Skocz do zawartości

God Of War 2


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupilem wczoraj w Empiku swoją kopię gry. Niestety po włożeniu płyty do mapędu nic się nie dzieje (kapa). Po kilku sekundach wyskakuje napis, że dysk nie może być czytany. Dodam, że konsola jest nieprzerobiona a reszta z moich 20 gier odpala się bezproblemowo. Czy płyta jest skieprana?? Jakieś sugestie.

BTW piszę tu bo tego tytułu ów problem dotyczy.

Odnośnik do komentarza
GoW i GoWII wydano na dwuwarstowych DVD. Sfatygowany laser może mieć kłopoty z odczytaniem takiej płyty. Problem stosunkowo często spotykany.

 

Dzięki za info.

miałam ten sam problem, poczyniłam takie kroki które w końcu pomogły

niekoniecznie w takiej kolejności:

wyczyściłam wacikiem laser, przetarłam płyte bawełnianym sackboyem :lol:,

dla mocno wku.wionych polecam też mycie płyty płynem do naczyń, ale nie wiem jak to bardzo szkodzi/ nie szkodzi,

może jednak pomóc w odczytaniu

dodam tylko, że byłam bliska wywaleniu gry przez okno, ale w końcu któras z tych metod zadziałała i nie ma juz problema

 

Odnośnik do komentarza
GoW i GoWII wydano na dwuwarstowych DVD. Sfatygowany laser może mieć kłopoty z odczytaniem takiej płyty. Problem stosunkowo często spotykany.

 

Dzięki za info.

miałam ten sam problem, poczyniłam takie kroki które w końcu pomogły

niekoniecznie w takiej kolejności:

wyczyściłam wacikiem laser, przetarłam płyte bawełnianym sackboyem :lol:,

dla mocno wku.wionych polecam też mycie płyty płynem do naczyń, ale nie wiem jak to bardzo szkodzi/ nie szkodzi,

może jednak pomóc w odczytaniu

dodam tylko, że byłam bliska wywaleniu gry przez okno, ale w końcu któras z tych metod zadziałała i nie ma juz problema

 

Mój egzemplarz też po kilku próbach odpalił. W tej chwili siedzi sobie w konsoli i raczej szybko jej nie opuści. BTW jak to wygląda!! masakra IMO najładniejsza gra na PS2.

Odnośnik do komentarza

Miałem taki sam problem z odpaleniem jedynki. Poradziłem sobie z nim czyniąc to - kupiłem nową konsolę. Nie sprzedaję bo chcę mieć wszystkie GoWy. Kto wie kiedy mnie najdzie na granie. Obecnie jestem na siostrze Meduzy (Titan) i kolesiówka jest prosta, tyle że "bezpieczna" wersja walki z nią zajmuje z 15-20 minut.

Odnośnik do komentarza
Miałem taki sam problem z odpaleniem jedynki. Poradziłem sobie z nim czyniąc to - kupiłem nową konsolę. Nie sprzedaję bo chcę mieć wszystkie GoWy. Kto wie kiedy mnie najdzie na granie. Obecnie jestem na siostrze Meduzy (Titan) i kolesiówka jest prosta, tyle że "bezpieczna" wersja walki z nią zajmuje z 15-20 minut.

ja w tym momencie(na NORMALU)wyłączałam konsole pare razy przez pare dni(nie miałam 20 minut czasu)

dopiero jakiegos wolnego dnia usiadłam i dokończyłam

 

moge powiedziec że jednak dwójka jest lepsza, przede wszystkim przeciwnicy wyglądaja za.ebiściej

i jest jeszcze wiecej elementów zaskoczenia niz w cześci pierwszej

szkoda tylko że tak mocno sie tnie w kilku lokacjach :mellow:

Odnośnik do komentarza

być może mam uraz z 'Temple of Euryale'

gdzie trzeba było wbiec po drabinie

wykonać kilka płynnych ruchów żeby zdążyć przeskoczyć po linach, przepłynąć, otworzyć, znów przeskoczyć

wszystko na czas

pamiętam, ze dość duzo przekleństw poszło w kierunku speców od tych cięć

a w tej lokacji moje oko uświadczyło ich najwięcej

 

może przesadziłam, ze w kilku

jedna, dwie, góra trzy 8)

Odnośnik do komentarza

Z GoWII jakby częściej wypadają klatki, niż wypadały z jedynki, synchronizacja pionowa też jakby częściej nawala, ale to są mankamenty widoczne dla ludzi, którzy powinni więcej czasu spędzać poza domem. Nie zauważyłem spadków wydajności upośledzających tzw. grywalność. Optymalizacja engine'u jest w pytkę. JEDNAKŻE GoW i GoWII doczytują mnóstwo danych podczas rozgrywki, więc jeśli napęd ledwie zipie, może nie nadążać ze streamingiem danych (ergo przycięcia mogą być symptomem zużycia napędu).

