Skocz do zawartości

God Of War 2


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam takie pytanie, bo coś mi umknęło.

 

 

Kiedy Kratos uwięził Atlasa? Atlas mówił o tym, ale nie kojarzę nic takiego z jedynki ani dwójki.

Nie dam glowy ale to chyba zdarzy sie w Chains of Olympus (psp).

Też tak pomyślałem. Akcja Chains of Olympus ma się dziać przed jedynką i dopiero przypomniałem sobie, że Kratos służył 10 lat bogom przed GoW. Założę się, że miał co robić, tak jak i my będziemy na PSP :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Dla zainteresowanych - GoW 2 już jest w platynie. :]

jak ktos ma pod nosem siec sklepow Saturn to moze sie bujnac , ja kupilem w Galerii Krakowskiej GoW 2 ( normalna wersje nie w platynie ) za 79.99 , najlepsze ze zaraz obok w Empiku ta sama gra kosztuje jedyne 220 zl . Fajnie , ze ktos sledzi ceny gier.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

@Yeti

Proszę więcej takiego stuffu, kocham trailery i zapowiedzi gier :P.

 

@XM61E1 Słyszałem, że zakończenie słabe, ale mimo wszystko chce się sam o tym przekonać.

Po godzince, jak na razie tyle czasu udało mi się wygospodarować, mogę powiedzieć jedno: MOOOOC!

 

To co mi God of War II zadundował w pierwszej godzinie to jeden wielki potężny kopniak prosto w koparę! Uwaga, posypię spojlerami, niech nie czytają osoby które gry jeszcze nie ukończyły

! SPOILER WARNING !

Początkowe bitwy z kolosem to moc! Skakanie po wielkim cielsku, wymiatanie blades of athena, czuć tą moc i boskość Kratosa! Następnie pułapka Zeusa, poznanie Gai, zemsta... to wszystko jest przekozackie. Najlepsze są loty na Pegazie, co za dawka adrenaliny! A walka na gryfie i następnie odcięcie stworowi skrzydeł (wszystko w QTE) to chyba najlepsza akcja, jaką widziałem! Masakra! Popisałbym więcej, ale w sumie wolę iść pograć ;).

Odnośnik do komentarza

w sklepie nie dla idiotów dorwałem wersję nie platynę z ceną po korekcie (79,90 PLN). Od dwóch tygodni moje PS2 nie widziało innej płyty w napędzie. Gierkę kończe już kolejny raz, a na tym się nie skończy. Gdy grałem peirwszy raz toprzez całą grę miałem na twarzy ogromną czikitę. Miejsce w pierwszej dziesiątce w Top 100 w PE w pełni zasłużone...

A już w czwartek europejska premiera GoW'a na PSP. Aww! Taka ilość Kratosa w krótkim czasie może zaszkodzić!

Ale co mi tam... :P

Odnośnik do komentarza

No i gram i gram...

 

Jest super, akcje są wypasione, grafika zarąbista, ale szkoda, że gra się kiedyś kończy :). I że fabuła za bardzo skupiła się na jednym miejscu i wplątano zbyt wiele postaci. W jedynce fabuła była taka spójna, w dwójce już troszkę mniej, ale nadal jest super. Boli troszke słaba synchronizacja pionowa czy jak to się zwie, strasznie często dolna połowa jest klatkę do tyłu niż góra. Czy jakoś tak, wiecie o co biega. W sumie szkoda cokolwiek pisać, wolę kolejne minuty spędzać z Kratosem :P.

 

No i jak zobaczyłem te konie... nie mogłem kopary zamknąć. No nie mogłem!

Odnośnik do komentarza

KUR.WA. KUR.WA JE.BANA W DUPĘ MAĆ!!!!

