Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakis program do kalibracji analoga na 3000?

Sprawdzales robienie kolek analogiem w menu gdzie wyswietlane sa nick, mac, etc? Kiedys ten sposob dzialal z roznym skutkiem na facie. Chyba nawet w instrukcji online psp jest to opisane.

 

Ewentualnie poszukaj na gj.net.

 

Mozesz tez rozebrac psp i przeczyscic analog + jego gniazdo. O ile dobrze pamietam to analog w 3000 jest podlaczony tasiemka :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co sie stało ale chyba od zbyt rzadkiego uzywania czytnika w psp teraz ten nie czyta płyt :PMusze docisnac klapke do obudowy zeby załapał, ale to i tak nie zawsze. Próbowałem nagiąc te 4 metalowe łapki przytrzymujace płytke, tak aby mocniej dociskały ją do konsoli. Z początku pomogło, ale teraz znowu ten problem sie pojawia i prawie nic nie pomaga, nawet jak dłonmi przycisne klape. Jak ja kupowałem tj. rok i dwa miechy temu to było wszystko w porządku, nie wiem od czego to sie je.bie. Znacie jakis sposób zeby to naprawic?:P

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, przed chwilą próbowałem pierwszy raz od dłuższego czasu podłączyć moje PSP 2k do TVHD przez kabel AV, ponieważ zepsułem ekran i chciałem sprawdzić czy wszystko ok. Kable podłączyłem jak trzeba po czym odpaliłem PSP i pryz probie odpalenia PSP na TV, mam na tym drugim biały ekran z ledwie widocznym znaczkiem PSN i opcjami do wyboru, reszty rzeczy takich jak memory card, filmy czy video nie widać. Czy to wina TV czy PSP ? Jeśli da się to naprawić to jak, próbowałem już zmieniać w tv rzeczy typu jasność czy kontrast ale to nic nie dało, a nie mam możliwości odpalenia gry ponieważ zrypałem update softu i mam zwykły a jedyna gra którą posiadam jest zbyt porysowana żeby ją odpalić. Dzięki za odpowiedz !

Odnośnik do komentarza

ehh... ja mam mały dylemat. Chodzi mi o wymianę PSP na inną platformę. W grę wchodzi PS2 lub DS.

 

PSP mam już w sumie 2 lata. Skończyłam na nim praktycznie wszystko w co da się grać. Ostatnio nie ma w co grać i tu jest problem. Kupiłam age of zombies i FF VII, kieszonkowe DoA nie dla mnie (jakoś nie kręcą mnie cycki innych kobiet. Ciekawe dlaczego? :) ).

 

Teraz właśnie pytanie do was.

 

Opłaca się wymienić PSP na PS2 lub DSa? Jeśli tak to na co? Do DSa pewnie bym musiała dopłacić (nie chcę pierwszego DSa, slim ładniejszy :) ). Licząc że PSP sprzedam za 400zł to zestaw PS2 byłby ciekawy za tą kaske.

 

Co mi radzicie?

 

Jeśli chodzi o preferencje growe to gram w praktycznie każdy tytuł :)

Odnośnik do komentarza

ehh... ja mam mały dylemat. Chodzi mi o wymianę PSP na inną platformę. W grę wchodzi PS2 lub DS.

 

PSP mam już w sumie 2 lata. Skończyłam na nim praktycznie wszystko w co da się grać. Ostatnio nie ma w co grać i tu jest problem. Kupiłam age of zombies i FF VII, kieszonkowe DoA nie dla mnie (jakoś nie kręcą mnie cycki innych kobiet. Ciekawe dlaczego? :) ).

 

Teraz właśnie pytanie do was.

 

Opłaca się wymienić PSP na PS2 lub DSa? Jeśli tak to na co? Do DSa pewnie bym musiała dopłacić (nie chcę pierwszego DSa, slim ładniejszy :) ). Licząc że PSP sprzedam za 400zł to zestaw PS2 byłby ciekawy za tą kaske.

 

Co mi radzicie?

 

Jeśli chodzi o preferencje growe to gram w praktycznie każdy tytuł :)

 

jesli kupilas psp dlatego ze jest to konsola przenosnia, dla grania w autobusach, parkach, pociagach, to polecam zamienic na dsa. katalog gier jest oblrzymi - gry imo ciekawsze niz na psp, milesze ;]. w kazdym innym wypadku ps2.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, dostałem od kumpla PSP Slim 2004 z oznaczeniem 8A i nie bardzo wiem co jest z nią nie tak. Konsola wykazuje objawy całkowitego zgonu. Po włączeniu świeci się jedynie zielona kontrolka (zauważyłem, że gdy próbuję wyłączyć przyciskiem konsolę to lampka faktycznie gaśnie po ok. 6sek), lecz pozostałe elementy wydają się być martwe. Ekran nie reaguje (czarny, bez podświetlenia) nie ma dźwięku ani nic. Jakaś rada? Spotkał się ktoś wcześniej z podobnymi objawami i udało mu się postawić sprzęt?

 

Pozdro

 

PS: Pandorka od Fata zadziała ze Slimem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...