Skocz do zawartości

Podłączanie X360 do internetu


Gość tekA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podłączyłem neta do X ale gdy zaczynam ściągać dema to po pewnym czasie wyskakuje "Odłączono od usługi XBL" (niewiem jak z grą przez net bo nie sprawdzałem jeszcze).Internet mam z kablówki(toya-łódź) przez modem który jest połączony kabelkiem do zintegrowanej karty sieciowej w kompie,natomiast żeby podłączyć konsole musiałem do kupić karte sieciową wpinaną w pci i kabelkiem do Xbox-a.

Wiem że w kablówkach jest jakoś to porobione że można podłączyć tylko 1 komputer ale patrzyłem i w moim pakiecie (1024/758) można podłączyć 2 kompy,co robie źle ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 227
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

witam .

xbox'a mam od 2 dni .

mam kilka pytan, ktore mnie dosyc mecza .

czy x360 posiada wifi ? (konkretniej wersja z tego roku (falcon, 65nm, hdmi))

widzialem w sumie jakies adaptery specjalne do tego, lecz co mnie dziwi - przeciez pad jest na wifi, no nie? 2,4 ghz .

prosze, o jasna odpowiedz .

ps .

ktory router bylby wg Was lepszy do tej konsoli ?

ten : http://allegro.pl/item412611158_router_d_l...oor_2_door.html

czy ten : http://allegro.pl/item411324985_router_lin..._gwar_fakt.html

 

z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi, bo jestem poki co mega laikiem .

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem z ktorym nie moge sobie poradzic przez to ze nie wiem w czym jest problem, sytulacja wyglada tak. Mam bezprzewodowego neta, dokupilem adaptor do xboxa (ten orginalny), podczas testowania wszystko mi zalicza, tylko przy tescie xboxlive prosi o aktualizacje ktorej nie moge dokonac, czy ktos moglby mi doradzic co zrobic tym fantem ?

 

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z połączeniem sie do Xbox live wszystkie testy zostały zaliczone oprócz Xbox LIVE... Najdziwniejsze jest to ze wczoraj wszystko działało poprawnie a dziś już nie moge sie połączyć do Xbox LIVE. Konsola jest podłączona przez router

 

Proszę powiedzcie co robić?

 

Edit:nieaktualne

Edytowane przez s3vra1
Odnośnik do komentarza
No i mam problem. Próbowałem przez pół wieczora podłączyć xboxa do internetu przez ICS. Mam laptopa z Vistą i internet z tepsy przez modem adsl. No to podłączyłem skrętką laptopa z konsolą, później robiłem wszystko wg, poradnika wroga na onlinecenter. Wszystko ok, az dochodzi do wykrywania DNSów. Wyłączyłem wszystkie firewalle, mogące blokować i dalej nic. cóż. Jestem w kropce.

 

Przekładam tu swoje pytanie. Prosze o jakies sensowne rady ("odinstaluj Viste" odpada)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaki jest najtanszy sposob na podlaczenie X360 do netu ? Jestem w takiej sytuacji ze neta mam pietro nizej niz X360, mam tez laptopa, ktory ma wifi. Da sie podlaczyc 360 do netu poprzez tego laptopa ?

 

EDIT

 

Poczytalem troche i wiem ze do podlaczenia X'a przez PC potrzebny jest kabel scrossowany. Ile taki kabel kosztuje ? Wystarczy tylko ten jeden kabel kupic, czy musze liczyc sie jeszcze z jakimis innymi wydatkami ?

Edytowane przez Pijany
Odnośnik do komentarza

witam,

 

internet mam poprowadzony jedynie kablem rj 45... próbowałem wyjąć go z kompa i podłączyć do x'a no i pierwszy test ok a w drugim nie mogło wygenerować adresu ip... w czym moze tkwic problem ? czy to moze zalezec od tego ze mam zablokowane porty które sa potrzebne do grania ? czy tez to ze mam wew. ip ?

Odnośnik do komentarza

Jak podepne trisixty wprost pod modem adsl (dialog 1mb) to powinno smigac, ewentualnie da rade to skonfigurowac, musialbym to krossem polaczyc czy prostym kablem? Nie wiem czy mam router kupowac, a jestem w takiej sytuacji ze oba kable dochodza do modemu adsl stojacego na biurku, wiec kwestia jest tylko odpiecie/wpiecie kabla.

 

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam problem z połączeniem sie do Xbox live wszystkie testy zostały zaliczone oprócz Xbox LIVE... Najdziwniejsze jest to ze wczoraj wszystko działało poprawnie a dziś już nie moge sie połączyć do Xbox LIVE. Konsola jest podłączona przez router

 

Proszę powiedzcie co robić?

