Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość mate5
6.39 [1g, 2g, 3g, 4g, 5g, 7g, 9g]

 

tylko że nie ma właśnie 8, chyba że to jest co innego niż datacode

 

 

e: jest jakakolwiek możliwość bricka czy czegoś takiego?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

jeszcze mam jedno pytanie, zmieniłem iso gran turismo 2 na eboot przy użyciu PSX2PSP, gram na emulatorze od sony. Wszystko działa płynnie poza wyścigami (jak jest więcej samochodów) w których sekunda trwa dwie 'prawdziwe'. Jest jakiś inny sposób żeby zgrać to iso na psp?

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

chyba jestem bardzo zielony ;] nie pojawia mi się menu popsloadera po włączeniu eboota. W recovery menu jest na enabled, znalazłem gdzieś żeby usunąć plik confing z folderu seplugins/popsloader ale takiego tam nie było, karta pamięci Sony 2GB. Próbuję uruchomić naciskając w różnych momentach włączenia eboota ale nic, jakiś pomysł?

 

e: zrobiłem eboot korzystyjąc z innego programu (simply popstation gui) i działa o wiele lepiej ale i tak jest trochę wolniej niż powinno (minuta w grze trwa 1:06 czyli czyli jest opóżnienie 0.1 sekundy na sekundę :P).

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

minimum 8gb - najlepiej sandisk w zarejestrowanym sklepie (allegro), bo mniejsze prawdopodobieństwo dostania podróbki (edycja gaming na pewno nie jest podrabiana)

 

ewentualnie tez sandisk ale microsd + stosowny adapter (jest odczuwalna strata szybkosci przy zapisie i przeglądaniu menu konsoli)

 

Jeśli korzysta się z HEN-a lub CTF-a to nie czuje się różnicy w szybkości między prawdziwymi kartami a dobrymi podróbkami. Kilka przykładów:

 

Oryginalna karta sony m2 + adapter zapis ok 4.42~6.2mb odczyt 11.31~18,2mb

Chiński Sandisk PRO - zapis 5.1~6.13mb odczyt 9.97~22.02mb

2x4GB chiński MicroSD OEM class4 + adapter OEM - 4.61~5.77mb odczyt 9,41~16.55mb

2x4GB chiński MicroSD OEM class4 + adapter Photofast (nowa seria) - zapis 5.11~7.63mb odczyt 16.84~31.08mb (ta wersja korzysta z technologii tf-raid)

 

W większości przypadków wyniki te są lepsze od szybkości oryginalnego czytnika UMD

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza

1. Na pewno sa dwa: PSX'a i SNES'a. Ten pierwszy jest chyba wbudowany od razu w soft, bo nic nie musialem isntalowac, a jako emu SNESa polecam Snes9x.

2. nie mam pojecia

3. jak wyzej

4. mam soft 5.00 m33-6 z prometeuszem i wszystko jest ok

 

Osobiście gorąco polecam aktualizacje softu do 6.20 pro-b9 z permanentnym patchem :) gen ni był zły ale wszystko co się obecnie dzieje na scenie PSP, dzieje się w okół 2 Henów - Pro i TN Hen-a

 

PSP 100x było średnim wyborem ze względu na mniejszą ilość ramu konsoli, dla modeli 2k i 3k jest całkiem dobry odtwarzacz z wsparciem dla DivX-a,nowe wersje Snes9x nie działają na PSP 1k!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...