Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jak da rade to nawet na 6.60(najpierw oryginalny od Sony a potem Por-B9/10) - nie ma juz tajemnic jesli chodzi o psp.

 

Co do kart to tak jak napisalem wczesniej - jesli przez adapter photofast - to tylko szybsze karty, nie klasa 4 czy 2 bo to traci sens. Kupno Sandiska Gaming edition tez sie nie oplaca, jesli roznica pomiedzy nim a wspomniana ultra II bedzie wyrazna.

Wystrzegac sie super tanich kart sony i innych producentow bo to zwyczajne podrobki.

Wolna karta wplynie na wolne kopiowanie na nia, ale tez wolny odczyt, co przy graniu z karty jest raczej dosc istotne.

Edytowane przez LOKI7777
Odnośnik do komentarza

Jestem zielony więc wrzucam swoje pytanie.

Czy na psp można gra w gry z PlayStation stors z pierwszego PlayStation ?

Chodzi mi głownie o klasyki FF7, 8. Z tego co się orientuje kilka wcześniejszych części powstało na przenośną konsolkę ale co z resztą tytułów?

Pytanie 2. Zastanawiam się na zakupem psp street. Nie ma tam jednak opcji podłączenia wi-fi. Czy nie ma problemów ,żeby zakupić na PS gre, ściągnąc ją na pc a potem przesłac kablem na psp?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jestem zielony więc wrzucam swoje pytanie.

Czy na psp można gra w gry z PlayStation stors z pierwszego PlayStation ?

Chodzi mi głownie o klasyki FF7, 8. Z tego co się orientuje kilka wcześniejszych części powstało na przenośną konsolkę ale co z resztą tytułów?

Pytanie 2. Zastanawiam się na zakupem psp street. Nie ma tam jednak opcji podłączenia wi-fi. Czy nie ma problemów ,żeby zakupić na PS gre, ściągnąc ją na pc a potem przesłac kablem na psp?

pozdrawiam

 

1. Możesz grać w każdą grę z PS One która została wydana w formie cyfrowej na PS Store. Jak chodzi o FF to na pewno wklepiku jest 5,6,7,8 i 9. Wczoraj na US dorzucili 1 i 2.

2. Możesz to zrobić ale musisz sobie na kompa zainstalować aplikację o nazwie Media Go (obecnie w wersji 2.0 coś tam). Z poziomu tego programu logujesz się do sklepu i możesz kupować gry na PSP, PS One i Minisy (czyli to co się na PSP da uruchomić).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

1. na 99.9% nie

2. God of War obie czesci, LocoRoco obie, Patapony, GTA LCS i VCS, Burnout Dominator/Legends, Daxter, Jak & Daxter, Wipeout Pure/Pulse, Monster Hunter Freedom Unite, Lumines 2, Tekken 5/6, Crisis Core, MediEvil Ressurection, Resistance Retribution, Syphon Filter, wystarczy Ci na poczatek :D

3. Memory Stick jest wymagany, niektore gry sie instaluja na memorce (np Monster Hunter Freedom Unite), tak jak i savy sa robione na memorce, konsola nie ma wewnetrznej pamieci na takie rzeczy ;)

 

mam nadzieje ze troche pomoglem

Odnośnik do komentarza

Aktualnie na swoim 3004 używam 6.39 TN Xtended (wgrany od kiedy znowu kupiłem konsolę), podczas próby włączenia Project Divy 2nd wyświetla mi się normalna animacja, jednak zamiast gry pojawia się tylko czarny ekran z którym już nic potem nie można zrobić (trzeba restartować konsolę). Czym może być to spowodowane? Próbowałem już ściągania gry innego źródła (gdyby to plik był walnięty) jednak problem dalej występuje. Nie potrzebuję też chyba nowszego softu, bo PD Extended (kolejna część serii) działała normalnie. Miał ktoś do czynienia z czymś takim?

 

EDIT: wgranie 6.39-LME-9.7 załatwiło sprawę

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...