Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie. Lubię się bawić w emulacje na moim PSP (emu GBA oraz NES dają radę) i chciałem się spytać czy jest jakiś nowy fajny emulator SNES??? kiedyś był jakiś snes9x ale zaprzestano go usprawniać i tracił on dzwiek po ladowaniu save state'a. Teraz niby wyszedł jakiś nowy (nie pamietam nazwy) ale wszystko mi muli. Jest coś nowego i fajnego w tym temacie? Są emulatory innych konsol które chodzą normalnie (Gen, TG-16)??? Mam Fata jakby cos

Edytowane przez Lalalilo
Odnośnik do komentarza
to odchylenie zawiasu to norma w psp1000. wyczysc soczewke lasera i bedzie ok. przynajmniej powinno.

A czy podczas rozkręcania i czyszczenia soczewki jest szansa że coś poknocę ? Zakładając że PS2 rozbierałem już na części pierwsze i po złożeniu wszystko ok.

po co chcesz rozkrecac psp skoro po otworzeniu klapki masz pełen dostep do soczewki? przejdz sie do jakiegos sklepu z elektronikią i kup IPA contact lub, po prostu, alkohol izopropylowy (jakies 10zł za 0,5l).

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie. Lubię się bawić w emulacje na moim PSP (emu GBA oraz NES dają radę) i chciałem się spytać czy jest jakiś nowy fajny emulator SNES??? kiedyś był jakiś snes9x ale zaprzestano go usprawniać i tracił on dzwiek po ladowaniu save state'a. Teraz niby wyszedł jakiś nowy (nie pamietam nazwy) ale wszystko mi muli. Jest coś nowego i fajnego w tym temacie? Są emulatory innych konsol które chodzą normalnie (Gen, TG-16)??? Mam Fata jakby cos

 

Prawdopodobnie spowolnienia emulacji w snes9x są winą tego że masz fat-a (mniejsza ilość ram-u), mnie na 3k wszystko śmiga jak ta lala zwłaszcza gdy podkręcę procka na czas gry. O inne emulki musisz pytać kogoś innego bo ja używam tylko snesa i n64

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza

psp 3k ma jakies ograniczenia co do kart pamieci? W tej chwili mam 16gb, ale za groszę mogę mieć kilka micro 32, może ktoś próbował 64gb na psp?

 

 

btw. chodzi mi głównie o emulatory nesa/snesa/gbc i animu, więc jakieś spowolnienia od nadmiaru gigabajtów mi nie przeszkadzaja póki nie wplywaja na gry z umd.

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

32GB to max!!! bo to jest maksymalna pojemność w standardzie MS Pro Duo HG, jeśli używasz przejściówki TF-MS to i tak nie dostaniesz więcej niż 32GB ja w tej chwili mam PhotoFast-a z serii 5 i 7 no i na obu adapterach 2x16GB to nieprzekraczalna granica. Nie radzę też mieszać pojemności kart bo jeśli masz podróbkę PF lub adapter z serii wcześniejszej niż 7 to istnieje szansa że uszkodzi ci karty pamięci. Kolejną sprawą jest fakt że do przejściówek powinno się stosować karty microsd co najmniej 4 klasy lub szybsze i nie ma tu znaczenia do czego wykorzystujesz swoją kartę lecz potrzeby sprzętu...

 

Szczerze odradzam stosowanie niewiadomego pochodzenia kart microsd nawet jeśli pisze na nich że to klasa 10 :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no wiec chce zrzucic film na psp. skorzystalem z tego filmiku. zrobilem wszystko identycznie, a mimo to wciaz filmu nie ma na psp. oto ten film:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pbOyF9dQUrY&feature=related

 

jedyna roznica jest taka, ze foldery mam inaczej niz na filmiku. ja mam tak:

 

- root

- psp

 

wchodze do psp i tam tworze folder video i tam wrzucam film. i wciaz ni ma:(

 

cos robie nie tak? a moze znacie lepszy sposob?

 

-------------------------------------------

 

edit: juz ok, rozkminilem:) teraz problem mam taki ze jak ogladam film na psp to jest reklama tego programu za pomoca ktorego wrzucilem film na psp. na samym srodku ekranika to jest. mozna to w jakis sposob usunac?

Edytowane przez R_88
Odnośnik do komentarza

uzylem innego, allok, i napisy ze srodka zniknely. ale teraz jest inny problem. mianowicie jeden film zrzucony na psp w czasie ogladania ekran skacze, tzn. miga. drugi film zrzucony nie chce sie otworzyc;/ z kolejnym jest wszystko ok. wyglada na to, ze niektore filmy sa ok, a innym przytrafiaja sie problemy. jaki moze byc tego powod?

 

ps. czy gry zakupione na ps3 przes pss moge zrzucic na psp? np. gry z psone moge odtwarzac na psp?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Brat grając w prinn'ego rozwalił lcd w psp, włączam i jest pajęczynka na ekranie. Czy taki lcd będzie dobry (psp 2004) http://cgi.ebay.pl/NEW-LCD-SCREEN-DISPLAY-FOR-SONY-PSP-2000-2003-2004-/400196295554?pt=UK_VideoGames_VideoGameAccessories_VideoGameAccessories_JN&hash=item5d2d8edb82#ht_1974wt_855 . Jak to jest z tymi lcd kupionymi czy sa one jakościowo zbliżone do oryginalnych, są z nimi jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...