Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Świeci się jedna dioda, i kod błędu to E 74. Czyli co to oznacza ?

Ale to tak cały czas Ci się świeci?

Może to wydać się głupie (:E) ale, potrzymaj ją troche czasu włączoną z tym błędem i restart. Mnie pomagało, ale wystarczyło najczęściej, że restartowałem nawet i po sekundach i wstawała normalnie.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Świeci się jedna dioda, i kod błędu to E 74. Czyli co to oznacza ?

Ale to tak cały czas Ci się świeci?

Może to wydać się głupie (:E) ale, potrzymaj ją troche czasu włączoną z tym błędem i restart. Mnie pomagało, ale wystarczyło najczęściej, że restartowałem nawet i po sekundach i wstawała normalnie.

Niestety nic nie pomaga. Jutro dzwonię do M$

Odnośnik do komentarza

Po kilkudniowym odpoczynku od x0 i swiezym zakupie 2 jak uwazam ciekawych gier zasiadlem za pudlo ktore zamrugalo do mnie tajemniczo nowymi barwami. Dzieki tej historii pierwszy raz maszyna przemowila do mnie po przez sygnalizacje swietlna. 0020 padlo pytanie jest i odpowiedz,niestety z powiklaniami jak sie w miare czytania okaz. Telefon do przyjaciela rozwiazal problem. Dave tak mial na imie pan profesionalista, milo przekazal mi wyrok do 4tygodni.

 

Zastanawia mnie to co Dave mi powiedzial a raczej tego czego mi nie chcial wyjawic. Jestem ciekawski przez to zapytalem go czy naprawa zostanie dokon. na terenie Irlandii, chodzilo mi o czas. Okazja byla to sie wyzalilem ze na terenie Polski nie ma takiego punktu i trzeba wysylac za granice. Po chwili skupienia dostalem precyzyjna odp "konsola zostanie naprawiona na terytorium Europy"[lol]. Dzieki upc wiem ze bedzie to Frankfurt.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie po długiej przerwie na działającej konsoli :) Dawno tu nie zaglądałem bo wszystko pięknie działało więc cofnąłem się w postach do ok 50 strony,ale nie stwierdziłem podobnego więc opiszę swój.

Konsola Halo Edition/flashowana/ działała pięknie przez ok 8miesięcy swojego życia nie przerobiona,teraz jest po przerobieniu(ok 4miechy).Wczoraj pierwszy raz pokazały się problemy.Gram w Dead Space i nagle zawiecha..(już wiedziałem,że jest źle) robie reset i RoD...czekam sekunde i działa.Włączam grę i po wczytaniu save'a dochodzę do tego samego miejsca i po ok 10 min po prostu stania w tamtym miejscu znowu zawiecha,znowu RoD...(wiem,że powinienem odczytać błąd bo wyczytałem to przed chwilą,wcześniej nie było to rozpracowane jak mi inne padały/rok temu) Włączam konsolę,właczam grę,save,dochodze do tego samego miejsca,staram się powtórzyć wszystko tak samo i idzie ok.Dochodzę jakieś 10min dalej i wciskam pauze i znowu to samo po chwili.Płyta jest kopią,włączam oryginał Burnout chwile pojeździłem i zawiecha i diody.Dziś włączam i po jakimś czasie znowu zawiecha,a po ponownym włączeniu śmiga już godzinę bez problemu...Dziwno strasznie bo diody zaledwie dwa czy trzy razy pokazały się na kilka zawiech.

Jakoś nad moim postem jest napisane czy wymienić sam napęd w nowym Arcade? Jest taka możliwość? Z chęcią bym się pobawił bo na elektronice się trochę znam więc nie powinno być kłopoty,ale jeśli mam mieć w domu dwa trupy to już nie fajnie...Proszę o poradę. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
moze mi ktos polecic jakis serwis ktory naprawi rod najlepiej w wawie

Kliknij tu:

 

http://ale.gratka.pl/ogloszenie/619491_ser...ox_ps2_ps3.html

 

wielkie dzieki ta oferta wydaje sie najsensowniejsza,pol roku gwary to duzy+.

ja pie,rdole znowu koszta :/ + kasa na paliwo i typa zamotac co zawiezie bo starzy po moich ostatnim wyczynie nie dadza mi samochodu na taka trase a miniumun 2 kursy beda. w wysylki nie chce mi sie bawic.

 

 

 

JEBAC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Damian312
Odnośnik do komentarza

Konsola dziś wróciła do mnie po ponad 2 tyg. Nowy model (produkcja 2008-08-10) ... bardzo cichutko sie sprawuje. Model bez HDMI (wrrrr) napęd bądź LITEON bądź BENQ (niestety nie potrafie stwierdzić jednoznacznie jakiego koloru są te głupie kabelki jak zdejme faceplate, fajnie wygląda wizualnie nowa plomba taka malutka), zdrapki na LIVE nie otrzymałem choć w piśmie zaznaczono ze jest. Na infolinii powiedziano mi ze jako Polska LIVE nie ma to i zdrapki nam nie są potrzebne i nie wysyłają o_O.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
No ale zaraz, zdjąłeś w końcu ten Faceplate czy nie? Bo pisałeś, że nie masz plomby, a nie wiedziałeś co to faceplate.

 

zrobilem tak jak mowiles i nie ma plomb. zastanawiam sie czy jest sens go robic,moze sprzedalbym go i dolozyl do arcade i przerzucil dysk. naprawa z paliwem wyniesie mnie jakies 3 stowki. ile moge wziac za niego z rodem i bez dysku?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wyłączyłem konsolę z powodu strasznych lagów, potem włączyłem ponownie i zawiesiła się w dashboardzie (zawieszała się już wcześniej parokrotnie). Po ponownym restarcie trzy czerwone diodki :P. Ciekawi mnie to, że nie zawsze po włączeniu pokazuje rod'a, czasem konsola działa (ale nie grałem jeszcze). Kod to:

0020..0023 Problem z zabootowaniem konsoli. Nie wszystko poszło jak powinno.. Na przykład

przez przerwaną ścieżke

0020 Ten kod idzie w parze z 0102. Pojawia się gdy GPU jest całkowicie wylutowane, więc jest to problem z GPU

 

To znaczy że nie mam Rod'a tylko coś jest ze złączami? Konsola jest po gwarancji.

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza
...To znaczy że nie mam Rod'a tylko coś jest ze złączami? Konsola jest po gwarancji.

 

co Ty kombinujesz to nie wiem

a czym jest niby ROD?

przeciez to sygnalizacja JAKIEŚ awarii

i to wlasnie sygnalizuje Ci konsola, MAM 3ROD=MAM AWARIE, blad szczegolowy samodiagnozy okresla gdzie jest przyczyna,

gdzie blad 0020 wskazuje na problem w okolicach GPU, szczegolow co sie stalo konsola nie jest taka wspaniala zeby okreslic, od tego jest serwis

a serwis okreslilby z 99% prawdopodobienstwem ze to uszkodzone luty pod ukladem BGA-GPU, najczestsza usterka w X360...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...