jim oraz remake Alien Breed. szczególnie ten drugi tytul zapowiada się sycąco. pierwsze screen shoty pokazują, że ta gra może być śliczna. myślę, że co najmniej zagrozi pod względem oprawy Shadow Complex, o ile nie będzie się prezentować się bardziej okazale.

 

mocno trzymalem kciuki, aby zobaczyć Alien Breed na XBLA. a tu okazuje się, że dostanę znacznie więcej niż odgrzewanego kotleta, który i tak by smakowal znakomicie bez tych wszystkich usprawnień w oprawie A/V.

 

ileż to jeszcze gier zasluguje na podobne wskrzeszenie...

Odnośnik do komentarza

już w październiku pierwszy epizod !

zacieram rączki : D

 

dziwi mnie jedynie rozwiązanie z tworzeniem osobnych poziomów dla singla oraz co-opa.

z jednej strony ok, bo to zwiększa ilość rozgrywki, ale z drugiej istnieje ryzyko rozmienienia na drobne dobrych pomyslów poprzez sprawiedliwe rozdanie trochę tu, trochę tam. jednak ja wierzę, że ten tytul zarządzi na XBLA i moje obawy się nie sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Looknalem filmik alien breeda, w pierwowzor nie gralem, ale wyglada podobnie do gierki w ktora sie zagrywalem na kompa, bodajze dogs czy cos takiego, miala nawet coop na jednym kompie :P Remake wyglada bardzo ladnie i ciekawie :)

cyberdogs, kozackie to bylo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...