Odnośnik do komentarza
na doczytywanie przymykam oko

chodzi właśnie o wypadanie klatek

ja naszczęście nie spotkałem się z wypadaniem klatek jedynie łamanie obrazu pojawia się ale to standard w serii z Kratosem... zresztą po dziwactwach ducha sparty w pierwszym GOW ( ide sobie w jednej z pierwszych lokacji , zeskakuję ze skałki przelatuje przez podłogę, która nie zdążyła się doczytać i tak lece parę sekund zatrzymuje się w powietrzu wtedy minotaur pojawił się nad moją głową i zaczą krążył w kółko chcąc mnie zabić; to były ostatnie chwile z GOW bo potem płytka już nigdy się nie uruchomiła) oraz innego madafaczki ale z miasta SAn ANdreas ( gram w kosza nieopodal domu, piękny rzut za trzy, pilka przenika przez podłoże pod obręczą i znika... niby nic ale jak podrzedłem obadać dane miejsce piłka zpadła z nieba i okroiła prawie cały pasek rzycia tegoż jakże muskularnego jegomościa. Cykl ten powtarzał się co 13s i wdodatku znikneły wszystkie piłki z całego stanu SAn ANdreas wtedy też moja kolekcja hiciori na PS2 skórczyła się o jedną pozycję)... zniosę wszystko(poza jajem) byle się nie wieszało.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przeszedłem grę na normalu, niebawem zacznę "męczyć" harda :)

Co daje nam możliwość wyboru "różnych" postaci na stopniu trudności który już ukończyliśmy???

 

 

Jeśli ktoś nie grał w GOW II musi zagrać, to chyba najmiodniejsza gra na ps2! :D

Grafika, muzyka, grywalność, klimat fabuła, wszystko 10/10!!!

Odnośnik do komentarza
Przeszedłem grę na normalu, niebawem zacznę "męczyć" harda :)

Co daje nam możliwość wyboru "różnych" postaci na stopniu trudności który już ukończyliśmy???

 

 

Jeśli ktoś nie grał w GOW II musi zagrać, to chyba najmiodniejsza gra na ps2! :D

Grafika, muzyka, grywalność, klimat fabuła, wszystko 10/10!!!

Pod każdym modelem jest chyba opisany jego aspekt: magia, doświadczenie, itp

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grę na hardzie na razie sobie odpuściłem ale zaczynam grać w wyzwania.

Wyzwanie drugie polega na zabiciu 10 przeciwników w powietrzu. Jak to zrobić?

Skacze, atakuje z powietrza, podrzucam wrogów w górę i ciągle zabijam 1 no może 2.

Jest jakiś jeden konkretny cios który załatwia sprawę? Jak wy to robicie ?

Odnośnik do komentarza
Widzieliście?

 

http://konsolowisko.pl/item.php?id=370

 

Na allegro

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6...82+wys%C5%82any.

 

 

Chyba sobie kupie kozacka jest!

 

Mam tę figurkę od dobrych dwóch lat (miał urwaną złamaną rękę oraz obydwie stopy, dzieci...), ogólnie nie przepadam za action figures z ruchomymi kończynami ale ten Kratos naprawdę nieźle się prezentuje :)

 

Do Mary z Persony 3 nie ma startu.

maraa.jpg

 

damn! 0_o

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Do wybicia przeciwników w góre idealnie nadają się skrzydła Ikara, potem tylko L1+ :circle: . W razie problemów na youtube są filmiki.

 

Atak skrzydłami nie zawsze mi wychodzi, jak ich używać najlepiej ?

nie wiem czy na coś przyda ci sie moja rada, ale do ataku skrzydłami masz odpowiednie przyciski i basta

na poczatku też miałam z tym problem, ale tylko tą metodą zaliczysz wyzwanie, po rozwaleniu

przeciwnika skrzydłami włączaja sie dopiero punkty gdzieś na dole

trzeba poćwiczyć, żeby wychodziło płynnie i w miare szybko a udaje sie wtedy załatwić dwóch albo trzech na raz :]

Odnośnik do komentarza
Dzięki za radę.

Skończywszy grę na normalu najlepiej wziąć się za very hard czy może przebrnąć właśnie przez te wyzwania?

Ma znaczenie kolejność tych akcji?

 

W sumie to zależy od "widzimisie" danej osoby :-) W jedynce God of War przeskoczyłem od razu z normala (w między czasie poszły challanges) na God Mode i odpuściłem w ten sposób harda. W dwójce natomiast zaliczam każdy poziom tzn. rok temu przeszedłem na easy, ostatnio odświeżyłem sobie grę i pękła na normalu, przy okazji pozaliczałem wszystkie wspomniane wyzwania i teraz pogrywam na hardzie. Jak ukończę na tymże poziomie, to pozostanie już tylko Titan :-) Jeśli gra bardzo przypadła Ci do gustu, to polecam zaliczać poziom po poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...