Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Mój egzemplarz nie tak dawno jechał do Czech przez..Niemcy!! Ale gdzie teraz dokładnie to kij wie, byleby szybko wracały i dobrze naprawione...moja raz wróciła - mieli wymienić płytę gł. (ROD) i napęd (bardzo słabo czytał) - wymienili...samą płytę, wiec niedługo potem jechała znowu z DVD...ech ci Czesi :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moja druga konsolka wlasnie pojechała do Frankfurtu...tym razem napęd odczytywał grę, trwało to 10 razy dłużej niż zwykle, tekstury wchodziły bardzo wolno, po czym płyta jakby przestawala się kręcić i słychać było takie cykanie tylko jakby laser przeskakiwał. I gra się wieszała. Filmy i muzyka też.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób co wysyłały konsole- jak ją pakowaliście?

Ja zamierzam konsolę owinąć wieloma gazetami i wsadzić do kartonu tak, aby nie latała i pudełko owinąć papierem pakowym. Mam tylko pewien problem- nie mam na zbyciu kartonu tej wielkości :P prawdopodobnie wyślę w oryginalnym pudełku od Xboxa. Zależy mi jednak by go nie stracić, czy gdy serwis mi odeśle konsole to w pudełku w jakim wysłałem?

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Może się zdarzyć, że padnie karta sieciowa?

Dziś grałem sobie multi, była burza to wyłączyłem, przed chwilą odpalam i w testach w ogóle nie wykrywa karty, pisze, że odłączona jest.

Wszystko podłączone jest przez ruter a w pc normalnie net jest, zmianiałem kabel rj i dalej to samo :/

Odnośnik do komentarza

chodzi o wymaine karty sieciowej w X360?

slabo szukasz: http://www.iksboks.eu/product_info.php?cPa...products_id=219

po za tym jesli serwis wykonuje naprawy ogolne konsol to znaczy ze wszsytko w nich naprawia, wiec trzeba zglaszac sie z awaria do serwisu juz i pytac o koszty napraw ktore nie sa wyszczegolnione w ofercie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
chodzi o wymaine karty sieciowej w X360?

slabo szukasz: http://www.iksboks.eu/product_info.php?cPa...products_id=219

po za tym jesli serwis wykonuje naprawy ogolne konsol to znaczy ze wszsytko w nich naprawia, wiec trzeba zglaszac sie z awaria do serwisu juz i pytac o koszty napraw ktore nie sa wyszczegolnione w ofercie...

 

Ok dzieki.

 

 

signap

 

Ja jadę przez ruter, odłączałem go od zasilania i dalej jest to samo

Odnośnik do komentarza

Spróbuj odłączyć router i modem z prądu na jakieś 5 minut... Sam po burzy miałem podobną sytuację - niby nie było netu, mimo iż modem od kablówki poprawnie mrugał lampkami... A na routerze mimo wpiętego kabla, nie paliła się żadna lampka oznaczająca, że któryś komp jest włączony. To samo w XP - "kabel sieciowy jest odłączony" mimo iż to nie była prawda :P Sprawdziłem wszystko - nawet odłączenie z prądu obu urządeń, ale na chwilę - nie pomogło. 5 minut bez prądu i włala :potter:

Odnośnik do komentarza

Witam, podczas gry na x-klocku nagle obraz stanał i zrobil sie w zielone kratki a z glosnikow wydobywalo sie piszczenie. Po restarcie xklocka wyskoczyly 3 czerwone diody, wylaczylem go ponownie odpiolem wszystko podlaczylem i po 5min i konsola dzialala, ale za 10 min znowu to samo. Nie zdarzylem sprawdzic jaki to byl blad ale czy ktos moze sie domyslac co bylo tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza

witam, po ostatniej naprawie napędu w moim xie wszystko działało ok ale jakis miesiąc temu konsola czasem zawieszała mi się na demówce grida, pozniej zaczęła zawieszać mi sie na unrealu III, pozniej kupiłem za grosze tomb raidera legend i po jakimś czasie na nim też zaczęła się zawieeszać, w końcu na gta4, na battlefieldzie bad company też.Teraz jedyną grą która mi się nie zawiesza jest lost planet:colonies.Wygląda to tak że gram i czasem po 5 minutach grania czasem po dziesięciu ekran staje w miejscu i robi się jakby screen z gry, słychać że napęd chodzi normalnie ale ekran się ''zamraża''.Miał ktoś z was podobny problem?

 

P.S.Tu zadam głowne pytanie mojego posta.Dotyczy to serwisu.Konsole mam już dwa lata czyli gwarancja mi sie skonczyła.Pozostała jedynie gwarancja na RoD.Przemiły pan z infolinii microsoftu powiedział że oni nie mogą naprawić mojej konsoli chyba że poczekam na krąg smierci.Nie wiecie czy mozna im ściemnić ze mam niby rings of death czasami, a jak już konsola się właczy to że zawiesza mi się?Konsola idzie prosto do czech więc jak juz chyba tam trafi to ją naprtawią...Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...