 

Jak oni mogli mi to kur.wa zrobić!? Ja (pipi)ę, ch.uj w dupę z tym GoW II. Nie dość, że miałem nadzieję, że pokonanie

Zeusa

to tylko początek i będzie coś dalej, to ani nie było już tak ciekawych walk, jak w było ta z

kolosem

, okazało sie, że

odnalezienie sióstr

to cała gra, a końcówka to ku.rwa jest jeszcze gorsza jak w jedynce. Tam przynajmniej

stawaliśmy się tym bogiem wojny

i było super. A tutaj? Tutaj po wspaniałej walce z

Zeusem

okazuje się, że Kratos dopiero

przygotowuje ofensywę na Olimp

, a my mamy kur.wa czekać na GoW III na PS3. Gdybym jeszcze kur.wa miał ze 2 tys. zeta w kieszeni to spoko, ale nie mam. Przy jedynce jeszcze jakoś to zniosłem, bo wiedziałem, że dzień, w którym pokieruje dalej Kratosem nastanie, kiedy GoW zejdzie poniżej 100 zł. No ten dzień nastał 2 dni temu. Gra skończona, a ja w(pipi)iony, bo szybko nie skończę trylogii :P.

Przy takich MGS to jeszcze spoko, bo mimo, że w sumie żadna część tak naprawdę się kończyła, tylko ostrzyła smak na następną, to przynajmniej syciła. A tu!? JA CHCE JESZCZE kur.wa.

 

Żeby nie było, gra jest zaje.bista (ale MGS3 lepszy :)), gra się super, ale to zakończenie... ech.

The End Begins, panowie ;f.

 

EDIT:

 

Mimo wszystko, muszę dodać, że IMO graficznie i nawet gameplayowo ta pozycja do totalna deklasacja wszystkich pozycji na PS2 i kilku z next-genów. Po prostu tyle razy w grze mi kopara opadała, że nie mogę zliczyć, a to jest 7-letnia konsola! Wydana w 2000 roku! Na dodatek dzięki bajerom pokroju new game+ (świetny pomysł), czy urn of gaia ma się ochotę grać 2 raz. Ba, nawet bez tego mam wielką ochotę odwalić kilka tych popapranych akcji jeszcze raz! Mimo wszystko gra jest zaje.bista!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Niesamowita gra, aż ciężko opisać jak niesamowita. Heh pamiętam jak czytałem recke GoW II w PE (nie mając wtedy PS2) i myślałem sobie "czy ta gra faktycznie jest tak zaje.bista jak wszyscy mówią?" przyznam, że trochę nie dowierzałem. Teraz po jej ukończeniu mogę stwierdzić, że ci wszyscy mieli rację no i, że to najlepszy action adventure w jaki kiedykolwiek grałem. Baa dla mnie deklasuje nawet takiego killera jak Ninja Gaiden z pierwszego X'a. Nie chcę powtarzać tego co już wszyscy napisali ale GoW II miażdży praktycznie pod każdym względem, grafa muzyka, design no aż nie ma sensu tego wszystkiego wymieniać. Oprócz tego to jedna z niewielu gier które mam ochotę przechodzić wielokrotnie (aktualnie drugie podejście) po prostu ten tytuł ma to "coś" :P Brzmi to trochę jak średnio udana kompilacja fanboyskich ochów i achów ale nic nie poradzę, że ta gra tak mi się podoba. Cholera szkoda, że tak szybko się kończy przyznam, że też liczyłem, że po finałowej walce coś jeszcze się zdarzy a tu koniec, ech no nic. Jedno jest pewne GoW III to poważny powód do kupna przez mnie PS3 ;)

Edytowane przez Pabelek
Odnośnik do komentarza

Wszystko się zgadza, ale kurde, ta fabuła. Szczerze mówiąc, nie wiem czemu, spodziewałem się (może po demie, które kończy się tuż przed ważnym wydarzeniem), że będziemy prawdziwym bogiem wojny, będziemy siekać, niszczyć i rąbać wszystko co się da, podbijać miasta i staniemy przeciwko całemu Olimpowi. A tu się okazuje, że

odzierają nas ze wszystkich mocy i całą grę spędzamy w świątyni tych sióstr przeznaczenia ;).

.

 

Ale gram dalej i powiem Wam, jak najlepiej się delektować grą. Przede wszyskim, poziom co najmniej normal. Gramy seryjkami po 30-60 minut, bo gdy łyka się grę w dwa dni grając non-stop czerpie się mniejszą przyjemność, niż z próbowania po kawałku.

