Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wymagaja, dzwon i slij.

Ode mnie wymagali :mellow:. Mimo iż konsola miala date produkcji 18.09.2006r. i fizycznie nie jest mozliwe aby byla poza gwarancja, to musiałem wysłać im na maila skan paragonu w wyniku czego cala operacja przedluzyla sie o kilka dni ;). Kto wie jak mozna sprawdzic numer przewozowy konsoli (wraca juz do mnie z M$), bo na stronie M$ dalej widnieje stary, juz nieaktualny....

Odnośnik do komentarza

No i stalo sie,gdy juz myslalem ze konsola "sama" sobie poradzila,podczas gry w blue dragon zwiecha + szachownica,po resecie kod bledu 0102.Co prawda jak odczekam 30 minut to juz nie dostaje RROD,ale konsola sie i tak wiesza i wywala artefakty wiec dzwonie dzis do MS.

Sluzyla mi ponad rok bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Daj zdjecie jak mozesz bo jestem za tepy zeby to sobie wyobrazic albo za malo spalem.

W poziomie RROD to 1,3,4,jesli swieca Ci sie inaczej to sprawdz zasilacz,kabelki czy sa dobrze podlaczone itd.

 

Nie mam mozliwosci narazie aby wrzucic zdjecia, ale zrobilem sobie zdjecie w telefonie i ustawilem sobie jako tapete :blink:

Jak postawisz konsole spojrz na krag, ktory sklada sie z czterech paskow, a na czerwono swieca mi lewy gorny, lewy dolny i prawy gorny.

Cos takiego:

 

/\

\

Odnośnik do komentarza
Dokladnie. Dzieks.

Dopiero 3 konsola do wymiany :blink: Gdyby nie fajne gry, ktore sa i beda jeszcze na X360 to sprzedalbym i kupil jakiegos handhelda.

 

Wspolczuje.

Jak chcesz to mozesz sobie sprawdzic kod bledu,moze Ci bardzo ogolnie zakreslic co moglo sie stac,aby to zrobic odpal xbox 360,jak zapala sie czerwone diody przytrzymaj guzik sync(ten od pada)i nacisnij eject,kolka zaczna sie swiecic pokazujac poczatek kodu,nacisnij znowu aby odczytac kolejna cyfre i tak 4 razy,po 4 razie konsola wroci do poprzedniego stanu

A oto jak je odczytywac:

swieca sie wszystkie = 0

jedno = 1

dwa = 2

trzy = 3

 

dzieki temu ulozysz sobie kod bledu ktory mozesz sprawdzic na tej stronie:

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=484726

Odnośnik do komentarza

Fachowcy o co jakby chodzi?

 

Gram sobie wczoraj w COD4, nagle kolory zaczeły wariować, tzn. jakby kontrast obrazu się walił. Zamiast bieli pojawia się czerwień itd. Myślę sobie że to wina monitora i czym prędzej przełączyłem konsole do TV SD, wydawało się działać normalnie, jednak po jakichś 30 minutach to samo.

Coś się dzieje z konsolą, żadnych zwiech nie było, tudzież ROD. Konsola, net, i gry chodzą.( pewnie już niedługo).

Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem? Dzwonić do serwisu ?

Wersję mam Elite z maja 07.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziwna rzecz przytrafila mi sie dzisiaj otoz gram sobie a tu konsola sie wylacza i widze RoD wylaczam konsolke i wlaczam ponownie i wszystko jest ok. zauwazylem ze neciora w domu nie ma. czy nagle odlaczenie od neta lub problem z routerem moze wywolac podobne zachowanie konsoli czy mam sie juz przygotowac na to ze czas mojej konsoli nadszedl? mam Falcona. konsola ma 4 miesiace.

Odnośnik do komentarza

a ja watpie ze to byl problem netu

raczej chwilowy zanik pradu, a X0 jest na to czuły i sie wylaczyl podajac 3 diody czerowne i zapewne blad szczegolowy 0001, zawsze jak sa 3 diody czerowne to nie panikowac a odczytac blad szczegolowy i wtedy bedzie chociaz wiadomo co jest przyczyna...

 

.:marioo:.: dzwon do serwisu bo sie zaczyna, a wersje tego Elite masz stara w techn. 90nm wiec nie dziwota ze pada juz, wymienia Ci na 65nm to bedzie lepiej...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

No i przyszła kolej na moja "360" - po około pół roku użytkowania. Ma problemy z wysuwaniem "tacki", gdy włożę płytkę z grą to pokazuje mi się napis w kilku językach, żebym włożył dysk do napędu, albo wczytuje mi się jako dvd video <lol>. Najgorsze jednak jest to, że jak już gra się wczyta to po kilku minutach konsola się zawiesza - obraz "się zamraża", wszystko się zatrzymuje i pupa. Jutro dzwonię do Microsoftu... Pewnie czytnik??

Odnośnik do komentarza
U mnie jest dziwny przypadek.

Odpalam i już na starcie zwiecha i chrząszczenie. RROD. Super.

Po godzinie jednak gdzieś, odpalam znowu i tym razem chodzi, biorę dowolne demko(GH 3) odpalam, zwiecha i tak próbowałem z 6-7 razy.

Co robić? Już mogę śmiało infolinię atakować?

Odłącz dysk i srpóbuj czy CI zadziała bez. Odłącz wszystkie kable. Nie działa? Telefon do serwisu.

 

I ja mam pytanie: w jakie pudło najlepiej spakować konsolę i co do niego włożyć, żeby nic się nie stało?

No i przyszła kolej na moja "360" - po około pół roku użytkowania. Ma problemy z wysuwaniem "tacki", gdy włożę płytkę z grą to pokazuje mi się napis w kilku językach, żebym włożył dysk do napędu, albo wczytuje mi się jako dvd video <lol>. Najgorsze jednak jest to, że jak już gra się wczyta to po kilku minutach konsola się zawiesza - obraz "się zamraża", wszystko się zatrzymuje i pupa. Jutro dzwonię do Microsoftu... Pewnie czytnik??

Tak, czytnik

Edytowane przez TangoBravo
Odnośnik do komentarza
No i przyszła kolej na moja "360" - po około pół roku użytkowania. Ma problemy z wysuwaniem "tacki", gdy włożę płytkę z grą to pokazuje mi się napis w kilku językach, żebym włożył dysk do napędu, albo wczytuje mi się jako dvd video <lol>. Najgorsze jednak jest to, że jak już gra się wczyta to po kilku minutach konsola się zawiesza - obraz "się zamraża", wszystko się zatrzymuje i pupa. Jutro dzwonię do Microsoftu... Pewnie czytnik??

czytnik to jedno (problem z wysuwaniem tacki to standard, naped zapewne samsung, a to ze nie rozpoznaje dobrze plyt to laser do wymiany), ale i plyta glowna do wymiany, z winy czytnika nie zawiesi sie konsola, jedynie moze wyskoczyc informacja ze brudna plyta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...