Skocz do zawartości

God Of War 2


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie rady, choć sam nie doszedłem jedynie do tej świetnej kombinacji (Kwadrat. kwadrat, trzymać kwadrat), jest ona co prawda podane w grze ale zupełnie o niej zapomniałem. Świetnie spisywała się podczas chronienia rodziny, dzięki raz jeszcze.

 

Grę skończyłem wczoraj, końcówka bardzo trudna ale jak sie już pozna schematy i tricki to looz.

Teraz zaczynam GOW II na Very hard a później ponownie GOW I :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

=

 

a system walki rajcujący.Sama walka z reguły to klepanie kilku kombinacji na krzyż i jazda z dodatkiem różnych mocy, w żadnym wypadku nie jest to odkrywcze, a jedynie sprawia satysfakcję dzięki wpakowaniu w każdy ruch Kratosa mega power'a.W Prince of Persia (od drugiej części poczynając) system walki sprawia większą radochę dzięki masie zagrań i możliwości kombinacji przeplatanej ze słyną akrobatyką księcia.

 

A nie pomyślałeś przypadkiem, że nie wszystkim przypada milion kombinacji na padzie przez co sami później nie wiedzą już co mają wciskać? Mi system walki, a dokładnie proponowane proste kombosy w postaci kwadrat-kwadrat-trójkąt czy trójkąt, trójkąt, trójkąt w zupełności zadowalają. Są i ciekawsze sekwencje jeżeli ktoś życzy sobie używać finezji. Też się na nie skuszę, ale w istocie rzeczy jestem prostym graczem jeżeli chodzi o mordoklepki zafundowane w najróżniejszych postaciach, tak więc nie zapominaj, że dla mnie może być to rajcujące.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś mi udzielić rady jak przejść nieznosny dla mnie fragment God of War? Gram na God Mode, wszystko było fajnie aż do tego momentu. Challenge of Poseidon, ten moment z ofiara z człowieka, taszczenie klatki pod górkę. Cały czas napierają kolesie z kosami. Z nimi nie mam problemu, spokojnie ich rozwalam, tyle że za długo mi to schodzi i nie mam czasu przesunać klatki bo już następni biegną. Myślałem, że ich wybije wszystkich a później spokojnie sobie pchnę tą klatkę, ale się nie da, w pewnym momencie gra już nie nalicza za nich orbów więc będą się odradzać w nieskończoność. Bardzo proszę o jakieś tipy, bo już włosy mi zaczynają siwieć przez tą grę.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, wcale nie musisz tej klatki pchać, tylko można przytrzymać przycisk i ją z kopa popchnąć dużo dalej. Pod drugie blokujesz ją o wystające elementy, żeby się nie zsuwała. Wrogowie na pewno wychodzą w fazach 2-3 i chwila przerwy. Musisz ich szybko zjechać i pchać coraz wyżej. To już trudniej jest obronić tłumacza w GoW2.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy na nich to wchodzi, ale ten atak z przytrzymanego trójkąta (chyba) który wybija, a potem z ziemi kółko i kółko i tak można w nieskończoność odbijać przeciwników od ziemi. Jak nie to, to nie pamiętam co jest skuteczne. Na pewno znajdziesz filmiki na yt.

Odnośnik do komentarza

Metoda opisana przez Grigori'ego jest świetna i prosta. Prócz tego można spamować trójkąt (podbicie przeciwnika do góry) i wciskanie kółka do bólu. Kratos łapie dziada na długość łańcucha i nawala nim o ziemię. Dobre jest to, że trafiasz tym samym innych i szybko pojawia się nad nimi kółko. Łatwo i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

duży potencjał jest w magii. Naucz się korzystać choćby z "meduzki". To mój ulubiony czar, który nieraz potrafi uratować tyłek, zwłaszcza na tych pie****onych Satyrach.

 

Trochę mało przydatny jest ten czar, za szybko schodzi pasek, a i na większe grupy jest nieefektywny. Na god mode lepiej inwestować z magii w Army of Hades i Poseidon's Rage. Chociaż jak ktoś chce, to może nabić wszystkie czary na maxa tym trikiem z Meduzą, ale czasu to trochę zabiera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...