Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz sobie na to czym się różnią i odpowiedz sobie. Wg. mnie są dwa wybory - zależy Ci na stałej przeróbce, to łykasz PSP-2000. Jak na pół-przeróbce i zarazem lepszym ekranie oraz wbudowanym mikrofonie, łykasz PSP-3000 i już.

Odnośnik do komentarza

To teraz proszę drogich Państwo powiedzcie mi co znaczy tajemnicze pisanie na wszelkich forach "3k przerobisz nietrwale"? Bo zastanawiam się nad zakupem PSP 3004, a obecnie posiadam xboxa więc co do PSP jestem zielona. I czytałam co nieco o pandorze, o różnicach pomiędzy starszymi wersjami, a osobiście lepszy ekran kusi w 3k między innymi do filmów no i bezsprzecznie do grania. Jednak czy te różnice są aż tak znaczące jeśli chodzi o 2k i 3k? Na allegro proponują przeróbki do 3k inni sprzedają przerobione 3k i w końcu sama nie wiem o co chodzi z tą nietrwałą przeróbką. I jeszcze jedno pytanie; Czy wiecie coś o bezawaryjności PSP 3000? Tzn. czy psuje się często i jeśli tak to co?

Edytowane przez kinofanka
Odnośnik do komentarza

ogolnie psp sie nie psuje... chyba, ze mechanicznie; czyt. przywalisz nia o sciane czy cos. do tego dochodzi jeszcze laser, który faktycznie moze paść dzieki tonom kurzu na soczewce ;]

 

zostanow sie czy serio chcesz przerabiac konsole kiedy gry na nią sa bardzo tanie. nawet nowe gry szybko spadaja z ceny po pułapu 70-100zl

 

przerobka nietrwala... idiotyczna nazwa ale co zrobic. chodzi o to [wielkim skrócie], ze po wylaczeniu psp "przeróka" traci swoje własciwosci i trzeba "przerabiac" od nowa. czyli wlaczyc odpowiedni programik na karcie pamięci.

 

na poprzednije stronie masz rozpiske co mozna przerobic i w jaki sposob.... w sumie to nie przerobic, a tylko zmodyfikowac soft w sposob trwaly lub ulotny

Odnośnik do komentarza

Teraz gratuluję Tobie, ja już się miałem brać do odpowiedzi ale stwierdziłem "Google nie boli" :P (choć chyba płeć zadającej pytanie ma tutaj znaczenie ;]).

 

No mi padł laser po pół roku grania na... piratach, więc na razie mam złe zdanie o wytrzymałości tej konsoli, ale serwis mi ładnie wszystko naprawił, niestety długo to trwało.

Odnośnik do komentarza

Nie ma po co odkopywać tematu, więc zapytam tu.

Da się jakoś w SF: dark mirror wyłączyć "dual wields" (logan trzyma dwa pistolety)?

 

Trochę późno odpowiadam...ale co tam :)

Z tego, co pamiętam "dual wields" możesz:

1. Po uprzednim odblokowaniu tej opcji po przejściu kampanii (uprzednio spełniając odpowiednie "warunki" - coś na ksztal" acziwmentów") i

2. tylko w trybie misji (nie kampanii).

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie ma po co odkopywać tematu, więc zapytam tu.

Da się jakoś w SF: dark mirror wyłączyć "dual wields" (logan trzyma dwa pistolety)?

 

Trochę późno odpowiadam...ale co tam :)

Z tego, co pamiętam "dual wields" możesz:

1. Po uprzednim odblokowaniu tej opcji po przejściu kampanii (uprzednio spełniając odpowiednie "warunki" - coś na ksztal" acziwmentów") i

2. tylko w trybie misji (nie kampanii).

 

?

 

(dopiero teraz zauważyłem odpowiedz :P)

Odnośnik do komentarza

No dzięki, a co z tą przeróbko nietrwałą? Uciążliwe to jest?

 

Z tego co rozumiem to po prostu przed graniem trzeba włączyć jakiś programik i śmiga? Każdego psp 3004 z softem do 5.3 można przerobić?

Odnośnik do komentarza

ja od pół roku nie musiałem na nowo prerabiać 3k , w miedzy czasie nagrywając gen-c.

 

Po prostu pilnuje by nigdy mi się psp całkowicie nie rozładowało i go sobie slipuje(na spaniu może nawet nieużywany przeleżeć ponad tydzień).

Soft jest na tyle stabilny,że pilnując by się konsola nie rozładowała praktycznie nie będziesz zauważać,że masz "nietrwałą przeróbkę"

 

Z wgrywaniem dalej loteria...niby ukazały się nowe "lepsze" zestawy tych obrazków ale dalej z tego co widzę to loteria i możesz wgrać przeróbkę za pierwszym razem przy każdej próbie albo konsola będzie miała focha i za czterdziestym :P

Odnośnik do komentarza

Kupiłem używaną konsolę FAT, na której jest zainstalowany CFW 5.55 GEN-D3.

Z tego względu, że nie jestem zainteresowany jego funkcjami, chciałbym zainstalować oficjalny FW.

Niestety, nie mogę. Przy próbie połączenia z PSN dostaję błąd 20000001, a po próbie instalacji z memory sticka (plik update'u zgrany do folderu PSP>GAME>UPDATE) dostaję info, że już mam wersję 9.90 i nie potrzebuję nowszej.

Próbuję update'u z płyty UMD - to samo.

 

Jak zatem aktualizować konsolę oficjalnym FW?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...