Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna PSP, aby w wolnych chwilach pograć w klasyki. Jestem kompletnie zielony w temacie tej konsoli, więc chciałbym zapytać kochanych forumowiczów o kilka rzeczy.

 

1. Jaki model najlepiej kupić w relacji do ceny? Nie interesują mnie, żadne pierdoły, ma się dobrze i bezawaryjnie grać.

2. Jak wygląda przeróbka? Która najlepsza?

3. W jaką kartę pamięci zainwestować?

4. Na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie używki?

 

Z góry thx za odpowiedź.

Edytowane przez kilix
Odnośnik do komentarza

Aby odtworzyć film na PSP musisz wpierw skonwertować go do formatu MP4. W sieci można znaleźć kilka programów przeznaczonych do tego celu (PSP Video 9, ALLConverter to PSP), oferujące wiele opcji jak choćby dostosowanie rozdzielczości itp. Samo oglądanie filmów sprawdza się dobrze, nigdy nie napotkałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie pytanie mam psp z custom firmware'em jakimś tam (nie pamiętam) - by móc grać w na emulatorze. Moje pytanie jest następujące chcę sobie kupić Chrono Cross'a na amerykańskim PSstorze na moim PS3. Czy mając przerabianą konsolę i podłączając ją kabelkiem (bo PS3 prosi mnie o usb connectivity) moge zgrac gry na swoje przerabiane psp (mam jeszcze Vagrant Story z PSstore)? Czy fakt że gra będzie z amerykańskiego store'u ma jakiekolwiek znaczenie? Innymi słowami czy mogę na przerabiane PSP przegrywać orginalne gry z PSstoru?

Odnośnik do komentarza

witam mam taki problem:

zamierzam niedługo kupić psp i nie wiem który model brać (fat/slim 1004/2004/3004 czy inny). kupował będę raczej używany model na allegro i moje pytanie brzmi: który model jest najlepszy? nie ukrywam, że będę grał raczej w "kopie zapasowe" (co by napędu nie zuzywać ;)) i gierki z psx-a. który model opłaca się brać żeby wszystko pięknie śmigało?

 

hmm z tego co widze na wiki to najlepsze chyba są 2004 i 3004.

3004 ma niby powloke antyodblaskową ale czytałem że ten model ma wadliwy wyświetlacz, prawda to?

Edytowane przez gracz1666
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To PSP za 399zł to budżetowy model E1000 - z brakiem WiFi i jednym głośnikiem. Moim zdaniem lepiej zainwestować w 3004 chociaż oferta jest kusząca :) I jeżeli E1000 ma taki sam wyświetlacz jak 3004 to nawet przymknął bym oko na brak wifi i głosnik mono.

 

Ja tam mam model 2000 już kupę lat i wszystko (odpukać) działa i ma się dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Folia na ekran (z tego co wiem to Hori ludzie polecają - sam taką mam i nie mogę narzekać). Tak to w sumie niewiele trzeba. Jeżeli konsolka będzie wynoszona to jakiś futerał (cokolwiek co nie kosztuje 30 zł bo takie się rozleci szybko) z kieszeniami na gry (skoro nie będzie gier z PSN tylko na UMD). Słuchawki ja mam Sony (dałem 49zł w Saturnie) i jestem całkiem zadowolony.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powtarzam się ale co zrobić, jeśli chcesz żeby działało to zaktualizuj soft! jeśli masz wersję 2k to możesz się pokusić nawet o LCTF 6.60 i cieszyć się wszystkimi funkcjami (psn, skype, itd) + backupy i domoróbki ... Mnie filer działa na 6.20 bez najmnijszych problemów, problem pwnie w tym że trudno już znaleźć programy dla softu 5.5 gdy wszyscy twórcy piszą już pod wersję 6.xx

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...