Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuj chociaż najtańszych analogów z HongKongu, wziąłem raz 4 sztuki, zapłaciłem grosze, a z tego i tak żaden nie nadawał się do użytku...

Wróciłem na stary (po uprzednim dokładnym czyszczeniu i smarowaniu) - jakoś działał.

Jak brać - tylko oryginalne.

widzisz... zakupiony analog działa tak, jak i stary.

problem zaczyna sie kiedy wcisnę krzyżaka... ekran zaczyna wariować i dziękuje.

jakby była, gdzieś zwara. styki nic nie dają - czyściłem.

Odnośnik do komentarza

źle poskładałes konsolę i nie styka.

ze 3 razy składałem i za każdym jest to samo, a analog działa poprawnie.

nie możliwe by nie stykało!

 

z 2 strony może zle odtłuszczone, wiec raz jeszcze potraktuje styki rozpuszczalnikiem i zobaczymy.

pomysły sie kończą, albo mam 2 lewe ręce.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

praktycznie wszystkie 3004 w sklepach sa niemozliwe do przerobienia -> za wysokie softy Chyba ze znajdziesz gdzies jakis stary bundle ktory lezy z rok dwa ?

ostatnio widzialem gdzies w supermarkecie PSp w zestawie z GOW Chain of olympus czyli 2 lata za szklem wiec powinno miec niski soft ;)

chyba nic nie pomylilem

Odnośnik do komentarza

Da rade grac na TV na PSP 2k przez kabel cinch ( ten z 3 wyjściami, nie 5 ) ? Potrzebny do tego jakiś plugin ?

 

http://foosa.do.am/

 

Był jeszcze jakiś launcher dający możliwość podpięcia psp przez kabel composite do TV, ale nie pamiętam nazwy :confused:

 

Wymogiem jest konsola mogąca odpalać homebrew (przerobiona).

Odnośnik do komentarza

Nie chciałbym piracić ale zależy mi na zagranie np w FFVIII po polsku z PSX'a na PSP, da się jakoś to pogodzić? Jak wygląda sprawa z graniem w gry z PSX'a wogóle? śmigają normalnie? Czy da się tylko na przerobionym PSP, oprócz ściągania z Plejstejszonstore.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Niedawno kupiłem konsolę PSP (3004, firmware najnowszy). I mam mały problem. Mianowicie podczas gry (tylko z UMD) co jakiś czas napęd zaczyna świrować i co kilka sekund pojawia się ekran jak po wciśnięciu przycisku HOME. Jest to wyjątkowo upierdliwe zwłaszcza podczas gry w Patapony 2 i chcę spytać, czy jest jakiś sposób na to, aby ten ekran non stop nie wyskakiwał bez powodu i w najgorszych momentach. Proszę o jakąkolwiek pomoc, bo przez to granie na PSP przyprowadza więcej złości niż radochy. Pozdrawiam

CW

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...