Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poswiecilem cala noc na czytanie tyego tematu...i udalo sie doszlem do konca...

 

Moje spostrzezenia:

Co do taktymi MS...Wydaje mi sie ze oni specjalnie NIEZMIENIAJA nic w konsoli...Niby serwis darmowy-ale oni-nawet jesli to az 30%-te awaryjne konsole prawia za zysk z tych dzialajacych...pozatym dla nich to NP te zimne luty...

 

Co do gwarancji..Czy niepowinno byc tak ze jak nowy sprzet dostajesz albo jak stary ci naprawia to gwarka ci sie resetuje i masz 2 lata od nowa?

Jesli tak nie jest to MS powinien zostac podany do sadu...Lamie prawa konsumenta...

A jesli wysylasz sprzet na gwarke a dostajesz PO KIMS uzywany ale prawiony to sorka-ale to tez chyba jest karalne...

 

 

Moj qmpel gra na przerobionej juz jakies 6 miechow...i ani 1 ROD/zwiechy...

 

Z tym tez moze byc taktyka MS:nieprzerobiona konsola=oryginalki,konsola je rysuje=nowe gry=konsument traci kase=MS zyskuje...

Przerabiasz=tracisz gwarke=pada ci(specjalne zagranie MS)=nieoddasz na gwarke=kupujesz nowke=MS ma kase...

 

To samo z banami za niby przerobiona konsole mimo ze ma sie nieflashowana...

 

 

Czy ktos to "skommentuje";d?

 

 

@DOWN

Yyyy a gdzie ty tu widzisz ortografy? Ze polskich lioterek niemam to chyba nie ortograf nonie?

Edytowane przez Miedzianek
Odnośnik do komentarza

mam takie pytanie czy warto kupić xboxa w wersji arcade 65 nm? czy nie bo i tak sie zepsuje?

 

konsole chciałbym przerobic wersją non stealth i nigdy nie podłaczac do sieci, i przerobic u goscia który pisze, ze nie zrywa plomby.

 

jak to jest z ta awaryjnoscią? mam juz kase i całą góre wątpliwości ^_^

 

z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

na razie sie nie psuja, jak bedzie w przyszlosci nie wiadomo

nie ma sposobu by zmienic firmware bez zrywania plomb, po prostu je zrywaja i naklejaja od nowa, sam mozesz sobei to suszarka odkleic a nawet chuchając na naklejke mozna ja odkleic bez szwanku, wiec nic nowego

pytanie jest tylko czy to przejdzie pozniej przez MS i tu Ci przerabiacze zadnej gwarancji Ci nie daja, robisz to na wlasne ryzyko i odpowiedzilnosc, a jak sa tak pewni swego niech Ci wypisza pisemna gwarancje na 2-3 lata,

ktos tu nazwal na tym forum to bardzo trafnie, jest to NIEZAUWAZALNA utrata gwarancji, czyli Ty zyjesz ze swiadomoscia ze masz gwarancje ktorej notabene nie masz, liczysz tylko na łud szczescia ze to oszustwo przejdzie przez MS

a wystarczy tylko jeden prosty ruch ze strony MS, wykrywanie zmiany firmware z poziomu dasha, czyli nawet offline i wszystko

dodatkowo zapewne nowe konsole beda sie mniej psuc przez co beda miec wiecej czasu by kazda konsole dobrze sprawdzic w serwisie, a da sie sprawdzic bez problemu czy byla konsola otwierana czy nie, pomimo naklejonej naklejce...

 

na razie konsola jest bezawaryjna wiec akurat ten temat z plombami mozna sobie darowac i nie dac sie naciagac na te glupoty, jak sie kiedys popsuje konsola to wtedy bedziesz sie rozgladal jakie sa mozliwosci przywrocenia jej sprawnosci, bo to co dzis jest mozliwe nie oznacza ze jutro bedzie aktualne, do tego zapewne jeszcze w przyszlosci bedzie trzeba ja otwierac bo szykuja sie inne ciekawostki

 

oczywiscie naklejke mozesz sobie sam odkleic i przechowac jak CI na niej tak zalezy...

Odnośnik do komentarza

juchy dzieki za odpowiedz! sam, tez nie spotkałem sie z przypadkiem zepsutego xboxa arcade 65 nm, chodziłem po paru forach, acz natknąłem sie na info na jakims portalu, ze xbox'y z cpu 65 nm dotknięte są 10 % awaryjnoscią...

 

jesli z gwarancji i tak nici to i chyba najsłuszniej będzie przerobić ixtreme 1.4 i grac do oporu ^_^, jesli pojawią sie w sieci jakies informacje o tym, że plaga 3rod dotknęła tez xboxy 65 nm to szybko sprzedam konsole, no chyba, że moja będzie jedna z pierwszych :P, a czy np. jesli chciałbym mieć wiekszą pewność, że moja konsola nie ulegnie awari to powinienem zainwestować w jakies intercoolery itp.?????

 

wiem, że troche offtopuje ale jak to jest z graniem online na 1.4 ? jedni mówią ze banują inni ze już 3 miechy śmigają...

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

a mi dla odmiany psuje sie czytnik... gram sobie i nagle slysze cyk cyk cyk i komunikat plyta brudna lub porysowana - i tak od czasu do czasu, ostatnio coraz czesciej... dzis dzwonilem do serwisu i niech mi ja naprawia

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo się zupełnie nie znam. Wiec tak, własnie przynioslem do domu mego x-a ktroego zanioslem do jednego kolezki ktory mial mi go sflashowac, więc sprawa wygląda tak: włączyłem konsolę, wszystko okay, prócz dłuższego się wczytywania i oglądania przeze mnie loga, następnie wkładam płytę, zaczyna ją wczytywać i na dole napisane jest otwórz napęd, kilkadziesiąt razy już próbowałem ją wczytać i nic:/próbowałem na demówkach, oryginalnych pełnych wersjach gier oraz płytach audio :D caly czas po komunikacie odvczytuje wyskakuje otworz naped :D i nic!:/nie wiem, może po wgraniu tego flashu trzeba, coś ustawić, wcisnąć, nie wiem nie znam się, liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Po 2 dniach od zakupu :censored2: :censored2: Xbox padł podczas ściagania demka z live zawiecha a po resecie rod :wsciekly: . Brak słów poprostu...

to jaka to wersja konsoli jest?

z HDMI czy bez, mozesz podac date produkcji jej?

 

Konsolka kupiona na allegro.Nówka ale chyba sporo stała bez HDMI oczywiscie data produkcji listopad 2006. Mój błąd pożałowałem grosiwa i teraz czekam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...