Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Staram się pomóc mojemu kumplowi z jego psp ver.3003pb ale ogrom błędów mnie zabija - nie da się zrzucić na to muzyki (po 30 sekundach wyskakuje error ) i ma kawałki tylko 30 sekundowe ;[ ponadto nie widzi zdjęć i jest na to wszystko error z wifi (error 80410b05) nie da się zrobić game sharing ani nawet połączyć z moim psp w battle lobby(tekken dr) .Może mi ktoś wyjaśnić ocb bo pierwszy raz mam styczność z psp 3000....versja softu 4.20 jak zrobie upa do najnowzego (5.coś)to coś to da??

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: od 2 dni mam PSP z softem 5.00 m33 i nie wiem czy mogę się łączyć nim z PSStorem ?! Jakoś w mojej głupiej głowie wymyśliło się, że jeżeli konsola jest "przerobiona" to lepiej tam nie wchodzić :)

 

Przy okazji spytam jeszcze o jedno - jakie jest wasze zdanie o foliach ochronnych Hori ? Zależy mi, aby sprzęt wyglądał dobrze, bo kupiłem konsole w naprawdę dobrym stanie (uzywaną)

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

ja tam od ponad roku gram bez folii i żyje :P ekran jest co prawda brudny (palce, ślina xD) ale nie ma żadnej ryski :P

brud zawsze mozna zetrzec ale nawet jak czlowiek jest "delikatny" to konsola i tak bardzo szybko sie brudzi wiec nie ma sensu jej czysicic co pol godizny :P

[odrazu mowie ze nie jestem rolnikiem ktory wraca z obory i łapie psp łapami umaczanaymi w łajnie :P wręcz mam zboczenie na punkcie czystosci, ale psp mnie pokonała, czyszczenie co chwile mi sie znudzilo ;p]

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki - czy wiadomo cokolwiek o funkcjonalności GPSa dedykowanego PSP? Czy lepiej w ogóle nie zawracać sobie tym głowy? Marzył mi się odbiornik GPS będący jednocześnie konsolą PS, ale nie uśmiecha mi się sprowadzanie GoExplore za 7 stówek z Anglii. Dodać do tego 160 zeta za mapę Europy wschodniej + cena PSP i wychodzą dwa 'normalne' odbiorniki GPS :/ Aha i czy jeżeli miałbym sam odbiornik GPS + mapę, aplikacja w ogóle by działała? Chyba jednak niezbędne jest oprogramowanie GoExplore, right?

pozdro

Odnośnik do komentarza

To zależy w jakim folderze mi wyrzuca Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter i polecam go bo jest mistrzowski. Jeżeli wyrzuca mi przekonwertowany film w folderze MP_ROOT to wrzucam go właśnie tam, jeżeli w folderze VIDEO, to wrzucam do VIDEO na karcie.

 

Panowie ja mam takie pytanie odnośnie IR Shell, posiadam wersję 4,7, soft PSP to 5.00 m33. W jaki sposób mogę mieć polskie znaki na nim? W .txt oraz w .html ich brak. Potrzebuję jakąś czcionkę do niego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...