 

Edit:nieaktualne

 

ten sam problem. w czym tkwi haczyk ?

pozdrawiam PILNE

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

XBL zawsze śmigał bez problemu. Konsol wrócił z serwisu właśnie (3 diody) i przy logowaniu się do Live'a, jak leci test połączenia, wyskakuje błąd MTU. Łącze się bezpośrednio przez kabel wychodzący z piwnicy... Używam go też do kompa, net chodzi mi perfekcyjnie, transfery gigantyczne, na Live! właściwie nigdy żandych lagów nie uświadczyłem. O co może chodzić? Jeszcze 2 tygodnie temu wszystko było tip-top. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88
XBL zawsze śmigał bez problemu. Konsol wrócił z serwisu właśnie (3 diody) i przy logowaniu się do Live'a, jak leci test połączenia, wyskakuje błąd MTU. Łącze się bezpośrednio przez kabel wychodzący z piwnicy... Używam go też do kompa, net chodzi mi perfekcyjnie, transfery gigantyczne, na Live! właściwie nigdy żandych lagów nie uświadczyłem. O co może chodzić? Jeszcze 2 tygodnie temu wszystko było tip-top. Co robić?

 

Kontaktowałem się ze swoim adminem. Poszperał, posprawdzał i powiedział, że wszystko jest ustawione jak należy i nie ma pojęcia skąd ten błąd. Przez komendy w kompie sam sprawdziłem jakie wartości przechodzą na moim IP i perfekt jest. Czy ktoś wie o co może chodzić? Może coś w serwisie skopali? Pliz o odp. Nie mam już dalej szansy nic sam wykminić.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

W serwisie powiedzieli, że konsola nie jest zbanowana, ale nie pomogą mi w tym problemie ponieważ nie ma XBL w Polsce i muszę kombinować na własną rękę. Tyle, że przed wysłaniem konsoli do tych fiutów wszystko było cacy ;] Nie wiem ocb, chyba już po ch.uju z graniem przez net o_O

Odnośnik do komentarza

Witam

Nie wiem już do kogo pisać ale może Wy jesteście mi w stanie pomóc. Chciałem podłączyć x360 pod sieć by mieć live o tuż wygląda to tak:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=a_LtKpyFjWQ

 

To jest przy pierwszej konfiguracji ale na teście mi się podobnie robi IP,DNS ok wszystko potwierdzone tylko jak z chodzi na dół do xbox live powinno być connected a mi wyskakuje tak jak na filmiki że jest aktualizacja i tylko tyle... <_< reszta jak na filmiku, biorę na tak by pobrał po stoi chwile nic jej nie pobiera i wyskakuje że nie może pobrać:( Net mój to siec lokalna nie muszę konfigurować IP, DNS wszystko mam domyślnie np po formacie mi działa bez żadnych konfiguracji.

Proszę bardzo może w będziecie mi w stanie pomóc. Pozdro Bro.

 

Odnośnik do komentarza

Od miesiąca czy dwóch rozłącza mi się sam XBL. Przy włączeniu konsoli ładnie się loguje, connectuje, potem po niedługim czasie wylogowuje się. Muszę się wtedy łączyć ponownie. Znów mija kilka krótkich chwil i system sam wyłazi z netu.

 

Wcześniej chodziło wszystko normalnie.

 

Mogę coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Od miesiąca czy dwóch rozłącza mi się sam XBL. Przy włączeniu konsoli ładnie się loguje, connectuje, potem po niedługim czasie wylogowuje się. Muszę się wtedy łączyć ponownie. Znów mija kilka krótkich chwil i system sam wyłazi z netu.

 

Wcześniej chodziło wszystko normalnie.

 

Mogę coś z tym zrobić?

mam to samo mniejwiecej od pół roku

co dziwniejsze u mnie rozłacza a jak zaniose do kolegi kreci sie bez problemu (u mnie 1G i kolegi 2G)

Odnośnik do komentarza

Straszna durnota. Dośc powiedzieć, że do tego samego switcha podłączony jest komp i on neta ma non-stop. Próbowałem bawić się kablami i nic.

 

Nie wchodziłem w tym czasie jeszcze na multi (szkoda forsy), bo rwie nawet podczas ściągania demek itd. Jest sens ryzykować? Czy będzie rwało?

Odnośnik do komentarza
Straszna durnota. Dośc powiedzieć, że do tego samego switcha podłączony jest komp i on neta ma non-stop. Próbowałem bawić się kablami i nic.

 

Nie wchodziłem w tym czasie jeszcze na multi (szkoda forsy), bo rwie nawet podczas ściągania demek itd. Jest sens ryzykować? Czy będzie rwało?

mnie rwie

to samo z PC co u Ciebie dla niego net bez zastrzeżeń

a jak kabel wpinam do konsoli to np 3tygodnie rwie a potem nagle np 3 dni pomyka bez rwania

oczywiscie net mam typu albo podpinam do PC albo do konsoli ( nie idzie z konsoli sygnał przez PC)

pytałem sie już wielu ludzi i nikt jeszcze nie potrafi powiedzieć dlaczego tak jest

Odnośnik do komentarza

Witam ja też mam problem z podłączeniem xboxa 360 do radiówki.

Przez jakiś czas wszystko działało dobrze ,ale teraz nie zalicza mi dns'ow.

Zauważyłem , że za każdym razem gdy klikam żeby komputer udostępniał neta innym użądzenią ,w karcie sieciowej od xboxa kasuje mi się Brama Domyślna.

Może ktoś pomóc ?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.