Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

banny

 

kilka szybkich pytań n00bowych

soft

5.5 prometheus v2

 

1) odpali mi filmy avi? + napisy?

2) czy na psp mozna grac gry z PSX/psone?

dla mnie to bardzo wazne, bo chetnie bym poszpilal w finale / wipeoty czy Vagrant Story

(oczywiscie odpalanie z kopii zapasowych; ])

 

3) w sumie wiecej pytan nie mam :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kpisz, czy o drogę pytasz???

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

są jakieś problemy zwązane z użytkowaniem psp z usa w polsce ? wiem, że gry są region free, nie wiem jak z filmami na umd i zastanawiam się czy będe mógł normalnie używać mojego konta na ps store które założyłem na ps3 ? może głupawe troche pytania ale sam już nie wiem, wszędzie co innego piszą ludzie

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam. Ja też mam pewien problem (nie wiem czy się przewijał ale tutaj jest 136 stron :P) Otóż chodzi o gry ściągnięte na PSP z PSN-u. Mój znajomy zakupił tam jakieś gierki, więc umówiliśmy się, że wejdę na jego konto (przez PS3) i ściągnę je sobie na dysk po czym przeloguję się na swoje konto. Tylko jak już to zrobiłem, podłączyłem PSP do PS3 i chciałem je zgrać na swoje PSP to wyskoczył komunikat, że gry zarejestrowane są na innego użytkownika. Czy jest sposób żeby kilku użytkowników korzystało z jednej kopii gry? Może mogę zalogować się na swoim PSP na jego konto pobrać je wtedy a potem znowu przelogować na swoje konto. Czy gry wtedy będą działały? Pytam bo gry z PSN-u na PS3 może posiadać jednocześnie do 5 użytkowników. Aha - posiadam PSP 3004 :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Padł mi chyba napęd UMD :( . Płyta się trochę powierci po czym "disc canot be readed"(5 gier sprawdzone). Po jabkach już czy da się go naprawić. Czy nowy ? Po ile taki do psp1000 ? Dodam że klapka od UMD jest lekko odchylona do zewnątrz, jak by zawias się nie domykał, dociśnięcie jej nie pomaga, ale wcześniej też tak było i grało.

Ciorałem akurat w świeżutkiego Tactics Ogre, za rogiem czai się Dissidia 012, teraz nie mogę nawet zrzucić gier z umd na kartę. Dissidię musze miec w oryginale w pudełku, niby mogę wgrać backupa z neta i kupić umd, położyć na półce, ale to nie to samo.

Odnośnik do komentarza

po podłączeniu do kompa PSP mojego kuzyna nie pokazuje żadnych folderów ani kary pamięci- tak jakby jej nie było ale jest. Dioda miga, Konsola też pokazuje 7gb wolnego miejsca. Sformatowałem kartę ( przez PSP ), przywróciłem do ustawień fabrycznych i nic. Jakaś rada ?

Odnośnik do komentarza

Padł mi chyba napęd UMD :( . Płyta się trochę powierci po czym "disc canot be readed"(5 gier sprawdzone). Po jabkach już czy da się go naprawić. Czy nowy ? Po ile taki do psp1000 ? Dodam że klapka od UMD jest lekko odchylona do zewnątrz, jak by zawias się nie domykał, dociśnięcie jej nie pomaga, ale wcześniej też tak było i grało.

Ciorałem akurat w świeżutkiego Tactics Ogre, za rogiem czai się Dissidia 012, teraz nie mogę nawet zrzucić gier z umd na kartę. Dissidię musze miec w oryginale w pudełku, niby mogę wgrać backupa z neta i kupić umd, położyć na półce, ale to nie to samo.

 

to odchylenie zawiasu to norma w psp1000. wyczysc soczewke lasera i bedzie ok. przynajmniej powinno.

 

po podłączeniu do kompa PSP mojego kuzyna nie pokazuje żadnych folderów ani kary pamięci- tak jakby jej nie było ale jest. Dioda miga, Konsola też pokazuje 7gb wolnego miejsca. Sformatowałem kartę ( przez PSP ), przywróciłem do ustawień fabrycznych i nic. Jakaś rada ?

wgrajcie tam oryginalny soft lub nauczcie się korzystać z CFW... chyba, ze to inny problem i wtedy byłoby to nawet ciekawe.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...