Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta konsola jest tak spier.dolona czy tylko ja mam takie wrażenie po ledwo 2 tygodniach od zakupu?

Nie wiem już sam czy to wina konsoli,czy jakaś wada fabryczna płyty,ale o ile pierwsze 3 dyski LOST ODYSSEY przeszedłem bez problemów,tak 4 dysk wyraźnie się tnie,a konsola ma problemy z jego czytaniem - tylko na walkach(czyli na większości czasu gry,aha rys nie ma żadnych).Dodam tylko że DOA4 chodzi bez problemów(choć może nie gram w ta grę 3 h z rzędu jak w LO)

Jak się wkur.wię sprzedam gówn.o w i kupię ps3.

Any ideas?

 

 

Ja pierwszego dnia po zakupie konsoli razem z GoW i Forza 2 gram sobie w najlepsze wlasnie w Forze .Po paru godzinach scigania przypomnialem sobie , ze czytalem gdzies , ze jezeli konsola ustawiona jest w pionie szybciej sie przegrzewa itp . No to ja wstaje z fotela biore konsole w lape i ... sami wiecie - rysa na plycie jakbym ja nozem przejechal , oczywiscie 360-tka niechciala jej juz czytac , wyskakiwal komunikat o brudnej lub uszkodzonej plycie . Naszczescie pomogla metoda " na paste do zebow " i Forza chodzi jak zloto ;)

Odnośnik do komentarza

i moja zdechla... te problemy z jaskrawym niebieskim i zoltym nadal byly... zresetowalem konsole i juz wiecej nic nie zobaczylem, normalnie sie wlacza, dzwiek jest, ale obrazu nie... wyjmowalem hdd, stawialem i kladlem ja i nic... niema obrazu. date produkcji mam 17.06.2006 wiec gwara minela jakby powiedzial ze mam roda i przed rodem zaczely sie problemy z obrazem? co o tym sadzisz juchy pojda na cos takiego?

Odnośnik do komentarza
i moja zdechla... te problemy z jaskrawym niebieskim i zoltym nadal byly... zresetowalem konsole i juz wiecej nic nie zobaczylem, normalnie sie wlacza, dzwiek jest, ale obrazu nie... wyjmowalem hdd, stawialem i kladlem ja i nic... niema obrazu. date produkcji mam 17.06.2006 wiec gwara minela jakby powiedzial ze mam roda i przed rodem zaczely sie problemy z obrazem? co o tym sadzisz juchy pojda na cos takiego?

jak masz brak obrazu to raczej na roda juz liczyc nie mozesz

ale to co tam im na infolini nalgasz to nie wiem czy to pozniej sprawdzaja

ale sprawdz na stronie do kiedy masz na nia gware, ona nie pokrywa sie z data produkcji...

Odnośnik do komentarza
Juchy mógłbyś zerknąć na poprzednia stronę gdzie pisałem o moim problemie? Dzisiaj znowu zaliczyłem taką zwiechę i nie wiem co z tym zrobić, czy w ogóle coś się da <_<

na razie nie ma co zerkac bo nic konkretnego konsola nie zrobila

niespodzeiwane zwiechy zawsze moze zalapac

problem bedziesz mial jak zwiechy beda spodziewane czyli pewne bedzie ze 5-10min i zawsze wisi...

ale masz gware wiec nie masz sie czym przejmowac...

Odnośnik do komentarza
Juchy mógłbyś zerknąć na poprzednia stronę gdzie pisałem o moim problemie? Dzisiaj znowu zaliczyłem taką zwiechę i nie wiem co z tym zrobić, czy w ogóle coś się da <_<

na razie nie ma co zerkac bo nic konkretnego konsola nie zrobila

niespodzeiwane zwiechy zawsze moze zalapac

problem bedziesz mial jak zwiechy beda spodziewane czyli pewne bedzie ze 5-10min i zawsze wisi...

ale masz gware wiec nie masz sie czym przejmowac...

 

Po prostu zaskoczyła mnie częstotliwość tych zwiech. Kilka miesięcy spokojnego grania a teraz plaga. Kilka freezów w przeciągu ostatniego miesiąca. No nic, pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Help! Mam dwumiesięczną 360tkę,nie była przerabiana.Dzisiaj włączam jak zwykle i nie zaskakuje autostart płyty(zawsze zostawiałem ją w środku).Co gorsze wogóle płyta sie nie wczytuje(nie pojawia się na pasku nazwa gry która aktualnie jest w napędzie)i ni jak nie idzie nic z płyty uruchomić(sprawdzałem dwie nowe gry...)

 

Zapewne to coś czytnikiem...miał ktoś może podobny problem??Please help!!!

Odnośnik do komentarza

Co dokładnie pisze? Pewnie "odtwarzanie", a chwilę po tym "otwórz napęd"? To zapewne czytnik padł/pada. Daj jej w ostateczności odpocząć. Może jednak coś ruszy.

 

Ale możesz się już przygotowywać do rozmowy z konsultantem w M$ ;)

 

Mnie na przykład też dziś płyta nie zaskoczyła, a po restarcie normalnie się włączyła.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

W sumie to reakcje są różne...czasem wczytaja się tylko początkowe napisy i zwiecha,czasem wywala komujnikat,że płyta jest porysowana,czasem wogóle nie ma żadnej reakcji na płyte w czytniku,ehh.

 

Dla porównania zarzuciłem do napędu oryginalną płytkę cd z muzyką i..śmiga bez żadnego problemu.

Już sam nie wiem co jest grane,spróbuje odpalic dzisiaj wieczorem,zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

mam xboxa od maja 2008 tylko raz mi sie zawisil podczas grania w GTA IV gdzies kilkanascie dni od zakupu konsoli i potem przez te pol roku juz nigdy , az do czasu kiedy po 7 dniach niegrania ( bylem na wakacjach :P ) konsola zlapala zwieche po 5 minutach od pierwszego uruchomienia konsoli po urlopie . Focha mi strzelila :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...