Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupować PSP z Kanady (ponoć ledwo używana za niecałe 400 zł z 3 grami)? Jak wygląda sprawa z grami? Czy ładowarka z polskiej PSP będzie działać z kanadyjską konsolą czy muszę zastosować przejściówkę na wtyczkę?

nie ma blokay regionalnej, a ładowarka jest multinapięciowa... zalezy jaki model ładowarki ale wystarczy przejsciówka (lub kabel uniwersalny)

 

 

Jak długotrzyma bateria w psp fat?

zalezy od:

- podswietlenia

- glosnosci muzyki

- rodzaju gry (umd / karta)

- CFW i zastosowanych pluginów

 

w skrajnych przypadkach 2h, jak sie postarasz to ~5h (piszę o graniu).

Odnośnik do komentarza

Witam!

Niedawno kupiłem konsolę PSP (3004, firmware najnowszy). I mam mały problem. Mianowicie podczas gry (tylko z UMD) co jakiś czas napęd zaczyna świrować i co kilka sekund pojawia się ekran jak po wciśnięciu przycisku HOME. Jest to wyjątkowo upierdliwe zwłaszcza podczas gry w Patapony 2 i chcę spytać, czy jest jakiś sposób na to, aby ten ekran non stop nie wyskakiwał bez powodu i w najgorszych momentach. Proszę o jakąkolwiek pomoc, bo przez to granie na PSP przyprowadza więcej złości niż radochy. Pozdrawiam

CW

mam ten sam problem, gdy w napędzie jest plyta UMD to co chwile wyskakuje mi ekran taki jak po wciśnieciu HOME

i to nawet nie musze chyba grać z płyty, nawet jak gram z karty ale plyta jest w środku to co chwile tak sie dzieje

dlatego od dawna nie gralem już z umd (gram na kopii zapasowej a plyta orginalna lezy w szafie)

 

ogolnie problem jest dosyc częsty bo kiedys googlowalem o tym i nie tylko my 2 tak mamy, jedyna porada jaka znalazlem wtedy to.. nie grać z UMD ;p albo oddac do servisu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Kupiłem psp... hehe i jak wiadomo jestem "zielony" jak tylko się da.

 

Nie mam jeszcze karty pamięci, bez niej nie mogę nic zrobić. Chcę zrobić update systemu i nic... co chcę coś zrobić to mówi że muszę wgrać aktualizację, ale bez karty się nie da... przecież psp ma wbudowaną jakąś pamięć... co ? Mówi mi że aktualizacje zajmą 32 mb. Po mojemu lepiej robić systemowe rzeczy na pamięć konsolki.

 

Pod Lunuxem ( ubuntu 10 ) będzie mi dobrze działać psp tak jak pod windą ?

Na konsoli nieprzerobionej - zadziałają emulatory np gba czy neogeo czy też snesa ? Nie będzie problemów ? Czy na konsoli oryginalnej z oryginalnymi giercami mogę się bawić w polonizację gier i inne takie pierdoły czy o tym mogę raczej zapomnieć ? Tak jak o wgrywaniu innych tematów, polskich menu itp...

 

Mam psp 3004.

Odnośnik do komentarza

Mam problem, ściągam prome 4 rozpakowyje, wrzucam do game i po włączeniu konsoli plik jest uszkodzony(corupted data) co robię żle ? Jak zrobię update to pójdą gry po fixie czy tylko nie patchowane? Co z tym uszkadzaniem save starszych gier ?

 

+ Dodał MODERATOR
ktos tu się chyba zapomniał... tu nie pomagamy piratom - C.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam problem z xlink kai.Męczę się z tym od wczoraj, przerzuciłem kilka tutoriali ale większość jest pod karty wifi usb, ja z kolej chcę połączyć się przez router (asmax 1004g - daje go netia).Zainstalowałem i skonfigurowałem kai zgodnie z instrukcjami, mam konto itd, ale nie wiem co ustawić w routerze czy połączeniach sieciowych.Jak mogę sprawdzić czy program wykrywa moje PSP(1000 gen d) i wszystko jest kompatybilne ? Łączę PSP z netem za pomocą tego routera i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...