Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki oto problem:

- ostatnio podczas gry w Gears of War oraz Burnouta Paradise nagle ekran zrobił się czarny, a diody migały na czerwono (tylko dwie, lewa górna i dolna, konsole mam ustawioną pionowo), no i nic ani konsoli wyłączyć się niedało, ani niczego innego, jedyna metoda to odłączyć zasilacz i podłączyć, ale po włączeniu konsoli ponownym nie ma problemu z niczym. Dodam , że 1 raz to się stało kilka dni temu podczas gry w Burnouta Paradise, zaś 2 raz przed chwilą podczas gry w Girsy.

 

PS. dodam , że mam konsolę Xbox 360 Elite, kupioną we wrześniu, a dokładnie 4 września 07 w MM no i jak do tej pory chodziła super.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dwie lewe diodki to przegrzanie konsoli... Może za dużo grasz, albo konsola stoi w ścisku i nie ma czym oddychać ? ;)

Jak tak mruga to znaczy, że x0 się spocił - daj mu wtedy odsapnąć...

Chociaż przegrzanie nie koniecznie musi być z powodu miejsca, gdzie xbox stoi... Możesz mieć np. poluzowany jakiś radiator, przez co źle odprowadza ciepło i konsola się gotuje...

Odnośnik do komentarza

Juchy!

 

Mam do Ciebie pytanko. Jesli mozesz do odpisz a nie kieruj mnie do postow bo szukalem i nie znalazlem.

 

Wlaczylem jak zawsze wieczorkiem Gearsy. Konsole mam z WSZEŚNIA 2006, kupilem 10 listopata i jak dotą ZERO broblemów.

Nagle ni stąd, ni zowat pojawilo mi sie delikatne "śniezenie". jakby antena żle ustawiona, koloru czarnego. W niektorych miejscach gęściej, w niektorych mniej. Przestaszylem sie bo pomyslalem ze ta sa jakiej "artefakty" czy cuś i skojarzylem z karta grafiki. RESET.

 

A tu bach! prawa dolna dioda miga na czerwono i komunikat Error E74

 

RESET

 

Daszboard spoko, Gearsy TO SAMO tylko ze delikatniej

 

 

Moje pytanie

 

Dzwonic na serwis czy poczekac az ochlonie? (chociaz wiem ze jak ma paść to i tak predzej czy pozniej padnie)...

Odnośnik do komentarza

Powtorzy?

 

Ja MUSZE (hehe) byc codziennie na GoW i tak tez jest teraz (dzisiaj) wiec caly czas tak sie dzieje...! Najwieksza niewyróbka jest na cieniach, taka drobniutka szachownica... Cos mi sie przypomina ze ktos juz o tym pisal i niedaleko po tym musial reklamowac...

Przy SKATE sa blado-czerwone, ledwo widoczne paski z gory na dol.

Za to w dashboardzie jest wszystko tip top.

 

Cholera!

 

Ciekawe jak dlugo pociagnie. Mam zamiar grac do oporu!

 

Dzieki Juchy, chociaz optymizmem mnie to nie napawa.....

Edytowane przez koziou
Odnośnik do komentarza
Dwie lewe diodki to przegrzanie konsoli... Może za dużo grasz, albo konsola stoi w ścisku i nie ma czym oddychać ? :D

Jak tak mruga to znaczy, że x0 się spocił - daj mu wtedy odsapnąć...

Chociaż przegrzanie nie koniecznie musi być z powodu miejsca, gdzie xbox stoi... Możesz mieć np. poluzowany jakiś radiator, przez co źle odprowadza ciepło i konsola się gotuje...

wiecej mzoe byc przyczyn, m.in. awaria wiatraka/wiatrakow

z poluzowaniem radiatora to by bylo slychac, jak konsola sie przegrzewa to wiatraki konsola podkreca, czyli slychac od razu na wiatrakach ze chodza coraz szybciej-glosniej, przy koncu jak ma wywalic juz 2 diody czerowne to wiatraki chodza jak odkurzacz...

to samo by bylo jakby w zlym miejscu stala

nie wiem, przedmowca nic nie pisal o takich rzeczach a jak ma konsole od wrzesnia to takie anomalia powinny mu sie rzucic w uszy jakby byly...

 

a z racji ze ma gware to i tak niewiele moze zrobic...najlepiej oddac do MS to dadza nowa w tech. 65nm, bo ta zapewne jeszcze stara 90nm...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Dwie lewe diodki to przegrzanie konsoli... Może za dużo grasz, albo konsola stoi w ścisku i nie ma czym oddychać ? :D

Jak tak mruga to znaczy, że x0 się spocił - daj mu wtedy odsapnąć...

Chociaż przegrzanie nie koniecznie musi być z powodu miejsca, gdzie xbox stoi... Możesz mieć np. poluzowany jakiś radiator, przez co źle odprowadza ciepło i konsola się gotuje...

wiecej mzoe byc przyczyn, m.in. awaria wiatraka/wiatrakow

z poluzowaniem radiatora to by bylo slychac, jak konsola sie przegrzewa to wiatraki konsola podkreca, czyli slychac od razu na wiatrakach ze chodza coraz szybciej-glosniej, przy koncu jak ma wywalic juz 2 diody czerowne to wiatraki chodza jak odkurzacz...

to samo by bylo jakby w zlym miejscu stala

nie wiem, przedmowca nic nie pisal o takich rzeczach a jak ma konsole od wrzesnia to takie anomalia powinny mu sie rzucic w uszy jakby byly...

 

a z racji ze ma gware to i tak niewiele moze zrobic...najlepiej oddac do MS to dadza nowa w tech. 65nm, bo ta zapewne jeszcze stara 90nm...

No nic, pozostaje gwarancja. Przestawiałem konsole na inne miejsca i to samo było.. Tylko gdzie reklamować, dawać im do MM, czy przez infolinie itp...?

Odnośnik do komentarza

Kilka postów wyżej wspominałem o moim Elite, który miał problem z 2 diodkami (przegrzewanie), jak się okazało pan na infolini powiedział mi, że została przepalona i wymieniona na nową Elite w technologii 65 nm , konsolka zostanie wysłana dziś, co Wy o tym myślicie (o tych 65 nm) bo gdzieś czytałem, że w Elite jeszcze nie ma 65 nm.

Odnośnik do komentarza
Ja przedwczoraj widziałem kartony Elite z nalepką 175W, więc chyba się już pojawiły.

 

 

jest tak jak Ci pisalem, wymeinia na nowa 65nm i to zrobili :D

 

jest szansa ze bedzie jutro...

 

 

Jest Elite z 65 nm, sam posiadam, na razie jest ok. oby tak zostało:)

Dzięki wszystkim za potwierdzenie i info :)!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...