Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Analog zaczął mi dziwnie chodzić - jakby naoliwienia potrzebował, tak lekko przeskakuje mi zamiast się płynnie ślizgać. Da się go jakoś bez rozbierania PSP-3000 "naoliwić"? Czy miał ktoś już podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Jak go rozwalę do końca to naprawią na gwarancji?

 

A jak go potraktować WD-40? To ewidentnie wygląda na taki przypadek, gdzie tylko czegoś śliskiego potrzeba by dobrze analog chodził, tylko gdzie tą szyjkę wcisnąć i ile zaaplikować?

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś na nieprzerobionym PSP ustawić coś, żeby jak łączy się z internetem pozostawało za każdym razem przy połączeniu? Denerwuje mnie sprawa każdorazowego łączenia się z routerem, w dodatku jest spiep/rzony i często nie łączy.

Edytowane przez pankracyk
Odnośnik do komentarza

Chciałbym zapytać czy jest jakiś sposób aby uruchomić emulator neogeo lub cps1 na psp3000. Dotyczy to custom firmware/MHU lub samo chickhen/speed3 - Próbowałem wiele razy z najpopularniejszym emu neogeo czyli mvspsp (wersje dla slim i fat, różne konfiguracje przeróbki) i zawsze mam info że ten emu jest dla psp slim itp. emulator nie uruchamia się. Żeby było ciekawie z tej serii emulatorów także mvspsp ale dla CPS2 udało mi sie uruchomić i działa znakomicie. Wszystkie 3 emulatory są że tak powiem z pod jednej "firmy" a jednak udaje mi się uruchomić tylko emulator CPS2. Ewentualnie czy jest inny emulator na psp który obsługuje neogeo lub CPS1 ?. Obserwując youtube na jednym z filmików uruchamiany jest emulator neogeo na psp 3000 ale brak tam instrukcji/wyjaśnień czyli prawdopodobnie jest to możliwe ale coś wykonuję źle lub próbuję z niewłaściwą wersją.

Odnośnik do komentarza

Panowie, a ja lekko nie w temat, mianowicie:

gry z PSX'a śmiało hulają na PSP jeżeli zrobimy tego eboot'a, a ja chciałbym się dowiedzieć, czy jeżeli mam grę z tym eboot'em to mogę w jakiś sposób przywrócić ją do normalnego stanu, by móc grać na PSX'ie? Może pytanie dla niektórych banalne, ale ja jednak wolę mieć odpowiedź jasną. Pytam, bo konkretnie zależy mi na UFC, a póki co znalazłem tylko "przerobioną" właśnie dla PSP. :unsure:

Odnośnik do komentarza

Panowie, a ja lekko nie w temat, mianowicie:

gry z PSX'a śmiało hulają na PSP jeżeli zrobimy tego eboot'a, a ja chciałbym się dowiedzieć, czy jeżeli mam grę z tym eboot'em to mogę w jakiś sposób przywrócić ją do normalnego stanu, by móc grać na PSX'ie? Może pytanie dla niektórych banalne, ale ja jednak wolę mieć odpowiedź jasną. Pytam, bo konkretnie zależy mi na UFC, a póki co znalazłem tylko "przerobioną" właśnie dla PSP. :unsure:

da sie

Odnośnik do komentarza

Panowie, a ja lekko nie w temat, mianowicie:

gry z PSX'a śmiało hulają na PSP jeżeli zrobimy tego eboot'a, a ja chciałbym się dowiedzieć, czy jeżeli mam grę z tym eboot'em to mogę w jakiś sposób przywrócić ją do normalnego stanu, by móc grać na PSX'ie? Może pytanie dla niektórych banalne, ale ja jednak wolę mieć odpowiedź jasną. Pytam, bo konkretnie zależy mi na UFC, a póki co znalazłem tylko "przerobioną" właśnie dla PSP. :unsure:

da sie

 

A mogę prosić jaśniej jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

klasyki z ps store wymagają najnowszego softu by działały na psp?Mam kupionego FFVII i spokojnie mogę go z ps3 przenieść na moje psp z softem 5.03 gen-c ale naszła mnie chęć na kupienie Aby'a,FFVIII i zaniedługo Vagrant Story i nie wiem czy czasem coś się nie zmieniło

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

na stałe nie da się wrzucić CF do tych konsol ale przecież jeśli masz w dowolnym psp(upraszczając)soft nie większy niż 5.03 to bez problemu odpalisz homebrowe,obrazy gier itp.Tylko za kazdym wyłączeniem monsoli będziesz musiał ją na nowo przerabiać bądź też cały czas ją slipować

 

Mając psp z nową płytą i wyższe softy to nic nie zrobisz i żaden pudzian,terminator itp nie pomoże

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Slipować? What does it mean? I co to jest psp od ms?

psp można wyłączyć na dwa sposoby

-przytrzymujesz power i Ci się konsola wyłącza całkowicie(przy przeróbkach nietrwałych czyli psp z nowymi płytami równa to się usuniecie przeróbki)

-chwilowe przytrzymanie power i Ci się konsola slipuje-przechodzi w stan hibernacji/uśpienia i po jej wlączeniu ponownym włącza się dokłądnie w tym samym momencie w którym ją wyłączyłeś(czyli np w czasie gry)

 

nie kapuje pytania z tym psp od ms

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zapytać czy jest jakiś sposób aby uruchomić emulator neogeo lub cps1 na psp3000. Dotyczy to custom firmware/MHU lub samo chickhen/speed3 - Próbowałem wiele razy z najpopularniejszym emu neogeo czyli mvspsp (wersje dla slim i fat, różne konfiguracje przeróbki) i zawsze mam info że ten emu jest dla psp slim itp. emulator nie uruchamia się. Żeby było ciekawie z tej serii emulatorów także mvspsp ale dla CPS2 udało mi sie uruchomić i działa znakomicie. Wszystkie 3 emulatory są że tak powiem z pod jednej "firmy" a jednak udaje mi się uruchomić tylko emulator CPS2. Ewentualnie czy jest inny emulator na psp który obsługuje neogeo lub CPS1 ?. Obserwując youtube na jednym z filmików uruchamiany jest emulator neogeo na psp 3000 ale brak tam instrukcji/wyjaśnień czyli prawdopodobnie jest to możliwe ale coś wykonuję źle lub próbuję z niewłaściwą wersją.

 

mi smigaja cps 1 emu cps1psp wersja 2.2.3 i neogeo ngepsp

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam parę pytań dotyczących PSP

 

Zamierzam kupie tę konsolę i chciałem zapytać o parę istotnych szczegółów:

 

1) Która wersja PSP jest teraz najnowsza? Lite?

2) Co z takimi grami jak Crash 3 itd, można je jakoś emulować?

3) Na PSP można oglądać filmy i słuchać muzyki podczas grania?

4) Jak wygląda sprawa z przerobieniem zwykłej PSP i PSPgo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...