A ja gram po raz drugi i cholernie mi się podoba :twisted:.

Odnośnik do komentarza

Sry za podwójny post, ale chcę, by to widziano.

 

Skąd kiedyś brano takie malutkie gify z animacjami z gry? Chciałbym je sobie wszystkie pozbierać i proszę, by ktoś wrzucił/podał linki do nich. Z góry dzięki.

 

Kiedyś Trzcina pisał o takim bajeranckim triku z wciskaniem L1+L2+L3+O+[] przed pojawieniem się napisu SCRA, odpala się wtedy Hi-Res mode (nie PS, tylko lepsze tekstury kosztem płynności, działa nawet na zwykłym TV). Czy działa to też w PALU!? Trzcina miał wersję NTSC, w której nie było wyboru języka. Naciskać te przyciski przed wyborem (chociaż tak robię i nie działa), po (mało czasu) czy w ogóle to nie działa w PALU!?

Odnośnik do komentarza

KUR/WA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przepraszam, ale szlag mnie trafia, gdy nie dość, że z USA do Europy wszystko przybywa z opóźnieniem, to obciętę z najlepszych bajerów, takich jak 50/60 czy Progressive Scan. I tak 90 % gier.

Odnośnik do komentarza

Nie no jest się o co denerwować, nikt nie lubi być traktowany jako gracz drugiej kategorii.

Korzystając z okazji mam takie bardziej techniczne zapytanie: zauważyłem w niektórych miejscach efekt smużenia na moim dość wiekowym TV (taki jakby przeźroczysty pasek idący z góry na dół) nie pojawia sie to zbyt często ale niekiedy bywa ciut denerwujące. Występuje tylko w GoW II. Czy mogę coś z tym zrobić? Nowy Tv odpad póki co ;) Aha mam PAL-owską wersje także o PS i innych bajerach mogę sobie pomarzyć.

Edytowane przez Pabelek
Odnośnik do komentarza

Ten pasek to coś takiego jak przy przewijaniu kasety VHS mniej więcej? Jak tak, to każdy to ma :D. To jest chyba zła synchronizacja pionowa jeśli dobrze myślę. Po prostu czasami zdarza się, że część ekranu nie nadążą za tą drugą częścią i pojawiają się takie kwiatki. Niestety nie da się z tym nic zrobić :(.

Odnośnik do komentarza

Wiem, widziałem :D. Ciekawe, skąd to się bierze.

 

Ech, mogli by wydać God of War III. Rozumiecie? Ostatnia wielka gra na PS2. Silnik mają, grafika jest już i tak za.je.bista, sytem mają, tylko niech by dorzucili sporo ciekawych miejscówek, bossów i zamknęli trylogię. Myślę, że te 120 mln posiadaczy PS2 rzuciło by się na to jak rekiny i sianko by mieli... A hype byłby gigantyczny, bo na PS2 jak na razie konwersje z PSP i crapy zaczynają wychodzić... Ech, taki ostatnie, wielkie pier.dalnięcie po którym z czystym sumieniem można by przeskoczyć na następną generację.

 

Ładnie się rozmarzyłem, nie :D?

 

Aha, jeszcze jedno. Przy włączaniu God of War II mamy wybór języka. Założę sie, że mało kto interesował sie innymi językami. A warto, bo to przez nie nie ma HD Mode... Włączcie sobie rosyjski albo włoski i będziecie wiedzieli, dlaczego dobrze, że MGS i inne Finale mają angielski dubbing... Po angielski Kratos ma głęboki głos czarnucha, Gaja to wspaniały głos starszej pani... A po rosyjku!? Masakra :D. Sami musicie tego posłuchać. Nie wiem kto był taki mądry i postanowił nagrać dla każdego języka inne dialogi :D.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

no, fajnie by bylo, ale ja mimo wszystko trojke wolalbym juz zobaczyc na ps3 z grafa, ktora mnie wdepcze w ziemie (z ps2 juz wiecej nie wycisna). mam tylko nadzieje, ze chains of olympus przeniosa na ps2 :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...